-
Postów
5 354 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
37
Treść opublikowana przez latet
-
To chyba poszukam czegoś "generic", bez otworu na aparat, nie mówiąc o innych, mniejszych otworkach. Coś za coś.
-
Pewnie CM dla Redmi2 też wypuszczą, więc ta 'przewaga' zniknie. Ale dla mnie to żadna przewaga, bo jakbym chciał CM, to bym nie kupował Xiaomi (w sensie: powodem nr 1 że chcę Xiaomi jest MIUI).
-
Masz na myśli taki? http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-ice-cream-soft-rubber-protective-case-6175.html
-
Witam, Wraz z miPadem kupiłem taki pokrowiec, czy raczej "okładkę": http://www.xiaomiforsale.com/accessories/52-flip-case-mipad-black.html i jest to, niestety, raczej beznadziejne. Wiotkie, chybotliwe, zamiast ułatwiać, to utrudnia trzymanie tabletu w ręce. Czy istnieje coś innego, solidniejszego do miPada? Mam na myśli coś, co będzie w pełni pasowało, z dokładnością do tych wszystkich małych otworów. Na ibuygou widzę jeszcze jakies inne opcje. Jak sądziecie, czy miPad zmieści się w to: http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-soft-microfiber-protective-pouch-6181.html jeśli ma na sobie to: http://www.ibuygou.com/p-mipad-black-minimalist-protective-shell-6206.html albo to: http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-ice-cream-soft-rubber-protective-case-6175.html ? Bardzo źle mi się trzyma "goły" tablet w rękach, bo brzegi ma w taki jakiś głupi sposób zaokrąglone, że jak się go chce lepiej (mocniej) trzymać, to się wyślizguje z ręki, jakby "wyciskany" - im mocniej się ściśnie, tym dalej wyskakuje...
-
A możesz mi podpowiedzieć, jak umieścić widget na ekranie, gdzie są ikony? Bo jak na takim ekranie uszczypnę, to pojawiają się na dole tylko 4 funkcje: Przełączniki, Ustawienia (skróty), Wyczyść i Kontakty. Całkiem inaczej dzieje się po uszczypnięciu ekranu z widgetami - wtedy na dole pojawia się cały panel widgetów (aplikacji) do wyboru. Nie mogę też (w tel. mogę) palcem przenosić ikon ani widgetów pomiędzy ekranami. Jedna rzecz mnie denerwuje w tym tablecie - przyciski nawigacyjne (te podświetlane, poza ekranem). Po pierwsze to, że gdy się nie świecą, to w ogóle nie widać, gdzie są. Po drugie, że nawet jak je widać, to jakoś bardzo ciężko reagują na dotyk, mam wrażenie, że trzeba w nie trafić dokładnie w ich środek co do ułamka mm.
-
Witam, Czy w MIUI dla miPada da się jakoś zrobić, aby widgety aplikacji można było umieszczać na dowolnym ekranie puloitu? Czy to rozdzielenie na pulpity dla ikon i dla widgetów to już zawsze będzie? I przy okazji drugie pytanie - czy to normalne, że jasność podświetlenia jest widocznie większa przy krawędziach ekranu?
-
Witam, Czy coś wiadomo o tym, kiedy pojawi się Security Center (oraz root) w ROM-ie dla miPada? Dziękuję
-
Tak się nie da, niestety, ale w sumie to nie wiem czemu "niestety", bo w czym to konkretnie przeszkadza w praktyce?
-
Dzięki, czegoś takiego szukałem! Umożliwia nawet zdalne grzebanie w folderach systemowych tel., piękne! I nawet o roota nie prosi przy tym, to już co najmniej dziwne.
-
Czy to nieco nie dziwne, że wersja 2 GB już jest, a nie ma jej na ibuygou?
-
No, ale o czym to świadczy? O niczym... Bo te, którym szybka przy upadku ekran ocaliła do Ciebie nie trafiają (a przynajmniej nie w celu wymiany ekranu).
-
To ja się wypowiem za parę miesięcy, bo mój pierwszy miPad dotrze do mnie dopiero na dniach. Can't wait!
-
Nie wiem czy takie hehe... Zaliczyłem już pęknięcia takiej szybki w 2 własnych telefonach, do tego mogę doliczyć 4 kolejne przypadki wśród znajomych. Za każdym razem szybka pękała, a ekran był cały i zdrowy. Czy w tych samych sytuacjach (upadki) ekran byłby OK bez tych szybek... who knows... Poza tym te szybki są troszkę bardziej "tłuszczoodporne / palcoodporne" od ekranów i łatwiej się je dzięki temu czyści.
