-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
np. Nero, który aktualnie użytkuje na Mi9.
-
Ekehm: https://miuipolska.pl/miui-9-8-8/ szufladka w becie już jest od miesiąca dla Pie, co za tym idzie, w miui11 również się pojawi... Przecież się da... Jeżeli jakiś motyw nie bangla z dark mode, to wina jest motywu i jego twórcy...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tutaj nie ma zasady... na Mi5 na xiaomi.eu bez problemu mogę pobrać np. apkę do Gear S3, a na Mi8 już nie, oba unlocked, oba na xiaomi.eu, oba bez root... Czysta magia... Trzeba po prostu czasem instalować z apk i tyle.
-
Jeżeli kod EAN się różni, to Ci nowej nie przyjmą, bo produkt nijak ma się do tego, co zostało sprzedane... Różnie ze sprzętem jest, nie mam hulajki, sprawę przedstawiam czysto od strony handlowej. Są osoby, co nie potrafią poprawnie otworzyć nawet opakowania, a potem takie porozrywane, zniszczone, chcą oddać na 14 dniach i są zdziwieni, że zwrot nie jest przyznawany. Jeżeli sklep sprzedałby taki produkt jako "nowy" to tak, został oszukany, bo produkt nowy nie jest. Ciebie jako klienta, "G" interesuje, co sklep z tym potem zrobi po zwrocie i nie wiem o co to oburzenie, jeżeli sklep by taki produkt od ciebie przyjął ze 100% zwrotem, to masz się tym przejmować? No raczej nie. Nie. Autor się zastanawia, którą z 2 opcji wybrać, która będzie tą poprawną. Nikt tutaj nie próbuje nikogo wydymać. Prosta sprawa, ma 2 hulajki, 1 chce oddać i tyle. Na GB nie dokona zwrotu, więc zostaje mu zwracać produkt zakupiony w PL i tutaj rodzi się pytanie, oddać to co dostał od nich i liczyć się ze stratą, czy oddać nówkę, zakupioną w innym sklepie, aby zwrócić nówkę, musi się zgadzać kod EAN (kreskowy) na produkcie, jeżeli się nie zgadza, to tego nie zwróci, bo to jest już inny produkt. //Temat wyczyszczony, wszelkie kolejne spam-posty będą karane.
-
Sprawdź kody EAN (kreskowe) na opakowaniach, jeżeli są takie same, zwracaj nówkę, jeżeli różne, to Ci zwrotu takiego nie przyjmą, bo jest to po prostu nie ich produkt. FAQ Allegro to nie prawo. Sprzedawca ma prawo odmówić przyjęcia produktu na zwrot 14-dniowy lub potrącić koszta ew. zużycia sprzętu. Małe sklepy z takiego rozwiązania często i gęsto korzystają, bo po prostu nie stać ich na straty generowane przez produkty "Outlet", większe sklepy, jak x-kom, komputronik, morele, na takich produktach wiele nie stracą, a zyskają zadowolenie klienta, która za x czasu może coś jeszcze u nich kupi. @poziomek90 Wszystko zależy od wyglądu produktu, jeżeli nie ma na nim widocznych śladów użytkowania, to możesz zwrócić i nic nie stracisz, jeżeli są na nim rysy/otarcia/uszkodzenia, to trzeba się liczyć z ew. stratami w zwrocie.
-
Nazwa przedmiotu: Xiaomi Mi 8 6/64 BlueOpis: Mam do sprzedania roczny Xiaomi Mi8 w wersji 6/64, kolor niebieski, stan igła, brak jakichkolwiek rys na ekranie czy plecach, plecy oraz boki od zakupu chronione poprzez skórkę DoNiceSky oraz etui. Telefon cierpiał na problem z błyskaniem ekranu, problem naprawiony od lutego. Na gwarancji w serwisie MiCenter (zakup w ILTRADE) do sierpnia 2020r. Dorzucam dowód zakupu, umowę gwarancyjną oraz kilka case'ów.Cena: 850zł + wysyłka (kurier 16zł, paczkomat 9zł)Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-8-niebieski-6-64-gwarancja-8472860279Kontakt: PW na forum lub Discord forumowyZdjęcia:
-
a na przyszłość... Chmura... czy to Google, czy Xiaomi... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Już wyżej pisałem Mi5 już nigdzie nie dorwiesz... Nawet z Mi6 jest już problematycznie, bo nówek brak, same leżaki i refuby. Podejdź do jakiego euro, mm, me, pomacaj i posprawdzaj, bo aktualnie foniki z ekranami 5.7-5.9" mozna upchnac w obudowy starych 5-5.5"...
-
Paaanie... Mi5 nówki już nie wyrwiesz, te telefony przestały być produkowane jakieś 2lata temu... Teraz to albo używka/refub, albo leżak...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei
-
bootloop po instalacji Magiska i TWRP.
Nezumi odpowiedział(a) na okok1212 temat w Problemy techniczne
Spróbuj odinstalować Magiska. -
https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-lub-odinstalować-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/#comments Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. W razie dalszych pytań i problemów proszę o odpowiedź w wyżej podanym temacie.
-
Mi 8 - aktualizacja MIUI Global i Android 10
Nezumi odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
@dj_hejzek Po prostu oznacz któregoś z nas "@nick" tutaj...- 480 odpowiedzi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Podmiana APN rozwiąże problem.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Pudło 2. https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei 3. Info o urządzeniu...
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
