-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Przydałaby się emotka <facepalm>... Jak miałem tylko 1 telefon w otoczeniu, to mogłem przyznać, że fart... ale cholera jasna Mi5 w rodzinie mam 6, nie wspominając o innych modelach, żadna nie ma problemu z GPS. ŻADNA. Miałem farta do 6 modeli, od 6 różnych sprzedawców? Dziwne, że jeszcze lotka nie wygrałem! Jeżdżę z GPS bardzo często, używam GPS nawet w domu, gdy sobie ustawiam trasy przed wyjazdem, zawsze bezbłędnie mnie znajduje, ale co tam! Ja mam tylko 6 Mi5 pod skrzydłami, a ty nie masz żadnej, ale oczywiście, wiesz lepiej. Są wydania z problemami, ale cholera jasna, to jest pierdzielony dev, nikt nie zmusza do aktualizacji...
-
Masz mi jeszcze jakąś bzdurę do przekazania? Telefonu nie ma, a kurde wypowiada się w jego temacie najwięcej... Co to w ogóle ma być?
-
Xiaomi MI5 64GB czy Huawei Honor 8 4GB/32GB
Nezumi odpowiedział(a) na doomsmith temat w Porównanie smartfonów
Co tutaj w ogóle się zastanawiać? Mi5 nie jest produkowany, nie znajdziesz nowej sztuki, będzie albo refub, albo leżak, albo telefon z 2 ręki... Jak myślisz tylko o tych 2 modelach, to bierz Honora.... -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Stary jak świat stable... weź się człowieku za aktualizację, a potem szukaj problemów...
-
Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Idziesz na pocztę i... wysyłasz... Szczegóły dostaniesz od Goldway'a... Temat na forum już był, wystarczy użyć forumowej szukajki....
-
Błąd ost. aktu. Jest ciszej, ale jakość jest sporo lepsza.
-
Jakość Mi4S - wrażenia po półtora roku użytkowania
Nezumi odpowiedział(a) na ronnie temat w Dyskusja ogólna
Miałeś niezłego pecha. Kupiłem Mi4s mamie, po roku żadnych problemów, nic, wszystko gra i tańczy . -
Piękny świat... Szkoda, że nie istnieje... Mi5 nie jest produkowany i koniec. Refub/leżak, bardziej się skłaniam ku refubowi...
-
http://en.miui.com/download-318.html Ja tu widze Global'a... Kabel znajdziesz nawet na allegro za grosze. Do wgrania softu od Xiaomi nie potrzebujesz unlocka, przez MiFlash powinno pójść normalnie lub przez apkę aktualizacje... Wrzucasz china dev, unlock, xiaomi.eu i po problemie.. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
http://xon24.eu/
-
Telefon padł po próbie wgrania custom ROM-u
Nezumi odpowiedział(a) na Kokodzambo temat w Problemy techniczne
Możliwe, że sterowniki dupły. Spróbuj je reinstalować (wyżej @slimdick podał linkacz do paczuszki). -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Sporo się da . Po prostu miałeś pecha .
-
Telefon padł po próbie wgrania custom ROM-u
Nezumi odpowiedział(a) na Kokodzambo temat w Problemy techniczne
Jeżeli PC, znajduje telefon jako qhusb_bulk, to można go odratować. Poszperaj po google, jest kilka rozwiązań. Co do MiFlash, uruchom program jako administrator, jeżeli to nie pomoże, znajdź inną wersję MiFlasha. -
Xiaomi MI6 problem z pamięcią po totalnym jej wyczyszczeniu.
Nezumi odpowiedział(a) na Maksio temat w Problemy techniczne
Czy przez TWRP daje radę sprawdzić zawartość pamięci? Jeżeli tak, to winny jest soft (źle się wgrał etc). -
Telefon padł po próbie wgrania custom ROM-u
Nezumi odpowiedział(a) na Kokodzambo temat w Problemy techniczne
@Kokodzambo Dałeś się nieźle zrobić... Mniejsza... Telefon czasami nie jest w trybie diagnostycznym/EDL? Próbowałeś długo trzymać power (nawet 2-3minuty)? -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Cierpliwości! Aktualnie widocznie serwery są zawalone, więc musisz spróbować później i tyle. Co więcej, od wyrażenia zgody na unlock trzeba czekać kolejne 3dni...
-
Telefon powinien sam schodzić z LTE na 3G podczas dzwonienia nawet przy włączonych danych mobilnych, jeżeli tego nie robi, to albo coś jest nie tak z kartą sim, albo soft jest walnięty....
-
z tego co pamiętam to średnio 3dni.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Kiedy wy się nauczycie, żeby nie wrzucać starego softu na nowy?! Tym bardziej stable na dev!
-
Zrobią. Wysłali sprawę do "techników" i dadzą Ci znać jak się czegoś dowiedzą.
-
MiFlash w Fastboot lub MiPCSuite w Recovery. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zależy od producenta... Xiaomi poprawkę wprowadzi raczej na wszystkie wspierane urządzenia, ale np użytkownicy Samsungów etc mają spory problem...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Prawidłowo.
