kostakis

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kostakis

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kostakis

  downgrade aplikacji "Internet"

  Znaczy mam sobie pobrać jutrzejszą wersję i wgrać? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 2. kostakis

  downgrade aplikacji "Internet"

  Mam skądś pobraną w pliku apk wersję 7.8.7 ale nie da się jej zainstalować. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 3. kostakis

  downgrade aplikacji "Internet"

  Nie mam opcji "odinstaluj aktualizację". Są dwie (ale i tak nieaktywne) możliwości "Zakończ" i "Wyłącz".
 4. kostakis

  downgrade aplikacji "Internet"

  Cześć, Zaktualizowałem sobie niedawno niechcący aplikację "Internet". Oczywiście w "ustawieniach", "wersja" był przycisk "nie naciskaj tu!" ale jak napisane nie naciskaj to się właśnie naciska. Wgrała mi się wersja 8.2.8 która mnie doprowadza do szału. Po pierwsze wszystko ma ogóglowane a po drugie jest okropnie irytujące opóźnienie przy wpisywaniu czegokolwiek do paska adresu, tak że pierwsza litera jest zawsze obcięta. Jak można zrobić downgrade do poprzedniej wersji. Nie pamiętam jaka ona była ale nie miała niebieskiej ramki wokół paska adresu ani znaczka Google. Będę wdzięczny za sugestie.
 5. Zauważyłem, że aplikacja mailowa nie korzysta z nagłówka "reply-to". Kiedy przyjdzie wiadomość z bardzo często używanego no-reply z podanym nagłówkiem "reply-to" to użycie "odpowiedz" i tak spowoduje wysłanie maila na adres no-reply. A powinno pobrać adres z nagłówka "reply-to".
 6. kostakis

  Telefon wyłącza się podczas spoczynku

  W moim przypadku restarty znikły po zaprzestaniu używania Tapatalka (zainstalowany nadal jest).
 7. Samoczynne restarty znikły gdy przestałem używać Tapatalka. Nie odinstalowywałem go tylko wyrzuciłem z autostartu oraz nie używam go.
 8. kostakis

  MIUI 5.11.5

  Czy jest możliwość w aplikacji Internet ustawić pustą stronę startową? Przy ustawieniu "domyślna strona startowa" jest nią google.pl. Jako własną stronę startową nie da się wpisać np "about:blank". Drugie pytanie. Czy można ustawić w aplikacji Internet aby startowała w trybie Incognito?
 9. kostakis

  Usunąć chmurę mi - rejestracja sim

  Czy mógłby ktoś jednak opisać o co biega z tymi SMS-ami i chmurą. Sprawdziłem w bilingu i nie mam wysłanych żadnych SMS-ów międzynarodowych a obie karty mam aktywne, jednocześnie nie mam chmury. Dodatkowo druga karta uważa się za nieaktywną... Czy ktoś coś z tego rozumie?
 10. W moim przypadku (Note 2) nie ma dnia bez restartu. Przy czym najczęściej są to restarty samej chyba tylko nakładki graficznej bo pojawia się grafika redmi polska (taki kwiatek - nota bene bardzo udany). Po takim restarcie nie trzeba podawać PIN-ów do SIM. Jeden raz zdarzył się zwis na ekranie blokady. Robię różne eksperymenty z ustaleniem skąd te zwiechy. Obecnie podejrzewam apkę Tapatalk bo w dni kiedy jej nie używam - jest jakby lepiej.
 11. kostakis

  Redmi 2 Pro - kilka pytań

  Jest też ILTRADE_GI. Wysyła z Warszawy. Soft z językiem polskim (xiaomi.eu). Syfów nie zauważyłem. Dostawa kurierem na następny dzień.
 12. kostakis

  MIUI 5.11.5

  Ja sprawdziłem, choć u mnie nie wygląda to tak samo jak u Ciebie (nie mam com.xiaomi.activate.ActivateService) tylko com.xiaomi.activate.ActivatePopupActivity. Szczegóły tu: http://miuipolska.pl/forum/topic/6963-usunąć-chmurę-mi-rejestracja-sim/?do=findComment&comment=96188 Coś mogłem zrobić źle bo robię to bez znajomości tematu.
 13. kostakis

  Usunąć chmurę mi - rejestracja sim

  A wracając do rejestracji karty SIM. Zrobiłem to co opisuje _MARK_ Z pomocą przychodzi np System Tuner Pro .apk w opcji Menedzer aplikacji wybieramy interesujące nas Usługi Xiaomi i dezaktywujemy pola odpowiedzialne za SIM w -> Aplikacje-> Zarządzanie -> Szczegóły procesu - typu PROMT_ACTIVATE_SIM XIAOMI_ACTIVATE_PHONE com.xiaomi.activate.ActivateService Itp To znaczy nie dosłownie tak jak napisał bo trochę inaczej to u mnie wygląda (nie ma com.xiaomi.activate.ActivateService). To co przypomina wyglądem "activate SIM" u mnie jest w dwóch miejscach w "Usługach Xiaomi". "Aktywności": com.xiaomi.activate.ActivatePopupActivity (PROMPT_ACTIVATE_SIM) Oraz "Odbiorcy": sync.SyncNotificationReceiver (SYNC_STATE_CHANGED, XIAOMI_ACTIVATE_PHONE, INTERNAL_NOTIFY_SIM_STATE_CHANGED, ACTION_SET_ACTIVATE_PROGRESS_CALLBACK): Mimo wygaszenia tych "opcji" powiadomienie powraca.
 14. kostakis

  Usunąć chmurę mi - rejestracja sim

  O! Bardzo dziękuję. Do tego obejścia trzeba mieć urządzenie zrootowane. Tego jeszcze nie zrobiłem ale nie omieszkam. Dobrze, że jest ktoś kto potrafi wycisnąć z telefonu to co mu potrzeba i dzieli się wiedzą Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 15. kostakis

  Usunąć chmurę mi - rejestracja sim

  Pozwolę sobie podłączyć się do tego wątku bo nie rozumiem tych zależności SIM-Chmura. Swój telefon (dual SIM) uruchomiłem z jedną kartą (slot 1). Po uruchomieniu odznaczyłem wszystkie opcje związane z kontem Xiaomi i nadal nie zamierzam z nich korzystać. Nie wiem, nie zwróciłem uwagi, czy jakiś SMS aktywujący się wysłał (wydaje mi się że nie) ale telefon zaczął działać - karta również. Później dołożyłem drugą kartę i pojawił się komunikat o wykrytej nowej karcie SIM i konieczności jej aktywacji. Wybrałem Anuluj i nic się nie wysłało, przez chwilę na pasku powiadomień widać było przy tej karcie komunikat "tylko alarmowe" ale potem komunikat znikł i normalnie karta działa. Obecnie po każdym restarcie ten komunikat się pojawia a ja go ignoruję. Nie przeszkadza to karcie działać. Jednocześnie w folderze "Narzędzia" mam ikonę "SIM Toolkit1", domyślam się że powinna też być "SIM Tookit2" dla drugiej karty. Czy tak? Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dokładniej o co tu chodzi?