Skocz do zawartości

masterlucas

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia masterlucas

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam Poradźcie coś. Mam problem ze swoim MI A2 Lite.Telefon w trakcie użytkowania sam się wyłączył i na chwilę obecną nie chce się włączyć.Reaguje tylko na podłączenie ładowarki mrugającą białą diodą.Czy z poziomu zwykłego użytkownika jestem w stanie coś zrobić czy tylko serwis?ewentualnie gdzie mógłbym go odesłać.Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...