Jump to content

Filon

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Filon

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI Mix 2

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. kable zmieniałem, w gniazdo dmuchałem, bez zmian tyle co że po podłączeniu do kompa nadal objaw z ładowaniem ten sam, ale pliki bez problemu mogę zrzucać w jedną i drugą stronę
 2. Wczoraj jeszcze wszystko działało. Dziś podłączam ładowarkę: ładuje 2-3 sek, przestaje na moment i znowu 2-3 sek ładuje. W efekcie bateria w ogóle się nie ładuje. Na czterech różnych ładowarkach, powerbanku i po usb próbowałem (zresztą jeszcze wczoraj wszystko działało). WTF!?
 3. Bateria leci na łeb na szyje. Od 100% w 1-1,5h spada do 10%. Bateria ładuje się do 100%. Ostatnia aktualizacja październikowa. Ani systemowe info o baterii, ani GSam Battery Monitor nie wskazuje żeby jakaś aplikacja wpierdzielała tak baterie. Wiem że niedawno w A2 był problem z czytnikiem palucha, który obciążał procesor na maxa co powodowało takie zachowanie baterii. Problem jest taki ,że czytnik nie jest, ani nigdy nie był używany akurat na tym telefonie.
 4. Pojawia sie napis fastboot z obrazkiem.... i tyle, dalej nie przychodzi
 5. Żona się uskarżała na swojego MI5, że wpierdziela szybko baterię, że rozmowy przerywa, więc mówię dobra miuipolska przyjdzie z pomocą. Dostaliśmy zgodę na odblokowanie bootloadera i zaczęły się schody. Podłączenie do PC (win 10, win 7, różne kable) skutkuje tym że telefon zaczyna się ładować i po sekundzie przestaje (jakbym odłączył kabel). Dodatkowo przy próbie wejścia w fastboot, telefon zwiesza na ekranie fastboot i tyle. Generalnie twierdzi że nie zalała (ale to nigdy nie wiesz, notebooka też twierdziła że nie zalała, a po rozkręceniu woda się z niego wylała ), pęknięty za to jes
 6. Wychodzi na to że gps łapie sygnał, ładnie wszystko pokazuje i chwile po tym jak zablokuje ekran gubi ów sygnał. Testowałem na Runkeeperze i Endomondo, efekt ten sam. Nie wiem czy to jakiś bug, czy gdzieś jest jakaś opcja oszczędzania baterii, ale nigdzie nie udało mi się znaleźć czegoś takiego... Telefon Mi4 (6.5.12 - na poprzedniej wersji było to samo)
 7. Wipe cache i wyczyszczenie danych aplikacji Google pomogło, przestało wpierdzielać baterię. Niestety nadal wykres zużycia baterii wywala się edit dzisiejsza aktualizacja rozwiązała problem wywalającego się wykresu
 8. Nie widzę takiego procesu na liście :/ Cofnąłem się do 5.3.6, tam gdzie nie wlazłem to wyskakiwało "Niestety, proces com.miui.securitycenter został zatrzymany."
 9. Restart to była pierwsza rzecz którą zrobiłem... nie pomogło Wrzucę poprzednią wersje miui zobaczę, czy to kwestia tej najnowszej aktualizacji. edit Hmm wrzuciłem 5.3.13 i teraz jak chcę wejść w Zasilanie, albo Użycie baterii wyskakuje "Niestety, proces com.miui.securitycenter został zatrzymany." WTF?!
 10. Wydaję mi się że po ostatniej aktualizacji (chociaż przez weekend było wszystko w porządku) coś złego zaczęło się dziać z baterią. Dzisiaj przez noc z 75% zrobiło się 27%, po półgodzinie słuchania muzyki w drodze do roboty miałem już 19%. Podłączyłem do ładowarki (co prawda przez USB z kompa), ale pokazuje że pełne naładowanie za ponad 19h. Żadnych dziwnych zużyć nie mam na liście (system 36%, aplikacje google 23%, telefon 12%, reszta <5%). Dodatkowo jak chce wykresik zużycia baterii wyświetlić to wyskakuje "Niestety, aplikacja Ustawienia została zatrzymana".
 11. 1. No też moja zabawa z tym trwała krótko i do niczego nie doszło. Niewiele rzeczy też działało. No nic będę czekał, może w któryś piątek... 2. Ehh jakoś to przeboleje, wolę być na bieżąco... a może w któryś piątek 3. Zadziałało, dzięki!
 12. ...czyli kilka pytanek i jeden errorek Jestem wieloletnim użytkownikiem andka oraz iOS i muszę przyznać, że MIUI mnie zachwycił. Wydaję się idealnym połączeniem obu światów Długo się zastanawiałem czy ryzykować z systemem made in china, ale w zasadzie same pozytywne recenzję oraz miuipolska.pl mnie przekonały i zdecydowanie nie żałuję. Ale do rzeczy. Mam wersje 6, najnowszą z ostatniego piątku. Pytanko czy w jakiś łatwy sposób można dodać do ekranu blokady cokolwiek? Pogodę, skrót, obsługę muzyki? Próbowałem coś przy pomocy WSM tools, żadnego działającego motywu też nie znalazłem (c
×
×
 • Create New...