Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. ale raczej nie w tym miejscu ;< bateria jest niżej, a byłoby też widać rozklejanie się plecków, szpary etc, tutaj wygląda, jakby ktoś ten telefon docisnął do jakiejś nierównej powierzchni z większą siłą...
  3. wygięcie->uszkodzenie mechaniczne->otwarta furtka dla sprzedawcy/serwisu, aby z biegu odrzucić zgłoszenie gwarancyjne. Nic nie zrobisz. Kłócić się poprzez rzecznika oczywiście możesz, ale i tutaj nie widzę specjalnie szans na wygraną.
  4. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Tytuł nadal za mało konkretny. 2. Docinki zostaw dla siebie, nie od tego jest forum.(post usunięty) 3. Temat napisz na nowo, z zachowaniem poprawnego nazewnictwa tematu, dokładnie opisując problem, podając numer aktualizacji, dystrybucję urządzenia etc. 4. Przez brak konkretów w głównym poście, nie ma także i odpowiedzi, ludzie szanują własny czas i nie chcą go marnować na zastanawianie się, co kto sobie w telefonie narobił, a czego nie opisał.
  5. MiFit raczej nie, apka mifita jest gdzies daleko w tyle w poborach, prym wiedzie Sieć i to tak ostro przed Ekranem i systemem. jest to wątek ogólny, zwrócenie w nim uwagi na ew. problem z bateriami jest jak najbardziej z tematyką tego wątku. Temat dotyczący baterii jest bardziej poświęcony statystykom i porównaniom między użytkownikami. Dobrze, że to dodałeś, bo już się czepiać miałem . Kwestia jest taka, że na 100% znajdziemy masę osób, które używają Xiaomi.eu/Global/China etc. którzy nie mają ŻADNYCH problemów z baterią... MIUI już nie raz pokazało, że działa jak jemu się podoba.
  6. U mnie z baterią też się czasem dzieją cuda(dev)... są dni gdzie po 12h od odpięcia mam ok 60%, a są dni, gdzie po 8h muszę szukać ładowarki, bo coś drenuje baterię, bardzo często na czele mam "Sygnał sieci". Najlepsze jest to, że praktycznie codziennie z fona korzystam tak samo. Wiec to nie tylko global ma coś z baterią, na wersji dev, mam takie dziwne rzeczy od 3-4 miesięcy...
  7. Szkoda to nawet komentować... bo widzę, że tutaj jest już węszenie spisów i wieszanie psów... Grzechotanie aparatu jest normalne, nie ma to żadnego wpływu na działanie sprzętu i nie podlega naprawie gwarancyjnej, bo wszystko działa prawidłowo... Takie coś możecie co najwyżej sobie zgłosić na rękojmię, gdzie dostaniecie najwyżej 2 sztukę, czy tam będzie grzechotać, czy nie, nigdy nie wiadomo... Nie wiem ile razy można to na forum tłumaczyć, baaaa, problem jest poruszany na setkach for, różnych producentów i zawsze kończy w tym samym miejscu... koszu... PS: Żaden recenzent na takie coś patrzeć nie będzie, bo żaden normalny człowiek na coś takiego nie będzie zwracać szczególnej uwagi... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Jeżeli czyścisz dane... to po co Ci zabezpieczać coś, czego na telefonie już nie ma?
  9. @Sliwa85 i.mi.com->Find Device->klikasz na swój telefon na liście->Erase data.
  10. Nezumi

    Pudełko

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. może i "ok", ale czy chcesz iść w A2 i to lite, gdy na rynek wszedł A3?
  13. na naszym forum jest to jakieś.... 10 osób... czy ja wiem czy to jest wiele? Co więcej, jak już ktoś wyżej zauważył, to jest problem w hardzie... wystarczy fona na gwarancję oddać.
  14. sprawdź APNy, ustaw też "only LTE" i zobacz czy wtedy Ci się połączy.
  15. Nezumi

    Krokomierz

    Wchodzisz w opcje Asystenta MIUI i tam ustawiasz opcję "Licznik Kroków". Asystent powinien być aktywny na 1 pulpicie (po lewej stronie głównego pulpitu).
  16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wy chyba sami nie wiecie o czym chcecie gadać... problem rozwiązany i trywialny, a dalsza dyskusja była totalnie bez sensu...
  17. Nezumi

    Krokomierz

    w MIUI jest wbudowany krokomierz na 1 pulpicie, jeżeli chcesz używać inne apki, to pamiętaj dodawać je do wyjątków w oszczędzaniu baterii i blokować kłódką na ekranie ostatnio używanych aplikacji.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. To jest kwestia ustawień w routerze raczej, a nie telefonie...
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Nezumi

    Aktualizacja MUI

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. prawdopodobnie padła płyta, jak to w mi5. Przeszperaj forum za podobnym problemem, bo był poruszany i to setki razy. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Nezumi

    Działanie Mi fit w tle

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...