Pomogło ale tu ciekawostka, tego przycisku [OK] wcale nie widać. Tzn nie było ani niebieski ani żaden inny, tło po prostu. Kliknąłem tam gdzie zwykle by był i zadziałało.
Dziwne ale przynajmniej działa.
W jaki sposób ustawić hasło dla hotspota ?
tzn wiem gdzie [Hotspot]>[Skonfiguruj hotspot Wi-Fi]
wybieram zabezpieczenia na WPA2PSK, wpisuję swoje hasło i ........ co dalej bo go nie zapamiętuje a nie ma żadnego [OK] czy cuś
Mam global 9.2.1.0