Jump to content

dlugi91

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dlugi91

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Jak do tej pory nie miałem z telefonem żadnych problemów aż tu nagle podczas ładowania telefon się wyłączeył i nie reaguje na nic. Ani na ładowanie, ani na reset, ani na power+volume down. Komputer go nie wykrywa (nie rozpoznano urządzenia USB). Zauważyłem że przez ostatnie kilka dni bateria jakby mniej trzymała. Mogło ubić baterię dlatego telefon nie reaguje?
 2. Cześć, Mam starego Redmi 3 16/2. Używam go jako nawigacji w samochodzie. Telefon cały czas podłączony jest do ładowania. Potrzebuje z nim zrobić pewne modyfikacje tj.: - jak wyłączam auto (brak ładowania telefonu) telefon się będzie wyłączał - jak odpalam auto (podłączenie ładownia) telefon się będzie włączał Odblokowałem bootloader zainstalowałem MIUI 9 Polska 7.9.21 oraz zrobiłem Roota zainstalowałem SuperSu zainstalowałem program Automate i za jego pomocą poradziłem sobie by uzyskać pierwszą funkcjonalność. Moje pytanie brzmi jak uzyskać drugą funkcjonalność (pewnie g
 3. Rzeczywiście, nie dostałem żadnego dowodu zakupu. Przyszedł tylko sam telefon z pudełkiem oraz skan potwierdzenia tego że dokonałem wpłaty. Co proponujecie w takiej sytuacji zrobić? Jak może być respektowana teraz gwarancja?
 4. Zamówiłem wczoraj Mi5 za 1289zł (dziś jest już za 1299zł). Dostałem informację SMSem że kurier jutro będzie. Co ciekawe brak kontaktu mailowego po aukcji (paczka przygotowana/paczka wysłana). Jeśli rzeczywiście nie będzie dowodu zakupu to trochę słabo, trzeba będzie go mocno atakować.
 5. dlugi91

  AliTrade

  Zakupiłem wczoraj na allegro od nich Mi5 i czekam. Jak dojdzie napisze coś konstruktywnego.
×
×
 • Create New...