-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Ah... czyli jest model o którym istnieniu nie wie nawet Xiaomi? Nie widzę dopisku MTK, a takowy widnieje, jeżeli są 2 modele, wtedy przy jednym mamy dopisek Qualcomm, a przy drugim MTK...
-
Redmi Note 4x MTK nie istnieje od tego zacznijmy. Jeżeli masz MTK, to masz Redmi Note 4. Szukasz na en.miui.com, pobierasz i instalujesz lub odblokowujesz BL, i instalujesz xiaomi.eu... Co do sterowników, spróbuj inny kabel/inny PC
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Od otrzymania SMS z potwierdzeniem musisz odczekać 72h.
- 87 odpowiedzi
-
Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 48h na poprawienie treści / tematu zgodnie ze wzorem, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
-
Możesz spróbowac bez SIMki, SMS aktywacyjny wyśle się najwyżej później.
- 87 odpowiedzi
-
Gearbest i wszystko jasne... Walnij system na świeżo MiFlashem, bo pewnie BL masz podkładany też...
-
http://en.miui.com/thread-563522-1-1.html To musi pomóc.
- 87 odpowiedzi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Ja nie wiem... strona firmy... strona miuipolska... xiaomi.eu... mało tego?
-
Tylko Chiny, u nas jest wyłączony.
- 6 239 odpowiedzi
-
Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
-
China/Global, zależnie od telefonu.
-
Nie można sprawdzić całej historii edycji, widać tylko ostatnią edycję, co nie zmienia faktu, że nie polecam używać Taptalka, rozszerza on sztucznie posty, wstawia masę pustego miejsca, edycje z Taptalka często się nie zapisują jako edycje. Pewna osoba nagminnie tego kiedyś używała.
-
Xiaomi Mi TV 4a wysyłka do polski z gearbest
Nezumi odpowiedział(a) na Strawqens temat w Zakupy w Chinach
a o co ma chodzić? Nie widzę w tym nic dziwnego... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Telefon rozładował się do 0% a teraz już nie włącza
Nezumi odpowiedział(a) na Asia temat w Problemy techniczne
Albo byłeś niecierpliwy i sam rozwaliłeś... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. i.mi.com
-
No to zostaje Ci Mi5, ale tutaj trzeba ostrożnie, aktualnie na rynku już zostały tylko refuby i leżaki magazynowe więc.. albo się trafi ok, albo nie...
-
A jaki ma to związek z MIUI, aplikacją czy też Mi4? Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- pomoc
- aktualnosci
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Polecanie serii Note dla osoby, która nigdy nie miała smartfona, jakoś mija się z celem... Wiem to z autopsji... Albo Redmi 4x, albo jak uda się dorwać to jakiś Mi4s/Mi5.
-
No i zaczyna się robić nieprzyjemnie... 1 wysyłka na GW, 1.5tygodnia i telefon był u mnie, co prawda jedyne co zrobili to wgrali system na nowo (chociaż przez telefon mówili o uszkodzonej pamięci, a potem się jednak okazało, że wszystko śmiga... magia...), dziś 2 wysyłka, tym razem na naprawę poza-gw, bo Technos "straszył", że jedynie tak mogę naprawić telefon nie tracąc gw (znajoma przebiła głośnik w swoim Redmi jako, że ja jej go kupowałem, to zaoferowałem się do załatwienia tego) no i... mijają 2 tygodnie, żadnej informacji, żadnej odpowiedzi na maile. Mieli w przeciągu tygodnia wysłać informacje na temat kosztów i czasu, a tutaj nic, milczą... Mogłem olać tą gw, wysłać do MiCenter i w tydzień pewnie by się uwinęli...
-
MiFlash.
