Jump to content

lingo1

Użytkownicy
 • Posts

  76
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Górny Śląsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 4 LTE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lingo1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. miałem podobny problem, weż igłę lub jakąś cienką spinkę i wydłub cały kurz który siedzi w gnieździe ładowania telefonu. Mi pomogło i to było winne, bo tam są 4 piny w środku i były po prostu zablokowane przez kurz i dlatego nie działało gniazdo.
 2. Ok, a jak na tym romie stable zachowuje się gps? Jest z nim wszystko ok, nie przerywa połączenia bez powodu i działa płynnie?
 3. Hej, na moim Mi4 mam obecnie wersje miui 8.3.1 global a chciałbym przejść na stable, którą wersję wziąć i mam to zrobić przez miflash czy w jaki sposób, jest może jakiś dokładny poradnik do tego krok po kroku??
 4. Nie miałem tej opcji przez zablokowane piny w gniazdku. Wyczyszczenie gniazda ładowania z kurzu pomogło. Problem rozwiązany
 5. lingo1

  MIUI 8.3.22

  Hej, na moim Mi4 mam obecnie wersje global 8.3.1 beta i chciałbym przejść na coś innego np na wersję stable. Mogę pobrać wersje ze strony i normalnie przez fastboot to zrobić czy coś po drodze muszę wykonać jeszcze?? Ogółem czy warto też i którą wersję polecacie
 6. Witam, posiadam telefon MI4 i jakiś czas temu wszystko było w porządku, a ostatnio jak chciałem podłączyć mój telefon za pomocą usb do laptopa by zgrać sobie zdjęcia i pliki następuje problem, bo laptop nie widzi telefonu, a telefon znajduje się cały czas w trybie ładowania. Próbowałem debbugowania usb, w ustawieniach wybierz konfigurację USB mam ustawione MTP. Po prostu podłączam telefon i się ładuje, nie ma żadnego komunikatu, tylko dźwięk podłączenia i ładuje się a chcę by laptop go wykrył i bym mógł przesłać sobie pliki. Mam najnowszą wersję MIUI9 Global 8.2.1 Beta. Nie mam pojęcia co robić?? Myślę nad zrobieniem fastboot i przejściem na ROM Stable, ale nie wiem czy to dobry pomysł i czy coś pomoże, bo wtedy stracę wszystkie dane. Pomocy!
 7. Hej, mam pytanie do Was czy jest taka opcja. Otóż posiadam MI4 i jak mam np zdjęcia i filmy w galerii i jak chciałbym je usunąć z telefonu to automatycznie usuwają się też z chmury xiaomi(a tam mam wszystko synchronizowane). Jest może taka opcja, abym mógł usuwać zdjęcia i filmy lokalnie z telefonu, ale by one zostawały dalej w chmurze xiaomi??
 8. lingo1

  MIUI 7.9.7

  Daj znać jak to wszystko działa, czy działa gps i jak z baterią bo jestem ciekaw, a też chcę zaktualizować mojego mi4
 9. lingo1

  MIUI 7.9.7

  Na MI4 wszystko działa czy coś zepsuli by mieli znów co naprawiać miesiącami?
 10. Czyli jest duza szansa ze model MI4 dostanie MIUI9?
 11. Zna ktoś jakąś fajną aplikację aparat, dzięki której zdjęcia będą bardzo dobre(takie same lub lepsze niż na oryginalnej apce) ale też by była możliwość stosowania wszelkiego rodzaju na bieżąco ulepszaczy do zdjęć. Szukam też dodatkowo fajną aplikacje do obróbki zdjęć, przede wszystkim chodzi o ulepszanie twarzy, wyostrzanie, by miała po prostu wiele możliwości. Zna ktoś coś takiego i ma godnego polecenia? Mój telefon do Mi4 jak coś.
 12. lingo1

  MIUI 7.6.8

  Zaktualizowałem do najnowszej wersji rom mojego mi4 i teraz cały czas wyrzuca mi błąd jak włączam messenger i nie działa apka! Co mam zrobić?
 13. Jak masz takie mądrości pisać to lepiej nic nie pisz. Słabo. Piszę czy ma ktoś coś sprawdzonego, sam to wykonywał i mógłby coś polecić w jaki sposób odzyskać utracone zdjęcia.
 14. Hej nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale mam taki problem, ponieważ przez przypadek na moim MI4 zostało usuniętych parę bardzo ważnych zdjęć i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można je odzyskać. Zaznaczam że nie były one zschynchronizowane z chmurą, jest może jakaś aplikacja sposób jak odzyskać utracone zdjęcia?
 15. lingo1

  MIUI 7.4.13

  Ma ktoś nowa aktualizacje na MI4, jak bateria trzyma i czy nie ma bugów?
×
×
 • Create New...