-
No właśnie, ale czy ta (brakująca) częstotliwość to w PL tylko Aero? Nie wiem tego...
-
Dziękuję za dobrą informację A jak się sprawuje GPS w Note? Strasznie mnie kusi ten telefon... Chyba się nie oprę, tylko jeszcze tak mało ludzi (na tym Forum) go ma, więc boję się, że o wielu problemach po prostu nikt jeszcze nie napisał... To śmieszne, ale realnym problemem dla mnie byłby brak możliwości kupienia silikonowej osłony i szyby ochronnej na ekran...
-
Dzięki za info. Pytam, bo mnie pytają (w swoim "środowisku" jestem jedyną osobą, która cokolwiek wie o produktach Xiaomi, a zainteresowanie tą marką w PL rośnie). Czy na dzień dzisiejszy istnieje jakakolwiek przewaga R1S nad R2? Jakikolwiek powód, by kupić ten starszy model? Z tego co ja wiem - to raczej nie, a jak pojawi się wersja 2GB RAM, to już w ogóle 1S → R.I.P. Dobrze myślę?
-
Czy Redmi2 z 2GB RAM nazywa sie Redmi2S? Czy problem nie wszystkich zakresów WCDMA to tylko problem Aero? Czy nie jest tak, że wszyscy polscy operatorzy także (gdzie nie gdzie przynajmniej) korzystają także z tej "brakującej" w specyfikacji tego tel. częstotliwości?
-
Witam, Mam 2 pytania: Jak się sprawuje GPS w Redmi2? Czy tego tel. dotyczy problem re-startów, które od 2 aktualizacji gnębią użytkowników większości innych słuchawek Xiaomi? Jak oceniacie aparat (w porównaniu z innymi Redmi)? Dzięki!
-
Czy wersja "Pro" też nie będzie miała radia FM?
-
Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy
latet odpowiedział(a) na MasaMasen temat w Dyskusja ogólna
E tam folię. Szkło. Choć mi już 2 takie szkiełka pękły. No, ale po to są. -
Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy
latet odpowiedział(a) na MasaMasen temat w Dyskusja ogólna
Bardzo dziwne masz podejście do tej sprawy. Ważniejsze jest przecież to, że bateria w tym tel. ogólnie trzyma bardzo ładnie i długo w porównaniu do wielu telefonów o zbliżonych parametrach. Po co dopuszczać do tak głębokiego spadku jak 1%? To jest błąd w podejściu. Poza tym dokładność wskazywania stopnai rozładowania należy traktować z pewnym marginesem dokładności. Ładuj po prostu telefon raz na dobę, czy raz na dwie doby, np. na noc, albo kiedy Ci tam pasuje i nie będziesz miał takich problemów jak to czy się wyłączy przy 2% czy przy 1%. Absurd! Święte słowa. Moja kobieta ma Galaxy S4 i dopiero jak jej powerbank poleciłem (oczywiście Xiaomi 16 tys. mAh ), to zaczęła się w pełni cieszyć swoim tel. Niestety, do tel. Xiaomi na razie nie daje się namówić (bo za dużo widziała mojego wku.... nad problemami jakie miewam z moim Mi2S). WCDMA oznacza, że będzie działać tryb 3G w Polsce. Telefon, którego dotyczy ten wątek oczywiście obsługuje w Polsce zarówno 3G jak i LTE. (nie ma chyba telefonów Xiaomi, które działałyby w PL w trybie LTE, a nie potrafiły w trybie 3G, gdy nie ma zasięgu 4G). -
Mam prawie to samo, tylko jeszcze nie tak nasilone. Od jakiegoś czas kabel ładujący (od dawna ten sam) siedzi coraz luźniej i luźniej. Ale jeszcze ładuje. Co wlaściwie jest przyczyną? Coś się tam "wyciera", czy jak?
-
Jeśli chodzi o działanie aparatu, to nie zauważyłem żadnych różnic - we wszystkich wersjach V6 działa równie beznadziejnie. Śmiało stosuj najnowszą. Może w końcu coś poprawią (wątpię).
-
MIUI 6 - dyskusja o nowej wersji systemu.
latet odpowiedział(a) na Acid pytanie w HyperOS - korzystanie
Cóż... szczytem intuicyjności to to nie jest... -
A czy jest szanse, że omsknie się ponownie? Bo naprawdę pomógł. Jedna z głównych funkcji smartfona została "uleczona". Dla mnie to najważniejsza korzyść z aktualizacji od wielu miesięcy. A nawet się o niej nie zająknąłeś w "Liście zmian" 23.01.
