Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jak "wsiąkły"? Przecież muszą być. Celowo ich nie usuwamy.
  2. Swoją drogą, w ostatniej becie udało nam się przywrócić tą funkcję (tej, która dzisiaj wyjdzie).
  3. Nie wydali jeszcze ROMow pod fastboot. Musisz czekać. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. Spróbuj wyczyścić dane aplikacji Aparat albo usunąć folder /data/system/package_cache w TWRP. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  5. Jak będzie MIUI11 to będzie Xiaomi.eu. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Odpowiedź znajduje się w każdym poście dot. aktualizacji cotygodniowej: data, system, boot. Osobiście sugerowałbym też vendor.
  8. Na ten moment chyba nie da się ustawić 4 kolumn w folderze.
  9. Jaką masz wersję MIUI?
  10. Tylko że to są źródła kernela, z których za bardzo nie korzystamy Nie mamy dostępu do kodu źródłowego MIUI.
  11. 1. Nie będzie wsparcia od nas 2. Bez autoryzowanego konta Xiaomi (których to większość ostatnio została poblokowana...) nie odbrickujesz. Nawet Acid ma problemy z tym, aby takie znaleźć.
  12. Nie ma jeszcze pod fastboot MIUI 11 (EEA). Wgraj MiFlashem ostatni MIUI 10.
  13. Tak, to bug MIUI bo zmienili wygląd na MIUI 11. Nawet na becie jest białe, więc trzeba czekać. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  14. 1. Nie zablokujesz bootloadera na miuipolska. To znaczy zablokujesz, ale tylko raz, bo potem telefon padnie na amen 2. Broń Boże nie blokuj bootloadera po instalacji tych apek. System weryfikuje czy nic nie było w nim zmieniane, jak wykryje że coś było w nim zmieniane (a twoja paczka jest ingerencją w partycję /system) to się nie odpali (z wyjątkiem sytuacji nr 3). Przywrócenie stockowego recovery w takiej sytuacji jest niepotrzebne bo i tak nic to nie pomoże. 3. Nie wiem czy się Global z TWRP polubi - zazwyczaj się nie lubił (to znaczy - bez wgrywania paczki wyłączającej w/w weryfikację stał na logu Mi i się nie uruchamiał). W wielkim skrócie - tak nie możesz zrobić o ile nie wiesz co robisz.
  15. 1. Fastboot. Recovery nawet się nie wgra, bo nie ma odpowiednich plików. 2. Zależy od tego, jaką masz wersję telefonu. Jeśli Global i wgrywasz Globala - wtedy wsio rawno, możesz wybrać clean all, save userdata albo clean all and lock (uprzedzam, w przypadku wersji indyjskiej może być nieco inaczej). Jeśli masz China Version, a wgrywasz Globala - nie wolno clean all and lock, bo telefon będzie się odpalać tylko do stockowego recovery i nic z nim nie zrobisz. 3. Nadpisze. Nigdy nie zostanie TWRP, bo oryginalne recovery też jest wgrywane w momencie wgrywania MiFlashem.
  16. Dział Poradniki, wątek o MiFlash... (ale wersję ściągnijcie oczywiście nowszą MiFlasha..)
  17. Tak, ostatnio Xiaomi zaczęło niestety z tym kombinować.
  18. Ostatni dostępny: http://bigota.d.miui.com/V10.2.2.0.MALMIXM/land_global_images_V10.2.2.0.MALMIXM_20190423.0000.00_6.0_global_68faa236bb.tgz
  19. Xiaomi.eu nie będzie mieć już aktualizacji. Global EEA oczywiście tak. @kris1992 Na Globala rekomendowany powrót z MiFlasha.
  20. Jakby coś, nie będzie nowych wersji od xiaomi.eu. Ekipa postanowiła zakończyć wsparcie dla tego modelu. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  21. Przecież Mi A3 jest TYLKO w wersji globalnej... Konto Xiaomi możesz utworzyć na account.xiaomi.com. Mi A3 ma Androida One, więc nie ma tam opcji utworzenia konta. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  22. Dokładnie tak. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  23. Ale ta instalacja będzie konieczna dopiero po tym jak już zainstalujesz tego Androida. Przedtem konieczne jest użycie tego recovery co był przedtem (LR Team albo inny ale pewny) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  24. Jak masz OrangeFox to sugeruję zainstalować recovery od LR Team. Ktoś nim wgrywał i wszystko poszło OK. PS. Na Androidzie 10 już odpalonym recovery od LR Team nie zatrybi, ktoś już zrobił OrangeFox pod Androida 10.
  25. Zainstalowałeś system przez TWRP? Jak tak to tego problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...