Jump to content

Dobble

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Dobble

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung Galaxy S4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie problem sam się rozwiązał bo zdjęciu szkła ochronnego z ekranu
 2. Hej, kiedyś przeszedłem z stable na dev. Aktualną wersję jaką mam to: MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.1.25 (rozwojowa). Proste, prozaiczne pytanie, jak wykonać aktualizację? Przez aplikację TWRP wyskakuje takie coś: Z góry dzięki za pomoc! PS. Proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
 3. Tak zaznaczyłem wipe data. Robiłem wszystko według tego poradnika: Praktycznie wszystko się pokrywa z tym co tutaj jest napisane. Tylko podczas przenoszenia pliku xiaomi.eu_multi_MI5_7.12.28_v9-7.0 nie było folderu twrp i wrzuciłem go po prostu do głównego folderu mi5
 4. Hej mam problem z wgraniem nowego softu, postąpiłem według tego poradnika i cały czas wyskakuje mi napis MI5 od czasu do czasu się odswieża ale trwa to już dobrą godzinę? Co robić? Cały czas cierpliwie czekać?
 5. Cześć, mam problem z odblokowaniem telefonu. Odblokowania dokonywałem 29.09.2017, otrzymałem sms'a aby wprowadzić kod na stronę. Od tego momentu czekam na odblokowanie telefonu, minęło już 10 dni i nic :/ Co w takim przypadku zrobić?
 6. Tak tylko niestety ostatni raz był dostępny na forum 18 września. A jak bym im ten telefon odesłał i powiedzmy by go nie przyjęli na gwarancję z powodu uszkodzeń mechanicznych ale bym im napisał żeby wymienili (na mój koszt) mimo wszystko to chyba oni by mieli taki wyświetlacz no nie?
 7. No dobrze w takim razie gdzie proponujecie wymienić ekran lcd?
 8. Heyo, kupiłem w styczniu Xiaomi mi5 w banggoodzie. Od kilku dni mam problem z dotykiem. Mianowicie telefon czasami zaczyna wariować i automatycznie sam wybiera różne losowe foldery, pliki - nie wiem jak to do końca opisać. Chciałbym telefon odesłać na gwarancję ale mam pewne obawy. Kiedyś telefon mi upadł i w jednym miejscu zrobiła się milimetrowa szczelina między ekranem a ramką (jakby ta ramka delikatnie się odkleiła) plus do tego 2 małe ryski. Moje pytanie, czy jest sens wysyłać telefon na gwarancję? Czy od razu odpiszą, że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie naprawiają telefonu w ramac
 9. Dobble

  Miflash i error

  Hej chciałbym sobie wgrać na nowo soft a z funkcją flash_all bo telefon coś ostatnio zaczął za dużo pobierać baterii. Mam tylko jeden problem w programie miflash wyskakuje mi takowy error: Failed (remote: device is locked. Cannot erase). https://scr.hu/0mz345 Wersja Miui 8 GLOBAL 7.7.20 / Beta Co z takim fantem zrobić? Z góry dziękuje za pomoc
 10. Dzięki za info! U mnie dzisiaj tylko raz ten problem wystąpił po przywróceniu ustawień fabrycznych, ogarnę jeszcze softa i zobaczymy. Jak coś już będziesz wiedział o swoich telefonie to możesz śmiało pisać!
 11. A jak to u Ciebie wyglądało? Cały czas miałeś problem z dotykiem czy od czasu do czasu? Ile płaciłeś za przesyłkę?
 12. Okay dane zgrane. Zabieram się za flash all. Rozumiem, że tylko to wykonać softa nie zmieniać? @galakty Mam problem z wykonaniem flash all. Zrobiłem tak jak było napisane w poradniku, trwało to zaledwie sekunde. Screen - https://scr.hu/qoa6B2 Telefon ponownie się nie uruchomił, musiałem wyjść sam z fast boota i ponownie włączyć telefon. Nic się nie stało. O co biega?
 13. Ehh oby to nie płyta główna bo nie widzi mi się wysyłać telefonu do Chin Takie pytanie czy jak będę wykonywał tą funkcję flash all to wszystkie dane pójdą się je**ć? Czy jak w chmurze Xiaomi miałem zapisywane wszystkie zdjęcia to czy to również stracę?
×
×
 • Create New...