Jump to content

tot

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About tot

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  BB Q10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję panowie. Sprawdzę jeszcze na innym laptopie. Obawiam się że jeśli nie jestem w stanie sprawdzić wersji bootloadera, bo telefon się resetuje to w trakcie kolejnych operacji też może się to zdarzyć i będzie po temacie... Panowie, zmieniłem port USB i pomogło. Poniżej załączam screeny z ADB. Teraz pytanie - jeśli bootloader jest odblokowany jak w tym przypadku to mogę przejść do zmiany bootloadera na Tiffany zgodnie z linkiem podanym przez Orjona? Czy coś pominąłem?
 2. Orjon, dziękuję za odpowiedź. i skorygowanie tematu. Nie mam Ryzena, mam Intela Core i5. Czy ten fix pomoże też w tym przypadku czy jest przeznaczony tylko dla Ryzenów?
 3. Dzień dobry, Parę lat temu kupiłem córce telefon MI 5X ze znanego warszawskiego sklepu, a teraz chciałem go dać mamie. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że nie można przywrócić telefonu do ustawień fabrycznych, bo po zatwierdzeniu komendy przywróć do ustawień fabrycznych telefon się zrestartował i tyle. Chciałem podłączyć telefon do komputera w trybie fastboot i zainstalować sterowniki eby sprawdzić czy to oxygen, tiffany czy inne cudo ale po ukazaniu się na ekranie obrazka z robotem i podpięciu telefonu do komputera ten po chwili się zrestartował. Pytanie do Was koledzy
 4. Na Ibuygou są tylko srebrne i złote, a chciałbym kupić czarny i w wersji Kenzo a nie Kate. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć gdzie go kupić?
 5. Dobry wieczór wszystkim, Ja również polecam Foster. Sprzedaż załatwiona szybko i sprawnie, obsługa bardzo miła a przesyłka dotarła jak poniżej Na pewno wrócę do zakupów jeśli tylko będą mieli Note 4.
×
×
 • Create New...