Jump to content

wiesiek

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4i

Recent Profile Visitors

735 profile views

wiesiek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Czy możesz mi wskazać gdzie temat sms ów był omawiany? Bo moja wyszukiwarka i to w kilku wariantach nic sensownego nie wskazała. Może należało by zmienić wyszukiwarkę forumową? I jest to któreś z kolei zdarzenie, gdy wyszukiwarka nic nie wskazuje, a moderator twierdzi, że było to omawiane.

  Przechwytywanie.JPG

  1. mrosi

   mrosi

   Nic dziwnego. Skoro szukając ustawień czcionki wpisujesz "ustawienia". Ech...

   https://miuipolska.pl/forum/search/?&q=czcionka&sortby=newest

  2. wiesiek

   wiesiek

   Ależ ustawienia czcionki wszędzie działają. Tylko w sms-ach nie. I to dopiero po kolejnej aktualizacji. A w ustawieniach aplikacji sms nie ma takiej pozycji. I nie działają ogólne ustawienia  w tej konkretnej aplikacji od ok miesiąca. Mniej więcej od czasu, jak motywy przestały istnieć.

  3. wiesiek

   wiesiek

   Żaden z 50 linków z wyszukiwarki wskazanej przez Ciebie nie tyka problemu jaki miałem. Nawet nie jest zbliżony.

 2. W ustawieniach ogólnych są duże litery i we wszystkich aplikacjach jest dobrze, za wyjątkiem smsów. Ale nie wiedziałem o dwukliku - I DZIAŁA !!!! dzięki. Można temat zamknąć.
 3. Telefon MI6 z globalem. Po którejś z pogarszających aktualizacji, aplikacja sms ma literki super malutkie i nie umiem ich powiększyć ani dwoma palcami ani w ustawieniach aplikacji systemowych. Muszę zmieniać okulary. Czy jest na to jakaś rada? Operacji wzroku lekarze nie zalecają.
 4. Nie ma przełacznika gps-a, a przełacznik hotspota - zamiast działac, odsyła na stronę z ustawień, gdzie go można włączyc. Tyle zauwazyłem w pare dni. Apek ani poprzednie miui ani obecne ni nie ubija.
 5. Nęka mnie ktoś poprzez sms-y. Czy można takiego nadawcę zablokować. Niestety po próbie blokowania , zamiast blokowania, dodaje się on do ulubionych. Chyba bug. Mi5, aktualizowany.
 6. Jaka to grupa konkretnie, bo o tej samej nazwie jest wiele i nie udało mi się znaleźć? Może link? zdrówka
 7. Witam. Czy ktoś ma i używa takie coś ETUI LOVE MEI POWERFUL CASE . link https://www.aliexpress.com/item/LOVE-MEI-metal-shell-for-xiaomi-mi5-case-Waterproof-anti-fall-cell-phone-cover-shell-metal/32697382526.html?spm=2114.13010208.99999999.485.ohlNNw na allegro też jest. Chciałbym powiesić telefon na szyi i używać w różnych warunkach atmosferycznych na żaglówce. Pytania, czy działa w tej obudowie, czy nie ma kłopotów z ładowaniem, z czujnikiem linii papiarnych, czy aparat działa i czy dodatkowe szkło nie zakłóca ustawiania ostrości czy nie ma problemów w obsłudze - dzwonienie i odbieranie rozmów czy czułości gps-u i internetu nie ulegają znaczącemu pogorszeniu może jakieś inne uwagi użytkownika. Trochę to kosztuje i szkoda, żeby kupić i odłozyć na półkę. zdrówka wiesiek
 8. Witam Czy ktoś widział zestaw ładowania bezprzewodowego do RN3?. Są takie do centralnie połozonych gniazd zasilania, ale ten telefon ma je z boku i nie udalo mi się znaleźć takiej wersji, Zdrówka
 9. Niestety mi też wyświetlają się wszystkie i to po kilka razy. Jeżeli ten sam kontakt jest na karcie sim, google+, xiaomi (automatycznie sam utworzył), to 3 razy to samo. I nawet jak wymusze tylko z karty sim, to za jakiś czas wracają i praktycznie uniemożliwiają przeglądanie. A w każdym razie poziom stresu zwiększaja jak wiadomości z tv.
 10. Witam. Jak w tytule potrafię. Mam tam około 150 szt kontaktów. Niestety samoczynnie wracają mi kontakty z wszystkich powiązanych kont. Czyli ok 2000. Przeszukiwanie ich w trakcie dzwonienia jest kłopotliwe. Mam nadzieję, że wyjaśniłem o co chodzi.
 11. Witam. Kupiłem na próbę Redmi 2. Mniejsze. Jestem bardzo zadowolony. Sam instalowałem polskie MIUI w oparciu o instrukcje tu zawarte. Zachęcony kupiłem MI4i. Też wszystko w porządku, ale poprzedni telefon należy zbyć lub darować. Jednak nie chciałbym, żeby ktoś miał dostęp do moich kont, danych, backupów i.t.p. Konto google stosunkowo łatwo odłączyć, ale np w play nadal widzę ten telefon jako mój i mogę instalować oprogramowanie. Ponadto z telefonem związane jest konto XIAOMi. Jak przenieść dane i umożliwić korzystanie z niego nowemu właścicielowi. No i jeżeli kupiłem jakieś programy, to chciałbym nie płacić ponownie na nowym urządzeniu. Proszę o rady. A może ktoś zdecyduje się na toutorial. W tym odłączanie karty SD. zdrówka
 12. Rozumiem, że z Estonii, to bez ryzyka VAT-u? Czyż nie? Ktoś już sprawdzał?
 13. Skończcie już te przekomarzania. Jakie to ma znaczenie? Dla większości żadne. Zawsze mogę sprawdzić potencjalne ceny z kilku źródeł. Są tacy na ziemi, którzy zawsze musza mieć rację. Ja mam pytanie do znawców xiaiomi. Mam redmi 2 1/8. Kupiłem trochę na próbę. Jestem zadowolony. Zwłaszcza z czasu trzymania baterii. Jedyne zastrzeżenia, to częste wczytywanie pulpitu i trudność odebrania połączenia telefonicznego. Czy przejście na MI 4 daje istotne przewagi? A jeżeli to jakie MI4? Zaznaczam, że nie wykorzystuję telefonu intensywnie.
×
×
 • Create New...