Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 25.09.2017 w Odpowiedzi

  1. Solidnie pracuje nad 2.0 Powiem co już zostało po cześci zrobione. Update romu prosto z zegarka ( meni w ustawieniach) wystarczy dać update.zip do pamięci zegarka ~280MB . Instalacja z postępem z recovery. Zadanie drugie praca nad TWRP, bootuje się lecz zawiesza się przy próbie wgrania romu. Szukam source , cokolwiek od Huami. Ale jest ciezko. Tak więc pracy co nie miara Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
    3 punkty
  2. Chłopaki@Axon@Vergiliusz@kaudii jak wrócę do domu o normalnej porze to wyślę Wam 7NCR 1.2 na testy Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
    3 punkty
  3. [ROM] 7NCR 1.1 - AmazFit Pace [PL, Tweak, Battery, more..][ Prośba o reaktywację projektu, ROM działa rewelacyjnie, usprawnienia są dużo lepsze niż dotychczas były oferowane. Nie zniechęcajmy twórców ciągłym odwoływaniem się do PF bo tutaj powstaje nowy ROM na bazie China dev. To że pierwsze wydanie było na bazie PF to tylko konieczność a nie stała obowiązująca. Panowie @S3V3N i @kaudii chcieli dać nam coś nowego i wyjątkowego ale niestety ze względu na kilka durnych wpisów i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem przez co niektórych projekt został wstrzymany/porzucony. Ludzie, macie coś wyjątkowego i za darmo, doceńcie pracę innych i dajcie szanse na rozwój. Czy przez ROM od @S3V3N i @kaudii Wasze zegarki ucierpiały? Wątpię. Po co więc non stop wzmianki o PF, od tego jest dział na XDA a nie tutaj.
    2 punkty
  4. Wszedłem do sklepu w suterenie w Centrum Warszawy i - jest, jest, mam dowód, że mój egzemplarz obsługuje B20! Inne pasma LTE tam nie sięgają (Mi5 przełączył sie na 3G). Netwok Cell Info Lite na R4x pokazał "20". Natomiast testy prędkości wypadły tam tak: Redmi 4x @ LTE B20 (800 MHz), moc sygnału ok. -120 dB down: 7,85 up: 0,86 ping: 27 Mi5 @ 3G B8=900 MHz, moc sygnału ok. -100 dB down: 2,24 up: 2,91 ping: 21
    2 punkty
  5. Bardzo dobre zmiany. Dotłumaczę brakujące wpisy i zmienię kilka, które są zbyt długie i wyglądają źle i wrzucę paczkę tutaj jako zip do recovery.
    2 punkty
  6. Dobrze masz zdjęcia są dla biegania bo taką grafikę do podmiany wstawił@Lector chciał zobaczyć jak ona wygląda na zegarku, także wszystko jest OK Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
    2 punkty
  7. szkło na moje jest warte ile dałem (czyli 20zł bo kupując telefon było taniej), ogólnie ślizga się w miarę, zauważyłem że czasem widać w niektórych miejscach tęczę ale tylko na wyłączonym ekranie, widać minimalnie różnicę między naklejeniem, a ramką ale nie zwraca się na to zbytnio uwagi, następne, które będę kiedyś naklejał to 3mk matte bo się nie będzie tak błyskać, a tak 3mk bardzo dobrze się dopasowuje przez ich naklejki fit-in, a jak się zrobi wszystko idealnie jak na instrukcji to zero kurzu i paprochów, no i zostaje dużo paluchów na tym szkle, niestety nie mam porównania do innych bo to moje pierwsze szkło, wcześniej używałem ich 3mk shield na LG i były ok, troszkę szybko się rysowały bo po roku wymieniałem na nową folię ale w sumie dostaje się dwie w komplecie za 14zł
    1 punkt
  8. @Antyhaker Niech sobie zainstaluje ten system a nie 100 lat będzie zadawać pytania a sam poznałby odpowiedzi w 30 minut...
