Jump to content

Carlo

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Carlo

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  XIAOMI Redmi Note 2
 1. Jak wyżej. Niestety ze względu na rozmaite problemy z moim RN2 potrzebuję go przywrócić do ustawień fabrycznych. Niestety jest zaszyfrowany i nie jestem go w stanie przywrócić na żaden konwencjonalny sposób. Telefon posiada TWRP3 oraz najnowszą możliwą wersję rozwojową MIUIPolska dla tego modelu. Chciałbym w efekcie końcowym pozostać przy MIUIPolska. Co powinienem kolejno zrobić? Ewentualnie co może być przyczyną (wiem, że to pytanie nie należy do ulubionych) ciągłych komunikatów, które pojawiły się nagle o zatrzymanych usługach Google Play (zarówno po uruchomieniu jak i podczas pracy) or
 2. Natknąłem się w przypiętym tutorialu. Niestety podczas click na Unlock zatrzymuje się na etapie 50% i otrzymuje wcześniej podany komunikat.
 3. Jako, że temat wrócił po długim czasie, natknąłem się na problem z odblokowaniem bootloadera. Otrzymałem oczywiście pozwolenie. W aplikacji MiUnlock Otrzymuję informację: Current account is different from the account info on the device.
 4. Z racji, że zakupiłem smartwatcha i do jego pracy potrzebuję Android Wear a ten z kolei potrzebuje aplikację Google pojawił się problem. Za każdym razem gdy próbuję uruchomić Wyszukiwanie głosowe Google słyszę charakterystyczny dźwięk nasłuchiwania i i widzę na sekundę ekran nasłuchiwania po czym otrzymuję komunikat, że Aplikacja zakończyła działanie w nieprawidłowy sposób. Poza tym zauważyłem, że po instalacji tych aplikacji i sparowaniu po bt ze smartwatchem pojawia się problem z uruchomieniem WiFi.W czym może być problem?
 5. Krótko. Zakupiłem właśnie MI4 z zainstalowanym MIUIPolska ale niestety ledwo z wersją rozwojową 5.12.17 na androidzie 4.4.4. Proszę o pomoc w rozpoznaniu dokładnego modelu, zaktualizowaniu do najnowszej możliwej wersji androida i MIUI. W ustawieniach>informacje o telefonie>numer modelu: MI 4LTE-CU. Zaznaczę, że jest wesja ze Snapdragonem 801 oraz 2GB RAM
 6. Po aktualizacji do powyższej wersji brak efektu blur dla tła po długim wciśnięciu power button czy też w menu otwartych programów. Zamiast tego zwykłe jednolite tło. Czy całkowicie zrezygnowano już z tego ładnego efektu zamazanego tła?
 7. Podczas dzwonienia do drugiej osoby jak i na odwrót, najpierw wyświetlana zostaje nazwa kontaktu a następnie trójstronne. Przeglądając forum znalazłem wpisy związane z tym problemem u niektórych osób po aktualizacji 6.4.21 (Mój sp RN2). Nigdzie jednak znalazłem odpowiedzi z czym związany jest ten problem i czy to tylko bug systemu czy też inny problem.
 8. Anyone? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 9. Proszę uprzejmie o poradę, czy krok po kroku mogę zainstalować miuipolska na niedawno zakupionym Redmi 3 według tej instrukcji: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Obecnie zainstalowane oprogramowanie to: wersja miui: MIUI 77. (stabilna) 77.1.1.0 (lhpcnck) wersja android: 5.1.1 LMY47V Powód: brak gdzieniegdzie tłumaczeń w języku polskim lub krzaki. Domniemam, że nie jest to ROM od MIUIPolska (nie mam na razie w ręce telefonu- właścicielką jest znajoma, telefon zakupiony u kogoś na polskim portalu aukcyjnym na literę A).
 10. Od jakiegoś czasu korzystam z opaski Mi Band 1S Pulse i do tej pory korzystałem z domyślnej aplikacji MiFit. Działają na niej standardowe powiadomienia sms czy połączeniu. Chciałem skorzystać z aplikacji Mi Band Tools celem jakiejkolwiek personalizacji powiadomień (interwały w wibracjach i diodach). Niestety nie mogę znaleźć w niej opcji powiadomień dla stockowej aplikacji sms/mms. Dodanie stockowej aplikacji sms/mms do powiadomień aplikacji nie działa, podobnie jest zresztą ze stockowym klientem poczty w miui->powiadomień brak.
 11. Wersja MIUI: 6.1.29 Posiadany smartfon: Redmi Note 2 Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Czy jest rozwiązanie na problem dość długiego (niekiedy) bo kilkusekundowego czasu odblokowywania ekranu przez tę opaskę? Czas odblokowywania jest różny. Czasem opaska natychmiastowo odblokowuje ekran, innym razem trwa to kilka sekund co jest dosyć uciążliwe. Inny problem związany jest z okresowym "gubieniem" opaski przez telefon nawet gdy cały czas są w niedalekiej odległości od siebie. Ponowne sparowanie urządzeń jest możliwe przez wyłączenie i ponowne włącz
 12. Nie znalazłem takiego wątku na forum. Czy jest możliwość modyfikacji theme domyślnej aplikacji sms/mms w miui 7? Mam na myśli głównie kolor dymków.
 13. Wersja MIUI: 6.1.7 Posiadany smartfon: Xiaomi Redmi Note 2 Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Jak w tytule. Brak możliwości instalacji aplikacji bezpośrednio z plików apk pomimo włączonej opcji instalacji z zewnętrzynych źródeł. Problem napotkałem dopiero teraz, więc nie wiem czy to standardowy problem wersji 6.1.7. Nie byłem w stanie znaleźć podobnego tematu na forum z rozwiązaniem problemu, jedynie wzmianki. Proszę o pomoc. Jeśli temat jednak istnieje proszę o odesłanie mnie pod konkretny temat.
 14. Problem ze słuchawkami Piston V3 w połączeniu z Redmi Note2. Kłopot polega na gubieniu obsługi klawiszy w pilocie słuchawek w losowych momentach podczas słuchania muzyki oraz gubieniu mikrofonu podczas rozmowy (rozmówca przestaje mnie słyszeć). Zazwyczaj problem rozwiązuje odpięcie słuchawek i wpięcie ich na nowo. Testowane na drugiej parze słuchawek- to samo.
×
×
 • Create New...