Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Pacz, prawie to szrajbnąłem . Nie no, ale serio, u mnie bangla, a jak na razie więcej zgłoszeń nie było. Możemy poczekać na ewentualne kolejne zgłoszenia i zobaczyć co będzie, albo spróbuj reinstlaowac system na czysto i zerknąć, czy będzie to samo bez przywracania danych.
  5. Nie zwrócą, bo otrzymałeś produkt, a to czy popsuł się po miesiącu, 2, dniu, to już nikogo nie interere, tylko PayPal ma ochronę w takim wypadku. Z tego co piszą, to chcą Ci zwrócić 70$ na konto, na Twoim miejscu sprawdziłbym ceny napraw w serwisie (np. micenter.pl -> 920PLN wymiana ekranu, o ile to padł ekran, a nie jakaś część elektroniki na mobo), ew wysłał telefon na ekspertyzę, gdy otrzymasz już odpowiedź z serwisu ile będzie kosztować naprawa, zacząłbym po prostu żądać od GB wyrównania kosztów, przy awarii ekranu 70$ to jest guzik, bo tutaj koszta się zamykają w granicach 250-350$.
  6. Pewnie kwestia androida Q. Spróbuj wrzucić jeszcze raz paczkę z aktu.
  7. i tutaj może leżeć ewentualna przyczyna, do stable nie trafia tyle dodatków i ulepszeń co do beta/dev, ale o ile telefon poprawnie agreguje pasma, a tylko nie wyświetla ikonki, to bym się nie przejmował i po prostu czekał na kolejną aktualizację.
  8. A niby dlaczego? Normalnie działa w LTE-A, nawet ostatnio było głośno, jak nazwali swoje nadajniki LTE-A jako "5G Ready"... Tutaj po prostu fon nie wyświetla LTE-A, a wszystko dla niego jest po prostu LTE.
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Płaczy nikt na forum nie lubi. My tego modelu wspierać już nie będziemy, przynajmniej nie w wersji beta, bo ta jest po prostu od października porzucona dla tego modelu przez samo Xiaomi. Od października tylko stable z oficjalnej dystrybucji, czy pojawi się stable od nas, to jest zależne od ekipy, która, jakby nie było, robi to za friko, hobbystycznie, po to, aby taki narzekacz jak ty, mógł sobie popłakać, że jakiś 3-letni budżetowy telefon przestaje być wspierany...
  10. Nie. Dane są szyfrowane, więc i tak, nawet jak je odzyskają, to nic z tego nie mają, a koszt takiego odzysku jest kolosalny.
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zabezpieczenie jest tylko przy zmianie wersji androida z nowszej na starszą, a zmieniając rom z EEA na Global tego nie robisz... po prsotu wgrywasz paczkę i tyle... EEA jest oficjalnym softem, żadnym syfmiui. Wszelkie paczki do downloadu masz tutaj: http://c.mi.com/global/miuidownload/index
  12. Upadek doprowadził do rozszczelnienia (nawet i 0.5mm wystarcza), a to doprowadziło do dostania się wilgoci i dalszego rozszczelnienia i odklejania, to, że jeden fon wytrzymał, a drugi nie, jest kwestią szczęścia... Jednemu Mi5 upadnie z 1m i nic jej się nie stanie, inny upuści jakiegoś pancernego Doogee z 50cm i akurat ekran trzaśnie. Podklejenie raczej nic nie da, pod ekranem obstawiam jest już wilgoć i będzie tylko gorzej, a ekran prędzej, czy później będzie do wymiany. Mi8 problemów z odklejaniem się ekranu nie posiada, więc na 99% wina leży po stronie użytkownika, tym bardziej, że piszesz o dość specyficznym miejscu, czyli port, miejsce gdzie etui nie chroni, a do tego remont/budowa, na ziemi wala się masa drobnych kamyczków/okruchów, które mogły uderzyć w dany punkt między obudową, a ekranem i go po prostu podważyć.
  13. Nezumi

    Mi 9 t

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Zły dział 2. Błędny temat 3. Niedostatecznie opisany problem. Prosimy o informacje nt. dystrybucji, softu etc.
  14. Nezumi

    ROM xiaomi.eu nie bootuje się

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. Nezumi

    ROM xiaomi.eu nie bootuje się

    Czy Format Data został zrobiony?
  16. po fanach Apple nie wymagam zbytnio samodzielnego myślenia . Co do ekranu, nie ważne co dadzą i tak znajdzie się grupa osób, która będzie niezadowolona.
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Na naszym FB oraz stronie masz wszelkie potrzebne informacje w temacie MIUI11 i wspieranych urządzeń. Niepotrzebnie siejesz panikę w miejscu, gdzie ta panika jest zbędna.
  19. Może i, ale nie pamiętam, aby Apple przedstawiło realny produkt, a jedynie grafiki, Xiaomi ma realny produkt, w sprzedaży . Apple się może cmoknąć... wiemy gdzie . Nikt tego na razie nie sprawdzał, więc nie ma co stawiać za pewniaka, na razie jest informacja, że ekran chroni szkło szafirowe. No, cena jest straszliwie zaporowa, ale! Jeżeli wierzyć w te 5% marży... to może ten szafir tam rzeczywiście na ekranie jest, co więcej, musieli tam zastosować na prawdę materiały z najwyższej półki.
  20. Ten cały alpha to koncept, ciekawostka, w sumie, jak nazwa wskazuje "alpha". Używać chyba bym go nie chciał, ale kurde... ta animacja ładowania: CUDO Z tego co się doczytałem, to ekran to niby szafir, więc przynajmniej odporne to na zarysowania będzie.
  21. Nezumi

    Zakup Mi9 z Polski

    X-kom. bestcena nie polecam, tam się różne cuda zdarzają...
  22. Wszystko tutaj jest ok, nie ma żadnej "fatalnej żywotności", po prostu korzystasz z fona w taki sposób, że fon praktycznie nie wchodzi w DS. Zamykam bo to już sensu nie ma, tutaj wszystko jest OK.
  23. Wszystkie 3 przecież są opisane jako Mi8 Lite... Masz ekran(zamiennik HQ), oryginał (niedostępne) i plecki... Tylko pamiętaj, to jest zgłoszenie do serwisu na naprawę tam, a nie wysyłka części. Czyli kupujesz usługę, wysyłasz na wskazany adres i w ciągu 2-4dni masz telefon u siebie naprawiony.
  24. Na wykresach jest wszystko OK. Przez 22h spadek o 70% przy ekranie ponad 6" i częstym wybudzaniu to jest dobry wynik... trzeba pamiętać, tutaj bateria to nie 4Ah, a 3.3Ah...
  25. //edit... Wszystko wygląda dość normalnie. Fon widzę często wybudzony (obstawiam, że wina mess/whatsapp), do tego widzę, że jak ekran włączasz, to raczej na chwilkę, co za tym idzie, nie nabijesz w ten sposób 5-6h SoT.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...