Sheriff Grimes

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sheriff Grimes

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Chciałabym odzyskać usunięte SMS-y i znalazłam parę aplikacji, które podobno dają radę, ale muszą mieć dostarczony plik bazy danych sms, który podobno jest przechowywany w pliku mmssms.db, a takiego w moim telefonie nie ma, nie wyszukuje go w explorerze. Jak więc może być zapisany?
 2. Okej, jako że telefonu nie obierają napisalam do nich maila, mam nadzieję że to coś da. Dzieki za odpowiedzi.
 3. Wybrałam płatnosc przy odbiorze, wiec co, powinni dosłać?
 4. Ah, faktycznie, zwróciłam uwagę tylko na początek nazwy. Ale okej, wiem już ze dostanę pdfa, tylko pytanie kiedy?
 5. Na xiaomi.com.pl? Tyle ze ja tam nie tworzyłam konta przy składaniu zamowienia.
 6. Kurier przywiózł dziś telefon, ale nie dostalam ani paragonu, ani żadnej karty gwarancyjnej, a nie mogę się dodzwonić. Co w takim wypadku zrobić?
 7. Cześć, mam spory problem, a mianowicie który spośród tych trzech wybrać? Ceny są zbliżone, note 3 jest bodajże 20 zł droższy. Redmi note 3- 2 Gb ram, 4000mah, 13 tyl, 8 przod, 16gb pamieci, 8 rdzeni, 2 procesor, wydany koniec 2015 redmi 3- 2GB ram, 4100 mah, 13 tyl, 5 przod, 16 gb pamieci, 8 rdzeni, 1,5 procesor, wydany w I kwartale 2016 mi4- 3GB ram, 3080 mah, 13 mpx aparat tył, 8 przód, 16Gb pamieci, 4 rdzenie, 2.5 ghz procesor, wydany w III kwartale 2014 Jeden ma lepszy procesor, inny wiecej ramu, nie wiem sama co jest najważniejsze. Zalezy mi na tym zeby bateria długo trzymała, a telefon sie nie wieszał. Opinie też są rózne, i sama nie wiem czy to wina pojedynczego egzemplarza, czy jak?