Jump to content

Mechlin

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4, Mi 5x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mechlin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Myślałem, że będę musiał aktualizować TWRP z poziomu komputera (do apki nie mam zaufania). Jednak z TWRP 3.1 udało się zainstalować najnowsze MIUI 8.1.18. Dzięki za pomoc!
 2. Dobry wieczór, tym razem mam problem z aktualizacją telefonu Xiaomi Mi 5X z MIUI Polska. Oryginalnie była tam wersja China Stable 8.5, po odblokowaniu wgrałem za pomocą TWRP wersję 7.8.24 (z MIUI PL). Teraz najnowsza dostępna wersja dla tego telefonu to 8.1.18. Telefon widzi aktualizację, pobiera ją ale nie instaluje jej automatycznie. W sieci znalazłem info, że aktualizacja wymaga TWRP nowszego niż 3.2 a na oficjalnej stronie TWRP nie widzę wersji pod TIFFANY (Mi 5X). Czy ktoś z tu obecnych używał apki ze sklepu do aktualizacji TWRP? Z góry dziękuję za pomoc!
 3. Mały krok do przodu po zastosowaniu tego: http://en.miui.com/thread-739388-1-1.html udało mi się przejść błąd "10008: 参数错误、 请参考API文档" i dodać urządzenie i konto do odblokowania i dopiero teraz należy odczekać 72h. Dzięki temu: http://en.miui.com/thread-753360-1-1.html udało mi się uruchomić instalowany kilka razy sklep google play (za każdym razem wieszał się na checking info...)
 4. Dziękuję, nie doczytałem... SMS (You've been granted the permission to unlock your device...) przyszedł w niedzielę 20/08 przed 15:00. Teraz dalej ten sam błąd... We FlyVPN nie mam opcji Shanghai... Czy przywrócenie w międzyczasie telefonu do stanu fabrycznego w celu sprawdzenia innych opcji znalezionych w sieci może być powodem błędu (lub wylogowywanie konta)? Dziś pojawiła się aktualizacja MIUI do V8.5.12.0.NDBCNED i nie wim czy ją instalować?
 5. Konto założyłem w sobotę (19/08), zgłoszenie wysłałem w niedzielę i w niedzielę po południu otrzymałem sms z akceptacją. Te 72h liczą się od którego momentu? Założenia konta, dodania urządzenia do funkcji Find device, czy wysłania wniosku z prośbą o możliwość odblokowania?
 6. Gdy podłącze telefon do komputera i włączę miflash_unlock-en-2.3.803.10 to przechodzi do 99%... i błąd MI UNLOCK STATUS...
 7. Zainstalowałem FlyVPN v.3.7.3.5 jednak nie znalazłem serwera Shanghai 02, mam tylko Korea, Vietnam, Hong-Kong (biorąc pod uwagę darmowe z tamtego rejonu).
 8. To jest wersja 8.5 China Stable Jak wspomniałem robiłem tunel vpn tyle, że używając TURBO VPN a nie FLYVPN. Bez powodzenia. Zaraz sprawdzę z FlyVPN, jak znajdę tą apkę w sieci. Czy karta SIM jest wymagana w telefonie? Czy istotne jest aby była to SIM1 czy SIM2?
 9. Witam, Jestem nowy na forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i proszę o pomoc. Mam problem z MI 5x: Android : 7.1.2 MIUI : 8.5.9.0 Po otrzymaniu zgody od Xiaomi na odblokowanie telefonu każda z prób dodanie konta i urządzenia kończy się tym samym błędem "10008: 参数错误、 请参考API文档". Zgodnie z zasadami forum przeczytałem większość tematów z podobnym problemem. Niestety żadne z opisanych rozwiązań (tunel VPN (Singapur); wielokrotne przywracanie ustawień fabrycznych i próby logowania się na konto wyłącznie za pomocą ID lub tylko maila, nie dodawanie sieci WiFi czy konta przy pierwszym uruchomieniu, z kartą sim, bez karty sim...). Czy ktoś z tu obecnych spotkał się z podobnym problemem lub może ma jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? Podstawowym powodem dla którego chcę odblokować bootloader jest brak języka PL w telefonie a miał on być prezentem dla mamy... Z góry dziękuję za pomoc!
×
×
 • Create New...