Mam do Was pytanie, nigdy nie oddawałem nic Chińczykowi więc jestem zielony w tym temacie, a więc z moim mi5 od jakiegoś czasu są problemy z gniazdem usb: słabe/wolne ładowanie, luzy na stykach, wypada/ nie laduje, brak kontaktu z komputerem i tutaj zwracam się do Was jak wygląda kwestia odesłania telefonu (xiaomi zakupione u "Goldway'a") do chin, najlepiej krok po kroku i jak długo ten proceder może trwać ;(?