Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez radier

  1. Jak na B20 to nieźle. A w mieście z lepszym pokryciem? Te 100 Mbit jest w zasięgu? Na RN4 max pod 80 Mbit podchodziło. Najczęściej 30-50.
  2. Nie ma. Sprawdzałem u szwagra. Jedyne urządzenie Xiaomi które testowałem i miało poprawnie działający QC 2.0 jest ich power bank 10 000 mAh. Elegancko lądowało 9V/2A 18W.
  3. Android one to zło, więc na pewno nie bierz mi a2 lite.
  4. radier

    Redmi Note 7 czy inny?

    Temu użytkownikowi na S9+ działa. Na moim Mi A2 działa, także dałbym sobie spokój z dworowaniem z Play. Albo inaczej. Udowodnij, że agregacja na Poco działa u pozostałych polskich operatorów.
  5. radier

    Redmi Note 7 czy inny?

    Na forum jest post użytkownika poco w sieci Play i nie działa. Na xda twierdzą podobnie. W wykonaniu Xiaomi to loteria.
  6. radier

    Redmi Note 7 czy inny?

    RN7 jest kiepsko wykonany. Plastik + szkło. Starasze modele to jeszcze był metal. Ja pozbyłem się RN4 3/32 GB za 380 zł i kupiłem Mi A2 za 777 w xkomie, ale będę zwracał. Bateria to tragedia. Android One to tragedia. Ładnie wykonany, nagrywa dobrej jakości filmiki, wspiera agregację pasm LTE, ale to za mało by zrównoważyć wady. Myślę o Poco F1, ale dziś się dowiedziałem że nie wspiera agregacji. Nosz ku... Cale Xiaomi.
  7. Xiaomi i ich wariacje na temat quick charge. Szkoda kasy na lepsze ładowarki bo Xiaomi tego nie wykorzystuje w pełni. Sam mam dobre ładowarki i kable od Blitzwolf. Modele BW-S5 i BW-S9, samochodowa BW-C10. Miernik Ruideng UM34C. Od kilku dni mam Mi A2 z pseudo QC 3.0. Ładuje z mocą około 12W. Napięcie w porywach do 6,4-6,5V, natężenie około 2A. Śmiech na sali. Ile oszczędzimy czasu w stosunku do stockowych 10watowych ładowarek?
  8. Ale lipa. Chcę wymienić świeżo kupionego Mi A2, który pięknie wspiera 4G+ w Play, a tu taka niemiła niespodzianka. Ile w takim razie wyciąga Poco w speed test? Na A2 udało mi się osiągnąć 129 Mbit przy pobieraniu.
  9. Mi A2 na ładowarce QC 3.0 pobiera około 12W. Szału nie ma ponad zwykłe 5V/2A. Szybkie ładowanie w założeniu ma szybko podładować umierający telefon, więc 12V/1,5A powinno być dostępne, ale widać nie u Xiaomi.
  10. Dziś przeszedłem z modyfikowanej wersji 3.5.4 na mod 3.5.9. Wcześniej oficjalne 3.5.8 i 3.5.9 dla wgrania FW. W modyfikowanych przestały działać wybór tarcz? //Edit już działa. Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
  11. Mam Mi A2 od wczoraj i potwierdzam, że QC 3.0 to lipa w tym telefonie. Napięcie ograniczone do 6V.
  12. Wygląda to na uszkodzony pulsometr. U mnie nie ma takich anomalii.
  13. radier

    BIP - nie liczy kroków

    Podbijam. Dziś nagle naliczył 5064 kroku i przestał. //Edit u mnie wyłączenie i ponowne włączenie zegarka załatwiło temat.
  14. Jakie masz ustawienia pulsometru?
  15. Bo jesteś odosobnionym "przypadkiem".
  16. "To ty czegoś nie ogarniasz".
  17. Bo masz w telefonie ustawiony język systemu na angielski?
  18. Działa
  19. Kupiłem BIP'a w sobotę. Najpierw zabawa na oficjalnej wersji Mifit, aktualizacje do najnowszej wersji FW, no ale brak informacji o kontakcie przy połączeniach zmusił mnie szukania rozwiązania. Krótka lektura i z użyciem GB wgrałem pogrubioną czcionkę PL, potem zmodyfikowana aplikacje Mifit i już przy połączeniach pojawia się ID dzwoniącego. Nadal jednak nie dostaje powiadomień o SMS. Co przeoczyłem?
  20. radier

    Xiaomi Mi Band 3

    Ale chyba nie liczysz na płatności zbliżeniowe w Europie?
  21. Pobierz ROM z oficjalnej strony i wygraj przez aplikację do aktualizacji.
  22. http://www.gizchina.com/2017/10/06/xiaomi-mi-a1-now-availbale-europe/ Ładnie nas ABC Data próbuje golić.
  23. Przy takich uszkodzeniach to na gwarancje nie licz.
  24. Nie.
  25. Normalnie. Robi przy okazji pełen wipe.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...