Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. To chyba poszukam czegoś "generic", bez otworu na aparat, nie mówiąc o innych, mniejszych otworkach. Coś za coś.
  2. Pewnie CM dla Redmi2 też wypuszczą, więc ta 'przewaga' zniknie. Ale dla mnie to żadna przewaga, bo jakbym chciał CM, to bym nie kupował Xiaomi (w sensie: powodem nr 1 że chcę Xiaomi jest MIUI).
  3. Masz na myśli taki? http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-ice-cream-soft-rubber-protective-case-6175.html
  4. Witam, Wraz z miPadem kupiłem taki pokrowiec, czy raczej "okładkę": http://www.xiaomiforsale.com/accessories/52-flip-case-mipad-black.html i jest to, niestety, raczej beznadziejne. Wiotkie, chybotliwe, zamiast ułatwiać, to utrudnia trzymanie tabletu w ręce. Czy istnieje coś innego, solidniejszego do miPada? Mam na myśli coś, co będzie w pełni pasowało, z dokładnością do tych wszystkich małych otworów. Na ibuygou widzę jeszcze jakies inne opcje. Jak sądziecie, czy miPad zmieści się w to: http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-soft-microfiber-protective-pouch-6181.html jeśli ma na sobie to: http://www.ibuygou.com/p-mipad-black-minimalist-protective-shell-6206.html albo to: http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-ice-cream-soft-rubber-protective-case-6175.html ? Bardzo źle mi się trzyma "goły" tablet w rękach, bo brzegi ma w taki jakiś głupi sposób zaokrąglone, że jak się go chce lepiej (mocniej) trzymać, to się wyślizguje z ręki, jakby "wyciskany" - im mocniej się ściśnie, tym dalej wyskakuje...
  5. A możesz mi podpowiedzieć, jak umieścić widget na ekranie, gdzie są ikony? Bo jak na takim ekranie uszczypnę, to pojawiają się na dole tylko 4 funkcje: Przełączniki, Ustawienia (skróty), Wyczyść i Kontakty. Całkiem inaczej dzieje się po uszczypnięciu ekranu z widgetami - wtedy na dole pojawia się cały panel widgetów (aplikacji) do wyboru. Nie mogę też (w tel. mogę) palcem przenosić ikon ani widgetów pomiędzy ekranami. Jedna rzecz mnie denerwuje w tym tablecie - przyciski nawigacyjne (te podświetlane, poza ekranem). Po pierwsze to, że gdy się nie świecą, to w ogóle nie widać, gdzie są. Po drugie, że nawet jak je widać, to jakoś bardzo ciężko reagują na dotyk, mam wrażenie, że trzeba w nie trafić dokładnie w ich środek co do ułamka mm.
  6. Witam, Czy w MIUI dla miPada da się jakoś zrobić, aby widgety aplikacji można było umieszczać na dowolnym ekranie puloitu? Czy to rozdzielenie na pulpity dla ikon i dla widgetów to już zawsze będzie? I przy okazji drugie pytanie - czy to normalne, że jasność podświetlenia jest widocznie większa przy krawędziach ekranu?
  7. latet

    Root Mipada

    Witam, Czy coś wiadomo o tym, kiedy pojawi się Security Center (oraz root) w ROM-ie dla miPada? Dziękuję
  8. Tak się nie da, niestety, ale w sumie to nie wiem czemu "niestety", bo w czym to konkretnie przeszkadza w praktyce?
  9. Dzięki, czegoś takiego szukałem! Umożliwia nawet zdalne grzebanie w folderach systemowych tel., piękne! I nawet o roota nie prosi przy tym, to już co najmniej dziwne.
  10. Czy to nieco nie dziwne, że wersja 2 GB już jest, a nie ma jej na ibuygou?
  11. latet

    Ama: Mam Mi Note

    No, ale o czym to świadczy? O niczym... Bo te, którym szybka przy upadku ekran ocaliła do Ciebie nie trafiają (a przynajmniej nie w celu wymiany ekranu).
  12. To ja się wypowiem za parę miesięcy, bo mój pierwszy miPad dotrze do mnie dopiero na dniach. Can't wait!
  13. latet

    Ama: Mam Mi Note

    Nie wiem czy takie hehe... Zaliczyłem już pęknięcia takiej szybki w 2 własnych telefonach, do tego mogę doliczyć 4 kolejne przypadki wśród znajomych. Za każdym razem szybka pękała, a ekran był cały i zdrowy. Czy w tych samych sytuacjach (upadki) ekran byłby OK bez tych szybek... who knows... Poza tym te szybki są troszkę bardziej "tłuszczoodporne / palcoodporne" od ekranów i łatwiej się je dzięki temu czyści.
  14. No właśnie, ale czy ta (brakująca) częstotliwość to w PL tylko Aero? Nie wiem tego...
  15. latet

