Tylko wiesz, że do agregacji pasm wcale nie jest wymagane pasmo B20. "Jeśli urządzenie wspiera agregację dwóch zakresów jednocześnie (nie trzech) i jeśli jest się w zasięgu wszystkich częstotliwości LTE w Play, to będą agregowane pasma od tych w najwyższej częstotliwości do najniższej (np. 2600+1800, a dopiero w dalszej kolejności 1800+800 MHz)." Znalazłem jeszcze listę na Wikipedii, ale widocznie nie dość wiarygodną: https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_devices_with_LTE_Advanced#Xiaomi Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka