ponury89

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ponury89

 • Rank
  Nowy
 1. Przez kilka godzin sensor nie podawał Ci tętna? Zrozumiałbym przez kilka minut, ale kilka godzin to już wydaje mi się być decydowanie za długo.
 2. Ikonka od obsługi tętna tj. czerwone serduszko z podpisem heart rate, była. Tylko po wejściu w tę opcję zamiast liczby uderzeń serca na minutę był dwie kreseczki
 3. Dziś na kilka godzin moja opaska odmówiła mi posłuszeństwa przy mierzeniu mojego tętna. Próbowałem, różnych metod aby odzyskać tę funkcję, od resetowania ustawień, poprzez reinstalację notify. Za ten stan rzeczy obwiniałem już nawet poziom baterii na poziomie 45%, że niby jakiś tryb oszczędzania baterii się załączył w notify lub mificie. Chciałem też reinstalować mifita i jednocześnie w międzyczasie logowałem się już na forum aby założyć temat z wołaniem o pomoc w tej sprawie, gdy nagle ni z gruszki ni z pietruszki opaska odzyskała wolę współpracy. Czujnik tętna ponownie mierzy tętno. Zastanawia mnie jednak czy komuś z was przydarzyła się podobna sytuacja? Gdzie upatrywać przyczyny braku tej funkcji na kilka godzin, aby wystrzec się takiejsytuacji na przyszłość? Jednocześnie zaznaczam, że rano bez problemu sprawdzałem swoje tętno na takim samym poziomie zacisku opaski, która jednocześnie umiejscowiona była w takim samym miejscu na nadgarstku co zawsze. Mały offtop (tak przy okazji, skoro już zakładam temat) Kiedy można spodziewać się aktualizacji wprowadzającej polski język? Obecnie wymuszam angielski przez notify, choć co jakiś czas mifit wpieprza się w tryby i zmienia mi na chińskie krzaczki.
 4. Witam wszystkich! Domyślam się, że taki temat lub podobny był już wcześniej gdzieś na forum poruszany, jednakże jako, że jestem świeżym użytkownikiem smartfonu Xiaomi to pozwolę sobie utworzyć taki temat na swoją potrzebę. Od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś programistą, nie chcę instalować jakiś podejrzanych aplikacji. Pragnę jedynie otrzymać informację, czy moją sprawę można załatwić w jakiś bardzo prostu sposób. Mam Redmi 5 Note. W aplikacji motywy po zmienia regionu zauważyłem, że można zmieniać też czcionki. Ciekawa, fajna opcja personalizacji pomyślałem i zmieniłem czcionkę na tą nazywającą się Tesla, bardzo fajnie się prezentowała na przykładowych screenach, jednak po instalacji okazało się, że nie posiada ona polskich znaków. Zacząłem więc szukać rozwiązania tej sprawy, nie napotkałem jednak niestety żadnego satysfakcjonującego mnie rozwiązania. Proponowanych metod zmiany czcionki jest tak wiele, że sam nie wiem jak się za to zabrać. Proszę więc o pomoc w doradzeniu jak zmienić czcionkę, jednocześnie abym miał możliwość wyboru czcionki z jakiejś grupy tych, które posiadają polskie ą, ę, ó itp.