-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
ale raczej nie w tym miejscu ;< bateria jest niżej, a byłoby też widać rozklejanie się plecków, szpary etc, tutaj wygląda, jakby ktoś ten telefon docisnął do jakiejś nierównej powierzchni z większą siłą...
-
wygięcie->uszkodzenie mechaniczne->otwarta furtka dla sprzedawcy/serwisu, aby z biegu odrzucić zgłoszenie gwarancyjne. Nic nie zrobisz. Kłócić się poprzez rzecznika oczywiście możesz, ale i tutaj nie widzę specjalnie szans na wygraną.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Tytuł nadal za mało konkretny. 2. Docinki zostaw dla siebie, nie od tego jest forum.(post usunięty) 3. Temat napisz na nowo, z zachowaniem poprawnego nazewnictwa tematu, dokładnie opisując problem, podając numer aktualizacji, dystrybucję urządzenia etc. 4. Przez brak konkretów w głównym poście, nie ma także i odpowiedzi, ludzie szanują własny czas i nie chcą go marnować na zastanawianie się, co kto sobie w telefonie narobił, a czego nie opisał.
-
MiFit raczej nie, apka mifita jest gdzies daleko w tyle w poborach, prym wiedzie Sieć i to tak ostro przed Ekranem i systemem. jest to wątek ogólny, zwrócenie w nim uwagi na ew. problem z bateriami jest jak najbardziej z tematyką tego wątku. Temat dotyczący baterii jest bardziej poświęcony statystykom i porównaniom między użytkownikami. Dobrze, że to dodałeś, bo już się czepiać miałem . Kwestia jest taka, że na 100% znajdziemy masę osób, które używają Xiaomi.eu/Global/China etc. którzy nie mają ŻADNYCH problemów z baterią... MIUI już nie raz pokazało, że działa jak jemu się podoba.
-
U mnie z baterią też się czasem dzieją cuda(dev)... są dni gdzie po 12h od odpięcia mam ok 60%, a są dni, gdzie po 8h muszę szukać ładowarki, bo coś drenuje baterię, bardzo często na czele mam "Sygnał sieci". Najlepsze jest to, że praktycznie codziennie z fona korzystam tak samo. Wiec to nie tylko global ma coś z baterią, na wersji dev, mam takie dziwne rzeczy od 3-4 miesięcy...
-
Szkoda to nawet komentować... bo widzę, że tutaj jest już węszenie spisów i wieszanie psów... Grzechotanie aparatu jest normalne, nie ma to żadnego wpływu na działanie sprzętu i nie podlega naprawie gwarancyjnej, bo wszystko działa prawidłowo... Takie coś możecie co najwyżej sobie zgłosić na rękojmię, gdzie dostaniecie najwyżej 2 sztukę, czy tam będzie grzechotać, czy nie, nigdy nie wiadomo... Nie wiem ile razy można to na forum tłumaczyć, baaaa, problem jest poruszany na setkach for, różnych producentów i zawsze kończy w tym samym miejscu... koszu... PS: Żaden recenzent na takie coś patrzeć nie będzie, bo żaden normalny człowiek na coś takiego nie będzie zwracać szczególnej uwagi... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
@Sliwa85 i.mi.com->Find Device->klikasz na swój telefon na liście->Erase data.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
może i "ok", ale czy chcesz iść w A2 i to lite, gdy na rynek wszedł A3?
-
na naszym forum jest to jakieś.... 10 osób... czy ja wiem czy to jest wiele? Co więcej, jak już ktoś wyżej zauważył, to jest problem w hardzie... wystarczy fona na gwarancję oddać.
- 35 odpowiedzi
-
- dane
- transmisja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
sprawdź APNy, ustaw też "only LTE" i zobacz czy wtedy Ci się połączy.
-
Wchodzisz w opcje Asystenta MIUI i tam ustawiasz opcję "Licznik Kroków". Asystent powinien być aktywny na 1 pulpicie (po lewej stronie głównego pulpitu).
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wy chyba sami nie wiecie o czym chcecie gadać... problem rozwiązany i trywialny, a dalsza dyskusja była totalnie bez sensu...
-
w MIUI jest wbudowany krokomierz na 1 pulpicie, jeżeli chcesz używać inne apki, to pamiętaj dodawać je do wyjątków w oszczędzaniu baterii i blokować kłódką na ekranie ostatnio używanych aplikacji.
-
MIUI 10 plan taryfowy danych problem
Nezumi odpowiedział(a) na peti1 pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
To jest kwestia ustawień w routerze raczej, a nie telefonie...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
prawdopodobnie padła płyta, jak to w mi5. Przeszperaj forum za podobnym problemem, bo był poruszany i to setki razy. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
