225rgnusmas

Użytkownicy
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

225rgnusmas last won the day on September 13 2018

225rgnusmas had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About 225rgnusmas

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung A50 4/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jedna sprawa...czy na pewno otwierasz tackę sim? Były już przypadki, że ludzie wpychali szpilkę w otwór głośnika ...tym samym niszcząc głośnik - otwory są tej samej wielkości co otwory do wysuwania tacki sim.
 2. 225rgnusmas

  MIUI 9.2.14/15

  Dokładnie! Trafiłeś w sedno!
 3. 225rgnusmas

  MIUI 9.2.14/15

  No właśnie ja mam taki problem,że po świeżej instalacji pogoda lokalizowała się automatycznie na ustawieniu lokalizacji oszczędzanie baterii, dziś byłem w trasie i przełączałem na opcje tylko gps i ....pogoda przestała się aktualizować...wróciłem do Warszawy a pogoda wciąż nieaktualna pokazuje miejscowość z trasy. Apka pogodowa ma dostęp do lokalizacji....ktoś pomoże...żadna z pobranych ze sklepu play nie może określić mojej lokalizacji mimo,że ma dostęp do lokalizacji w ustawieniach telefonu... Restart telefonu pomógł ale...wyszedłem na balkon włączyłem opcję lokalizacji na tylko urządzenie uruchomiłem mapy google po czym pogoda znów nie lokalizuje Warszawy... Już wiem mogę się przełączać tylko między opcjami oszczędzanie baterii i wysoka dokładność w opcji lokalizacji. Jeżeli włączam opcję tylko gps to po powrocie do opcji oszczędzanie baterii lub wysoka dokładność lokalizacja pogody nie działa.
 4. 225rgnusmas

  MIUI 9.2.14/15

  Zrobiłem testy - wziąłem a5 samsunga mojej żony, ona tez jest w Play i wszystko śmiga ...sam już nie wiem ....wcześniej htc miałem motorolę itp i wszystko w play śmigało. Przepraszam admina za zejście z tematu. Synek jest w play ma samsunga i wszystko mu wysyła co bym nie napisał, korzystając z jego telefonu, nawet apn wpisywałem takie jakie on ma u siebie i nic ... Jeszcze raz włożyłem swoją kartę do telefonu żony...wysyłałem cuda, długie krótkie sms i mms wszystko dochodziło do syna co bym nie wymyślił i co bym nie napisał. Mega długie wiadomości, krótkie ...tak przez 20 minut. Wszystko dochodzi. Włożyłem kartę w mój telefon i ....wniosek jeden bez względu na krytykę to nie wina sieci! Xiaomi coś ma nie tak albo play , orange nie radzi sobie ze swoimi ustawianiami z tymi telefonami! Basta.
 5. 225rgnusmas

  MIUI 9.2.14/15

  Dokładnie tak! @up Redmi 5 plus Po wejściu w aktualizacje w telefonie informacja, że jest wersja 9.2.15 do pobrania, po kliknięciu pobierz info, że masz najnowszą wersję ....albo mamy problemy z serwerami. Już pobiera - potrzeba było czasu, żeby wylądowało na serwerze. Przepraszam. Zainstalowane z poziomu telefonu.
 6. 225rgnusmas

  MIUI 9.2.14/15

  Redmi Note 5 na tę chwilę śmiga sprawnie. Czasem problem z sms dłuższymi, których nie wysyła ale borykam się z tym od dawna...sieć Play.
 7. 225rgnusmas

  MIUI 9.2.14/15

  ok przepraszam .... skoro byłeś tak miły i napisałeś to wgrałeś miui eu z foxa czy z twrp ? Pytam bo ja wgrałem z twrp a potem przeszedłem na foxa i mimo tego że najnowszy soft poszedł z jakimiś błędami to o dziwo działa ale jakoś tak...koniec zaśmiecania przepraszam adminów !
 8. 225rgnusmas

  MIUI 9.2.14/15

  Tak na marginesie ...jakiego używacie recovery? TWRP czy Foxa ? Pytam bo ostatnio mam problem z TWRP na miui eu. i lecę na foksie ale wolę dopytać. Orjon mi bardzo pomógł.
 9. 225rgnusmas

  MIUI 9.1.24/26

  Redmi 5 Plus po przejściu z Globala, na tę chwilę bez zastrzeżeń, na plus działa lokalizacja pogody, która na globalu od kilku wydań, nie ustalała lokalizacji. Testuję dalej.
 10. 225rgnusmas

  MIUI 8.12.27

  Dobrze, że to napisałeś ja nie ukrywam się bałem ... uciekłem na stable ... bo już miałem też dość. Cyrk ... był to fakt i trzeba to jasno powiedzieć, że teksty typu nie podoba się to ... nawet mnie już zraziły.
 11. Jestem na bank pewien, że to wina telefonu...wziąłem starego samsunga i sms śmigają - potem nowy samsunga żony a5 i wszystko śmiga - xiaomi winne w moim przypadku - to sygnał, że już nigdy więcej xiaomi - super bateria i wydajność to nie wszystko. Już dość wgrywania softów itp. transfer danych bieda a na leciwym samsungu miód. APN i wpisywanie kosmosów itp koniec poddaję się.
 12. @up może tak być - chociaż co ja się nawpisywałem tych apn-ów i ile razy wpisywałem je ze strony Play. Wymieniłem 2 karty sim - sprawdziłem softy glabal stable, dev i miui Polska. Być może to wina po stronie Play. Naprawdę nie mam do tego głowy. Dodam tylko, że przed redmi 5 plus miałem redmi Note 4 i też pod koniec użytkowania miałem takie problemy.
 13. @up trochę się zeszło ... dziś wymieniłem kartę sim w salonie Play - powiedziałem,że to z BOK kazali itp. tak więc nie zapłaciłem za wymianę i testuję. Niestety nowa karta nie pomogła ... muszę z tym żyć. Pomaga tylko włączenie opcji używania alfabetu bez polskich znaków...wtedy nie można w sms emotek wysyłać ale przynajmniej smsy jak do tej pory wysyłają się...co ciekawe koleżanka w pracy ma ten sam telefon i inna sieć i ten sam cyrk co ja...i ona tez zrezygnowała z polskich znaków. Widać taki urok xiaomi 5 plus.
 14. Już kiedyś to robiłem ale nie zaszkodzi raz jeszcze...podejdę do salonu powiem, że w bok kazali wymienić.