Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. Nezumi

    Aktualizacja xiomi mi4c

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Nezumi

    Aktualizacja xiomi mi4c

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Nezumi

    Aktualizacja xiomi mi4c

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. akurat SMS to nie jest niedoróbka... W Globalu tak jest, przewracanie apki jest dopiero w xiaomi.eu. Co do prędkości to... wróżką nie jestem, nie wiem co masz za soft...
  6. Przeczytałeś warunki gwarancyjne? Ile czasu mają na naprawę? Sklepy na Aliex często dają sobie 60-90dni, nawet jak naprawiają w PL.
  7. Co ty za przeproszeniem pierdzielisz? 1. Xiaomi.eu OTA ma dopiero od ostatniej aktu, nie wszystkim jeszcze trybi. 2. Xiaomi.eu do zeszłego tygodnia nie miało OTA wersji cotygodniowych. 3. Jak "od miesięcy" jeżeli masz aktu z zeszłego tygodnia? 4. Jakie instalowanie apek? WTF? Przecież to jest zwykła aktu... Pobierasz, instalujesz przez TWRP i używasz... nic się nie usuwa...
  8. Flagowe telefony Xiaomi chyba nie mają podziału na lokalizacje... Mi5 jest wszędzie taka sama, chyba, że trafisz na jakiś model specjalny dla danej sieci w Chinach, kiedyś takie coś było, nie wiem czy nadal to praktykują, wtedy nie masz pasm europejskich.
  9. Wybacz, szklana kula w naprawie.... Może jakiś SS'ik z Ustawienia->Informacje o telefonie? Byłoby miło.
  10. Nic dziwnego, tak było zawsze, nawet jak modeli było mniej, to ludzie z Redmi Note 2 pisali posti w Redmi 2 lub Mi2... Ludzie nie wiedzą jakie telefony posiadają...
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. 1. Sprawdź APN 2. Jeżeli punkt 1 nie ruszy, to proponuje przywrócić tel do fabrycznych i sprawdzić czy nie ma nowych aktualizacji. 3. Jeżeli chcesz się bawić, to polecam zainstalować MIUIPolska. Troszkę zabawy, ale w przyszłości sporo łatwiej potem o ew. naprawę błędu we własnym zakresie.
  13. Sieci... co ma Twój telefon do naliczania opłat przez operatora... Jakiś błąd do nich, ślij reklamacje. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  14. Nezumi

    emotikony

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. Masz 2 znaczki: Ten 2 w UE jest niewiele wart .
  16. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
  17. Napisz do MiCenter, albo do @Zexon72 na PW.
  18. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. Nezumi

    frajer

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Nezumi

    7 rocznica

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Twój wątek nie spełnia regulaminu oraz wzoru, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 24h na poprawienie treści / tematu, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Nezumi

    moja opinia

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Hmmm... Moze sie cos zmienilo, ale nadal nie zmienia to faktu, ze o takie czesci na allegro raczej ciezko. Moge wiedziec od kiedy Xiaomi takowe czesci udostepnia? Czysta ciekawosc . W razie czego bede wiedzial gdzie udezyc w ew. Sprawie naprawy [emoji14] Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...