Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez radier

  1. No i jaką prędkość dzięki tej agregacji osiągnąłeś w speed test?
  2. Najbardziej bezużyteczna funkcja aparatu.
  3. Brakiem NFC.
  4. Tak te dwie usługi są ze sobą połączone w ich panelu.
  5. Przez SMS się nie uda. Zadzwoń na infolinię i zweryfikuj czy włączyli. Potem reset telefonu.
  6. Teraz widzę, że po aktualizacji do Android 10 na Poco, APN IMS zniknął. W temacie o VoLTE, ktoś o tym pisał, że Play już tego nie wymaga. W ogóle dzwoniłeś na infolinię z prośbą o aktywację wi-fi calling?
  7. Na 8T działa w Play. Masz dodany APN IMS w ustawieniach punktu dostępu?
  8. Bez dwóch zdań.
  9. Podobnie, ale nie wynikam bo telefon śmiga bajecznie po aktualizacji.
  10. U mnie z BIP nie ma problemu.
  11. Już jest. Tak samo dla Mi Mix 2s.
  12. Jak wyjdzie to będzie.
  13. Oczywiście.
  14. Po aktualizacji rozmawiałem z osobą, która ma Mi A2 I jakość była pierwszorzędna z aktywnym kodekiem HD.
  15. Raczej to pierwsze bo procki te same, a częstotliwości różne. https://www.kimovil.com/pl/porownac/realme-x50-5g,xiaomi-redmi-k30-5g
  16. Zastanów się nad Realme X50. Posiada więcej obsługiwanych pasm 5G i 4G. Z niecierpliwością czekam na MWC 2020 być żonie zmienić telefon.
  17. No bo problemy są: https://miuipolska.pl/wsparcie-od-miuipolska-dla-redmi-note-8-pro-anulowane/
  18. Jestem ciekawy czy na Poco F1 ruszy wificalling po aktualizacji do Android 10. VoLTE w Play działa bez zarzutu. //EDIT// Po aktualizacji jednak bez zmian.
  19. Źle ci się wydaje.
  20. Guzik prawda.
  21. Zatem aktualizacja dla poco F1 musi być blisko.
  22. Że prosisz o aktywację wifi calling. O VoLTE nic nie trzeba mówić.
  23. radier

    Volte

    Masz wątek zbiorczy. Temat do kosza.
  24. Nic takiego u siebie nie zauważyłem. Coś jest nagrzebane, więc pozostaje reset do fabrycznych.
  25. Może ci się z Orange pomyliło.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...