-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Utrata zasięgu podczas jazdy samochodem
Nezumi odpowiedział(a) na Macma77 temat w Problemy techniczne
Na gw Ci tego nie przyjmą, bo na kartach innych operatorów telefon działa sprawnie i bez problemu... Problem jest w APN Plus'a lub u samego operatora, niestety nie ma innej opcji jak bawić się APN'ami lub zmienić operatora (ostatecznie zostaje factory reset). -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Mi 9T Pro=Redmi K20 Pro, nasz soft bazuje na sofcie CN, co za tym idzie, widzisz nazwę urządzenia z romu CN, a tam nie istnieje Mi 9T Pro...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Zrób ponownie MiFlash... Oczywiście pobierz na nowo rom fastboot, bo widocznie ten co masz jest uszkodzony...
-
Na twitt mi dziś wysypało tego typu newsami, skąd oni to mają i ile to ma prawdy, to się wszystko okaże w czasie . Info o 120hz jest szeroko rozpowszechniany ogólnie na zagranicznych stronach.
-
120hz odświeżanie ekranu niby w Mi Note 10 https://www.gsmmaniak.pl/1057164/xiaomi-mi-note-10-nagrywanie-8k-30-fps-5-krotny-zoom-ekran-120-hz/
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. instaluj poprzez MiFlash, tutorial na forum.
-
MiFlash usuwa Ci z telefonu wszystko... razem z recovery... jest dużo skuteczniejszy niż metoda adb/fastboot i rozwiązuje większość problemów... niemożliwe, bo jesteś jedyną osobą która to zgłasza, tego typu błąd zgłaszała by cała masa osób, problem istnieje tylko w Twoim przypadku. To że działa na 1 aktu, a na 2 nie, to zwykły przypadek. nie każą... W ich gestii leży naprawa ich sprzętu.
-
Mam wrażenie, że chyba za dużo kombinujesz... MiFlash -> TWRP-> nasz rom na czysto, bez przywracania niczego, następnie odpal diagnostykę MIUI i zobacz czy działa... jak nie, to ślij na gwarancję i tyle, no chyba, że kupiłeś w chinach, to cóż...
-
Tak, mam 9.11.7 i TWRP to samo, co praktycznie każda osoba z Xiaomi.eu z tym softem, ale 3.3.1.46 powinna "takie rzeczy ogarniać"...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Czyli błąd nie został naprawiany w stable 11, po prostu błąd mógł sam z siebie się "naprawić" po aktualizacji... na sztuce Mi8 lite którą mam w domu problemu nigdy nie było więc nawet nie mam jak dokładnie sprawdzić, ale jeżeli łatka wychodzi w Globalu, to u nas też powinna być.
- 35 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- dane
- transmisja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Szukaj innych TWRP...
-
Jeżeli na stable 11.x.x.x jest to naprawione, to na softach od nas bazujących na beta MIUI 11 jest to także naprawione, jeżeli pojawił się już stable miui 11 dla tego modelu, to także.
- 35 odpowiedzi
-
- dane
- transmisja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Czyli rozumiem, że w pismach oficjalnych, mailach, rozmowach ze znajomymi przez SMS/Mess również ma Pani w nosie ortografię i poprawność naszego ojczystego języka? Nie świadczy to o Pani zbyt dobrze, a dodam także, że my tutaj na forum, jak i każde inne miejsce w internecie (i nie tylko), wymaga poprawnej pisowni, w końcu jest różnica, czy robimy komuś "łaskę" czy "laske" . "Nie znam się, ale się wypowiem". Telefonów sprzedało się sporo, a zgłoszeń o takich przypadkach mamy 2... Pani i autora tematu, co za tym idzie, problem musi być u operatora lub w APN. To robisz nagranie ekranu, dołączasz do zgłoszenia reklamacyjnego i wysyłasz na rękojmię...
-
Migotanie, błyskanie przy włączaniu ekranu.
Nezumi odpowiedział(a) na frrancuz temat w Problemy techniczne
Nie jest to soft, Xiaomi nie umie w AMOLEDy, widzę, że Mi8 niczego ich nie nauczyła... Co ciekawe, od czasu premiery do pojawienia się pierwszych info na temat problemów z migotaniem mija praktycznie tyle samo czasu, co w przypadku Mi8 . Ja bym się na Twoim miejscu nie bawił nawet w szukanie rozwiązań, wal od razu na rękojmię, niech Ci dają nową sztukę, oczywiście z filmikiem jako dowodem, nie będą Ci mogli zarzucać, że "przecież działa"... -
Problem z wyświetlaczem w Mi8 miganie/błyskanie
Nezumi odpowiedział(a) na Patrykowski98 temat w Problemy techniczne
wpisz sobie w lupce w ustawieniach.. Powinno być w ustawieniach wyświetlacza.- 122 odpowiedzi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Jak będzie, to się dowiesz otrzymując informację w telefonie....
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
