-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Film proszę wrzuć na jakiś host (YT, daily, cokolwiek). Co do "problemu" to jest coś z apką FB, posprawdzaj tam ustawienia.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Czepiam się? Może, ale pisząc na forum jednak wypadałoby pisać poprawnie, z sensem, a swoje twierdzenia ładnie argumentować. Teraz zobacz, wpadnie na forum kilkanaście osób "zielonych" przeczyta coś takiego, zacznie na prawo i lewo krzyczeć, że "jej, Xiaomi w końcu da QHD", a tutaj pojawią się premiery, Xiaomi nadal na FHD i będzie płacz. Piszesz temat w aktualnościach? Podrzucasz new's, to go poprawnie zapisz. Pentitle w OLED Samsunga przy zwyklym IPS duzo gorzej wygląda przy tym samym PPI Nie mam zamiaru poruszać tematu różnic między OLED Samsunga, a OLED LG, a IPS, bo to już jest nudne...
-
Przeczytaj to jeszcze raz: Autor tematu jednoznacznie daje do zrozumienia, że Xiaomi kupuje Amoled'y, aby wprowadzić QHD... Co jest totalną bzdurą...
-
co ma rozdzielczość do tego, czy to jest TN, IPS, czy OLED/Amoled?
-
nowy telefon bez internetu Brak transferu danych
Nezumi odpowiedział(a) na Kodiwzr temat w Problemy techniczne
Nie ma wróżek, nikt nie wie co za system masz na telefonie, w jakiej sieci jesteś etc etc.... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Poczytaj na jakiej zasadzie działa android i jak zarządza RAM'em, a potem pisz takie rzeczy.... Wróć... nie pisz... bo już nie będziesz miał po co...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Przecież na 1 koncie możesz odblokować telefon co 2 miesiące... Nie musisz wysyłać za każdym razem prośby o zgodę..
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 48h na poprawienie treści / tematu zgodnie ze wzorem, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
-
Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Kabel może być uszkodzony, wejście usb, albo system walnięty... Bóg jeden wie... wróżek tutaj nie ma...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Może u ciebie jest ciut lepiej.... U mnie z pół roku temu dostałem od gazowni rachunek... 3 tygodnie po terminie zapłaty... Nie chcesz wiedzieć jaki mi dowalili %% za opóźnienie, a niestety, wtedy jeszcze nie było możliwości sprawdzenia rachunków poprzez stronę... Jedyne co mi wtedy powiedziała babka z poczty (między nami, ona chyba II wojnę pamięta...), która przez 30 minut popijała sobie kawkę mając z 15 osób w kolejce to "Nie mamy listonoszy, to listy nie są dostarczane... Czego Panie chcesz?! Sama mam latać?!". Także ja poczty unikam jak ognia...
-
Xiaomi A1 czyli nowy Xiaomi który dołączy do programu Android One
Nezumi odpowiedział(a) na Snajper temat w Aktualności
Oni czasami się z SBE nie rozstali? Coś mi się o czaszkę obija, że SBE już dla nich nie robi... Oddawałem powerbank, wejście usb wpadło do środka, wymienili na nowy w 48h. -
Tia... Nie wiem czemu mi paczki na WER wawa pakują... Jeszcze z rok temu wszystko lądowało w Pruszczu, nie dość, że mało kiedy miałem VAT/clo, to paczki szły migiem, a teraz... uhhh... To jest jakiś żart, a nie poważna firma logistyczna i oni chcą zaopatrywać Europę... dobre żarty...
-
Yhh... bo to raz? Jedyne co słyszę, to tyle, że nie jestem nadawcą i nie mam prawa się w ogóle o nic upominać... Dlatego jak tylko mogę unikam PP... To jest cyrk, a nie firma... Ale tak jest, jak ktoś ma monopol...