    Ama: Mam Mi Note

    Dziękuję za dobrą informację A jak się sprawuje GPS w Note? Strasznie mnie kusi ten telefon... Chyba się nie oprę, tylko jeszcze tak mało ludzi (na tym Forum) go ma, więc boję się, że o wielu problemach po prostu nikt jeszcze nie napisał... To śmieszne, ale realnym problemem dla mnie byłby brak możliwości kupienia silikonowej osłony i szyby ochronnej na ekran...
  16. Dzięki za info. Pytam, bo mnie pytają (w swoim "środowisku" jestem jedyną osobą, która cokolwiek wie o produktach Xiaomi, a zainteresowanie tą marką w PL rośnie). Czy na dzień dzisiejszy istnieje jakakolwiek przewaga R1S nad R2? Jakikolwiek powód, by kupić ten starszy model? Z tego co ja wiem - to raczej nie, a jak pojawi się wersja 2GB RAM, to już w ogóle 1S → R.I.P. Dobrze myślę?
  17. Czy Redmi2 z 2GB RAM nazywa sie Redmi2S? Czy problem nie wszystkich zakresów WCDMA to tylko problem Aero? Czy nie jest tak, że wszyscy polscy operatorzy także (gdzie nie gdzie przynajmniej) korzystają także z tej "brakującej" w specyfikacji tego tel. częstotliwości?
  18. Witam, Mam 2 pytania: Jak się sprawuje GPS w Redmi2? Czy tego tel. dotyczy problem re-startów, które od 2 aktualizacji gnębią użytkowników większości innych słuchawek Xiaomi? Jak oceniacie aparat (w porównaniu z innymi Redmi)? Dzięki!
  19. latet

    Ama: Mam Mi Note

    Czy wersja "Pro" też nie będzie miała radia FM?
  20. E tam folię. Szkło. Choć mi już 2 takie szkiełka pękły. No, ale po to są.
  21. Bardzo dziwne masz podejście do tej sprawy. Ważniejsze jest przecież to, że bateria w tym tel. ogólnie trzyma bardzo ładnie i długo w porównaniu do wielu telefonów o zbliżonych parametrach. Po co dopuszczać do tak głębokiego spadku jak 1%? To jest błąd w podejściu. Poza tym dokładność wskazywania stopnai rozładowania należy traktować z pewnym marginesem dokładności. Ładuj po prostu telefon raz na dobę, czy raz na dwie doby, np. na noc, albo kiedy Ci tam pasuje i nie będziesz miał takich problemów jak to czy się wyłączy przy 2% czy przy 1%. Absurd! Święte słowa. Moja kobieta ma Galaxy S4 i dopiero jak jej powerbank poleciłem (oczywiście Xiaomi 16 tys. mAh ), to zaczęła się w pełni cieszyć swoim tel. Niestety, do tel. Xiaomi na razie nie daje się namówić (bo za dużo widziała mojego wku.... nad problemami jakie miewam z moim Mi2S). WCDMA oznacza, że będzie działać tryb 3G w Polsce. Telefon, którego dotyczy ten wątek oczywiście obsługuje w Polsce zarówno 3G jak i LTE. (nie ma chyba telefonów Xiaomi, które działałyby w PL w trybie LTE, a nie potrafiły w trybie 3G, gdy nie ma zasięgu 4G).
  22. Mam prawie to samo, tylko jeszcze nie tak nasilone. Od jakiegoś czas kabel ładujący (od dawna ten sam) siedzi coraz luźniej i luźniej. Ale jeszcze ładuje. Co wlaściwie jest przyczyną? Coś się tam "wyciera", czy jak?
  23. Jeśli chodzi o działanie aparatu, to nie zauważyłem żadnych różnic - we wszystkich wersjach V6 działa równie beznadziejnie. Śmiało stosuj najnowszą. Może w końcu coś poprawią (wątpię).
  24. Cóż... szczytem intuicyjności to to nie jest...
  25. A czy jest szanse, że omsknie się ponownie? Bo naprawdę pomógł. Jedna z głównych funkcji smartfona została "uleczona". Dla mnie to najważniejsza korzyść z aktualizacji od wielu miesięcy. A nawet się o niej nie zająknąłeś w "Liście zmian" 23.01.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...