lingo1

Użytkownicy
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About lingo1

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Górny Śląsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 4 LTE
 1. MIUI 7.9.7

  Daj znać jak to wszystko działa, czy działa gps i jak z baterią bo jestem ciekaw, a też chcę zaktualizować mojego mi4
 2. MIUI 7.9.7

  Na MI4 wszystko działa czy coś zepsuli by mieli znów co naprawiać miesiącami?
 3. MIUI 9 - ploty i spekulacje

  Czyli jest duza szansa ze model MI4 dostanie MIUI9?
 4. Zna ktoś jakąś fajną aplikację aparat, dzięki której zdjęcia będą bardzo dobre(takie same lub lepsze niż na oryginalnej apce) ale też by była możliwość stosowania wszelkiego rodzaju na bieżąco ulepszaczy do zdjęć. Szukam też dodatkowo fajną aplikacje do obróbki zdjęć, przede wszystkim chodzi o ulepszanie twarzy, wyostrzanie, by miała po prostu wiele możliwości. Zna ktoś coś takiego i ma godnego polecenia? Mój telefon do Mi4 jak coś.
 5. MIUI 7.6.8

  Zaktualizowałem do najnowszej wersji rom mojego mi4 i teraz cały czas wyrzuca mi błąd jak włączam messenger i nie działa apka! Co mam zrobić?
 6. MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Jak masz takie mądrości pisać to lepiej nic nie pisz. Słabo. Piszę czy ma ktoś coś sprawdzonego, sam to wykonywał i mógłby coś polecić w jaki sposób odzyskać utracone zdjęcia.
 7. MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Hej nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale mam taki problem, ponieważ przez przypadek na moim MI4 zostało usuniętych parę bardzo ważnych zdjęć i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można je odzyskać. Zaznaczam że nie były one zschynchronizowane z chmurą, jest może jakaś aplikacja sposób jak odzyskać utracone zdjęcia?
 8. MIUI 7.4.13

  Ma ktoś nowa aktualizacje na MI4, jak bateria trzyma i czy nie ma bugów?
 9. MIUI 7.4.6

  Jak aktualka sprawuje się na mi4? Aktualizować czy macie jakieś poważne problemy?
 10. MIUI 7.3.30

  A twój komentarz jest tak pożyteczny jak suszarka łysemu. Witam, od aktualki 7.3.23 na moim MI4 mam problem z poprawnym działaniem telefonu. Nie można zaktualizować aplikacji z google play ani pobrać nowej aktualizacji, po prostu nic pobieram i stoi w miejscu. Myslalem ze nowa aktualka to naprawi ale dalej ten sam błąd. Ma też ktoś tak, co robić? Po prostu czekać, aż google play to naprawi czy co zrobić?
 11. MIUI 7.3.30

  Witam, od aktualki 7.3.23 na moim MI4 mam problem z poprawnym działaniem telefonu. Nie można zaktualizować aplikacji z google play ani pobrać nowej aktualizacji, po prostu nic pobieram i stoi w miejscu. Myslalem ze nowa aktualka to naprawi ale dalej ten sam błąd. Ma też ktoś tak, co robić?
 12. MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Na najnowszym romie wszystko już śmiga. Zrobiłem test, prędkość jest wieksza niz 1mb/s taka jaka ma być normalnie, problem można zamknąć, wszystko działa
 13. MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Taką prędkość miałem przy ściąganiu najnowszego romu, tak wszystko mam aktualne,ale ok tak zwróciłem właśnie na to uwagę ostatnio tylko i chciałem wiedzieć czy u innych tez tak jest.
 14. MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Hej, mam mi4 i czy u was tez prędkość pobierania to max 1mb/s? Jest to jakiś bug, blokada xiaomi czy jak?
 15. MIUI 7.2.16

  Dokładnie mam to samo, nie martwię się kiedy coś naprawia bo wszystko na moim mi4 też ładnie śmiga