-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
jesteś pewien? Nawet Mi9 po 2.4 wyciąga max 50, po 5 mam już prędkości po 300-400 w sieci domowej.
-
Próbuj wipe (fabryczne) jak nie zatrybi to unlock BL i zabawa MiFlashem lub rękojmia/gwarancja.
-
Migające kreski zakłócenia prześwietlenia na ekranie głównej kamery
Nezumi odpowiedział(a) na lukasz230408 temat w Problemy techniczne
w euro powinieneś dostać od ręki nową sztukę przy takim terminie, idziesz do pierwszego lepszego punktu. -
Kiepska jakość obrazu - postrzępione ikony
Nezumi odpowiedział(a) na MM1MM temat w Problemy techniczne
Ehh... Nadal... na fotkach wszystko wygląda ok. Różnice jaką ja widzę, to jest sAMOLED vs IPS... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Migające kreski zakłócenia prześwietlenia na ekranie głównej kamery
Nezumi odpowiedział(a) na lukasz230408 temat w Problemy techniczne
To nie do końca tak jest. Przy pierwszym zgłoszeniu rękojmi sklep ma 4 wyjścia: 1. Przyjęcie i wymiana na nową sztukę 2. Naprawa 3. Rozwiązanie umowy 4. Negatywne rozpatrzenie. Dopiero przy 2 podejściu z tytułu rękojmi sklep może: 1. Wymienić na wolny od wad 2. Rozwiązać umowę 3. Odrzucić. Wszystko jest zależne od czasu zakupu... Zakupy w granicy ~1 tygodnia zazwyczaj się od ręki wymieniane na nowe sztuki, po tym czasie zaczynają się "schody" i sklepy często i tak wysyłają na naprawy gwarancyjne, bo tutaj już zaczyna się ewentualne domniemanie, że uszkodzenie mogło powstać z winy użytkownika. -
Wyłącz opcję w oszczędzaniu baterii, która zabija apki po wyłączeniu ekranu (wchodzisz jakoś chyba przez panel) lub wyłącz całkowicie oszczędzanie baterii dla w/w apek, dodaj je także do "kłódek" (wchodzisz w ostatnio otwarte apki, przytrzymujesz tą, która cię interesuje i zaznaczasz ikonkę kłódki), a także dodaj do autostartu.
-
Dokładnie... Przynajmniej na tym etapie "posiadania"... Mogą się w tle zasysać aktualizacje apek z GP lub od Xiaomi, może się pobierać w tel jakaś aktu... Po 2 dniach to wszystko się jeszcze "układa".
-
Zainstaluj to: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.gearoplugin&hl=pl Jeżeli nie da rady przez sklep, to znajdź apk.
- 1 odpowiedź
-
Kiepska jakość obrazu - postrzępione ikony
Nezumi odpowiedział(a) na MM1MM temat w Problemy techniczne
Nadal... jak na fotkę ekranu, z takiego przybliżenia, ja żadnych problemów z ekranem nie widzę... -
Problemy z rebuild'em 9.9.26 (MIUI 11)
Nezumi odpowiedział(a) na Konrad1978 temat w Problemy techniczne
Nie... Wgrywasz normalnie soft producenta dla Twojego telefonu, ale nie blokujesz BL... -
Problemy z rebuild'em 9.9.26 (MIUI 11)
Nezumi odpowiedział(a) na Konrad1978 temat w Problemy techniczne
Zrób MiFlash bez blokowania BL. Wyczyści Ci to fonik na czysto i pozbędziesz się ew. błędów. Po MiFlashu przeprowadzasz normalną instalację softu naszego. -
Kiepska jakość obrazu - postrzępione ikony
Nezumi odpowiedział(a) na MM1MM temat w Problemy techniczne
Ale to już jest kwestia google play.. -
Xiaomi Mi A2 lite.Nie uruchamia się.Biała migająca dioda
Nezumi odpowiedział(a) na masterlucas temat w Problemy techniczne
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
Kiepska jakość obrazu - postrzępione ikony
Nezumi odpowiedział(a) na MM1MM temat w Problemy techniczne
Jak na moje wszystko wygląda ok... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problemy z rebuild'em 9.9.26 (MIUI 11)
Nezumi odpowiedział(a) na Konrad1978 temat w Problemy techniczne
Wrzucasz soft przez fastboot po podpięciu do kompa programikiem MiFlash, tam wybierasz opcję "Flash and lock" i tyle... Instrukcje jak przeprowadzić MiFlash znajdziesz w dziale tutoriale. -
W Play Mi8 lite łapie LTE+, także agregacja jest.
-
Wersje MIUI - jak to w końcu z nimi jest?
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
Ja niższej na wyzszą? Wersja 9.9.3 jest niżej od 9.9.27... Gdybyś wszedł w link wyżej, to nawet byś nie musiał pisać tego posta i się głowić... -
Posprawdzaj APN oraz upewnij się, że nie ma żadnej awarii u operatora, jeżeli tutaj będzie wszystko ok, to zrób factory reset, jak po resecie dalej będzie szaleć, to zostaje unlock BL i instalacja softu np Xiaomi.eu lub oddanie telefonu na gw/rękojmię.
-
No nie ma poboru energii przez WiFi w statystykach, więc raczej jest to tylko błąd wykresu.
-
Podaj wersje softu, z jakiej dystrybucji telefon (global, czy china), sprawdzałeś kartę sim w innym telefonie?
-
Zwykły błąd na wykresie, zużycie wifi masz 0%, więc po prsotu to olej i czekaj na aktu...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
