Jump to content

blue eye

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About blue eye

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam xiaomi amazfit bip i xiaomi mi band 4, dziś z ciekawości od rana założyłem te dwa zegarki. BIP był połączony z telefonem, mi band 4 nie. Po przebiegnięciu 10km i zwykłego chodzenia zegarki pokazują mi BIP 12,7 km / 15785 kroków /spalono 736 cal MB4 12,7km / 15735 kroków/ spalono 639 cal Bardzo zbliżone wyniki co do ilości kroków i odległości.
 2. Po upgrade na polski i tak ta opaska szału nie robi. Wracam do mojego amazfit bip a to dziadostwo idzie na allegro póki jest cena na to.
 3. Ja mam bez dziurki i ładnie zakrywa ekran. A takie same folię kupiłem na Aliexpres 10 sztuk z przesyłką za około 3, 30 zł tylko trochę czekałem na przesyłkę...
 4. Sorry ale patrzyłem i nie mogę znaleźć Podasz ścieżkę jak się do tego dostać? Chyba że mam starą aplikację...
 5. Około 2h i nie zależnie czy ładowarką 2A czy 400mA.
 6. Co do zasięgu to jak zostawiłem tel w domu do około 20 m odemnie. Miałem sygnał bo ktoś dzwoni. Trochę mnie to zdziwiło bo na starszej opasce to po za domem prawie zero lacznosci. Za to na wolnej przestrzeni gdzie można powiedzieć, że telefon i opaska "się widziały" be przeszkód typu drzewo, odeszlem na ok 120m i była łączność. Z drugiego tel dzwoniłem na ten oddalony i normalnie na opasce widać było połączenie i SMS. Dla mnie to ładny wynik.
 7. W tym smartwatchu jest z kilkadziesiąt nazw i opisów. Ile te Chińczyki mogą to tłumaczy? Nawet smartwatch z telefonem za 40zl miał polskie menu a tu tak oczekiwany sprzęt przez wielu? Żenada
 8. Czy znacie jakiś program do tworzenia tarcz na Xiaomi Mi Band 4?
 9. Witam, mam pewien problem. Mam Xiaomi Mi band 4 wersja CN (za 86zł z joybuy), po przez aplikacje "Notify & Fitness for Mi Band" zmieniłem język na "Angielski / Niestandardowy ROM" ale po jakimś czasie ( czasami kilka minut lub godzin) sam zmienia język na Chiński. Po kolejnych zmianach Chiński => Angielski sytuacja powtarza się. Jest jakiś trwały sposób na zmianę języka?
×
×
 • Create New...