Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. jesteś pewien? Nawet Mi9 po 2.4 wyciąga max 50, po 5 mam już prędkości po 300-400 w sieci domowej.
  2. Próbuj wipe (fabryczne) jak nie zatrybi to unlock BL i zabawa MiFlashem lub rękojmia/gwarancja.
  3. w euro powinieneś dostać od ręki nową sztukę przy takim terminie, idziesz do pierwszego lepszego punktu.
  4. Ehh... Nadal... na fotkach wszystko wygląda ok. Różnice jaką ja widzę, to jest sAMOLED vs IPS...
  5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. To nie do końca tak jest. Przy pierwszym zgłoszeniu rękojmi sklep ma 4 wyjścia: 1. Przyjęcie i wymiana na nową sztukę 2. Naprawa 3. Rozwiązanie umowy 4. Negatywne rozpatrzenie. Dopiero przy 2 podejściu z tytułu rękojmi sklep może: 1. Wymienić na wolny od wad 2. Rozwiązać umowę 3. Odrzucić. Wszystko jest zależne od czasu zakupu... Zakupy w granicy ~1 tygodnia zazwyczaj się od ręki wymieniane na nowe sztuki, po tym czasie zaczynają się "schody" i sklepy często i tak wysyłają na naprawy gwarancyjne, bo tutaj już zaczyna się ewentualne domniemanie, że uszkodzenie mogło powstać z winy użytkownika.
  7. Wyłącz opcję w oszczędzaniu baterii, która zabija apki po wyłączeniu ekranu (wchodzisz jakoś chyba przez panel) lub wyłącz całkowicie oszczędzanie baterii dla w/w apek, dodaj je także do "kłódek" (wchodzisz w ostatnio otwarte apki, przytrzymujesz tą, która cię interesuje i zaznaczasz ikonkę kłódki), a także dodaj do autostartu.
  8. Nezumi

    Kłopot z baterią?

    Dokładnie... Przynajmniej na tym etapie "posiadania"... Mogą się w tle zasysać aktualizacje apek z GP lub od Xiaomi, może się pobierać w tel jakaś aktu... Po 2 dniach to wszystko się jeszcze "układa".
  9. Zainstaluj to: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.gearoplugin&hl=pl Jeżeli nie da rady przez sklep, to znajdź apk.
  10. Nadal... jak na fotkę ekranu, z takiego przybliżenia, ja żadnych problemów z ekranem nie widzę...
  11. Nie... Wgrywasz normalnie soft producenta dla Twojego telefonu, ale nie blokujesz BL...
  12. Zrób MiFlash bez blokowania BL. Wyczyści Ci to fonik na czysto i pozbędziesz się ew. błędów. Po MiFlashu przeprowadzasz normalną instalację softu naszego.
  13. Ale to już jest kwestia google play..
  14. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  15. Jak na moje wszystko wygląda ok...
  16. Nezumi

    Czy działa google pay?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Wrzucasz soft przez fastboot po podpięciu do kompa programikiem MiFlash, tam wybierasz opcję "Flash and lock" i tyle... Instrukcje jak przeprowadzić MiFlash znajdziesz w dziale tutoriale.
  18. W Play Mi8 lite łapie LTE+, także agregacja jest.
  19. Ja niższej na wyzszą? Wersja 9.9.3 jest niżej od 9.9.27... Gdybyś wszedł w link wyżej, to nawet byś nie musiał pisać tego posta i się głowić...
  20. Posprawdzaj APN oraz upewnij się, że nie ma żadnej awarii u operatora, jeżeli tutaj będzie wszystko ok, to zrób factory reset, jak po resecie dalej będzie szaleć, to zostaje unlock BL i instalacja softu np Xiaomi.eu lub oddanie telefonu na gw/rękojmię.
  21. No nie ma poboru energii przez WiFi w statystykach, więc raczej jest to tylko błąd wykresu.
  22. Podaj wersje softu, z jakiej dystrybucji telefon (global, czy china), sprawdzałeś kartę sim w innym telefonie?
  23. Zwykły błąd na wykresie, zużycie wifi masz 0%, więc po prsotu to olej i czekaj na aktu...
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Nezumi

    Problem z autofocusem

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...