Jump to content

Genera

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Genera

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podbijam temat, po jakimś czasie użytkowania słuchawek, po ich podłączeniu do smartfona ikona słuchawek na górnym pasku zaczyna migać i nie można w ogóle słuchać muzyki (po odpaleniu tracka od razu się zatrzymuje). Te same słuchawki po podłączeniu do komputera działają normalnie. Wymiana słuchawek na nowe pomaga. Wie ktoś o co chodzi?
 2. Dzięki, pomogło! Pozostaje teraz kwestia tego, czy aplikacja pobiera aktualizacje poprawnie. Została wydana wersja 8.3.8, ale aplikacja nie mówi nic o wersji, podaje tylko jakieś lakoniczne cyfry. Wydaje mi się że trzeba to poprawić, tylko jak?
 3. Zainstalowałem sobie polski ROM Xiaomi.eu na moim Redmi Note 3 Pro. Mam aktualnie wersję 8.2.1. Jednak od momentu kiedy zainstalowałem pewną aktualizację którą mi zasugerowała aplikacja do aktualizacji, to ta aplikacja do aktualizacji już nie działa. Zwyczajnie wywala błąd "Aplikacja Aktualizacje przestała działać". Poza tym system działa dobrze. Jak to naprawić?
 4. Nie pomaga ani mount ani reboot A może sterowniki mam jakieś pozmieniać? EDIT: Udało mi się dotrzeć do tego samemu ... W menedżerze urządzeń trzeba znaleźć urządzenie Android i zmienić mu sterowniki ręcznie z zainstalowanego ADB na te standardowe z Windows 7 (z tego systemu to robię), czyli Urządzenie kompozytowe USB. Po tej operacji system widzi telefon i można wgrać ROM. Niech temat tu pozostanie w razie gdyby ktoś miał podobny problem.
 5. Telefon jest odblokowany, wgrałem twrp kenzo (redmi note 3 pro), zflashowałem wierszem poleceń. Teraz po formacie komputer nie widzi telefonu w ogóle. Mam sterowniki ADB.
 6. Mi format pomógł, ale zapytam z ciekawości - czy ktokolwiek dotarł do tego jakie jest ustawiane fabrycznie hasło zaszyfrowanej pamięci wewnętrznej?
 7. A jakieś linki? Jak zainstalować ten ROM na zablokowanym bootloaderze?
 8. Dzięki za odpowiedź. Niestety z VPN też nie przechodzi. Na innych poradnikach piszą, że trzeba odczekać parę dni jeżeli wniosek jest wysyłany z nowego konta. A jest to nowe konto, bo mój problem jest dużo bardziej złożony. Zależy mi bardzo na wgraniu nowego ROMa, w sumie wszystko jedno jakiego. Chcę sformatować telefon do zera. Problem polega na tym, że mam do starego konta Xiaomi przypisany stary numer telefonu, który już dawno temu wyrzuciłem. Nie wiedziałem jednak że byłby mi potem potrzebny do takich rzeczy. Weryfikacja konta jest o tyle uciążliwa, że system wysyła te kody weryfikacyjne na
 9. Próbuję wysłać wniosek o odblokowanie bootloadera - wpisałem poprawnie kod SMS, ale potem wywala błąd (jako komunikat ze strony): 您所在的IP申请次数超标 co po przetłumaczeniu google twierdzi że to "Twoja aplikacja IP przekroczyła limit" o co chodzi?
×
×
 • Create New...