    1 punkt
  9. Ja w redmi4x mam tak, ze siedzi caly czas w fastboot, w mi4c musze wydac jakas komende zeby w nim pozostal, takze roznie to bywa
    1 punkt
  10. Ściągnij MiUnlock: http://miuirom.xiaomi.com/rom/u265827351/2.3.803.10/miflash_unlock-en-2.3.803.10.zip Odpal go, po prawej stronie obok znaku X będzie zębatka. Wejdź w nią, tam jest MI Usb Driver. Kliknij na Check, stery się zainstalują. Po zainstalowaniu sterowników podepnij ponownie w fastboot pod kompa, wpisz fastboot devices i sprawdź, czy jest nadal tak samo. Jak tak - to sflashuj najnowszego globala przez MiFlash - z opcją zablokowania bootloadera, złóż wniosek o unlock, odblokuj i dopiero zainstaluj nasz rom. Coś będzie w takim razie nie tak.
    1 punkt
  11. Często się zdarza w telefonach np. z Gerbest. @juveadamo zflashuj sobie to jakims romem i odblokuj oficjalnie jak chcesz spac spokojnie Wydaj jakakolwiek komende w fastboot np. sprawdzajaca stan bootladera, telefon nie powinien sie juz wylaczyc
    1 punkt
  12. Potrójny szczęściarz - nie dość, że z żoną (zakładam własną) u teściowej (j.w.) to jeszcze z B20. To się nazywa życie. To żart oczywiście. Myślę, że przykład który podałeś zamyka dyskusję czy B20 jest potrzebny (ale nie pisz tego w wątkach o Mi6 ).
    1 punkt
  13. A czy mógłbyś sprawdzić i nam tu wkleić, co pokazuje apka Network Cell Info Lite, w miejscu, gdzie masz to LTE+ na tym Sony z5? Ciekawe, czy pokaże, że ma miejsce agregacja pasm i czy wyświetli którego z którym. @lward – może wiesz przypadkiem, czy którykolwiek z Xiaomi wykorzystuje agregację pasm? Dziękuję za testy. Jak dla mnie to wynika z nich, że raczej byś za bardzo nie odczuł braku B20. Na zewnątrz łapiesz B3, a w środku masz zbliżone transfery na 3G. Zgadzasz się z takim wnioskiem, czy niekoniecznie?
    1 punkt
  14. Tak myślę, ale w takim radzie wszędzie gdzie jest śr. dam z małej.
    1 punkt
  15. Tak by było z oryginalną czcionką, polskie ogonki niestety dorobione ręcznie. Mała poprawka
    1 punkt
  16. Bez roota na twoim androidzie nie wyświetli. Jak wgrasz rom na androidzie 7, samo powinno wyświetlać, już bez roota.
    1 punkt
  17. @wolf plugin jest na pewno inny. Załączam zdjęcia z apki. Co do barwy to porównam ją wieczorem, bo dokładnie nie pamiętam. Natomiast tutaj możesz sterować zarówno mocą światła jak i barwą. Poniżej screen gdzie zmieniam barwę na skrajnie żółtą/ciepłą.
    1 punkt
  18. @Vergiliusz popatrz na post od kaudii - wygląda jak powinno:-). Grafika z twojego pierwszego zdjęcia była autorstwa @Lector
    1 punkt
  19. No i podoba to się dla mnie bardzo Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  20. Ani trochę. Przejściówka bardzo dobrze trzyma na wejściach Wysłane from Sagit by TapaTalk
    1 punkt
  21. tak wygląda moja grafika a tak twoja
    1 punkt
  22. z tego co ja się orientuję projekt nie został zamknięty, tylko wątek o nim na pewien czas jako dowód daję poprawioną aplikację , grafiki poprawione, moim zdaniem bardziej czytelne, wystarczy podmienić w zegarku przez AC i sprawdzić HuamiWatchFaces.apk
    1 punkt
  23. @ZduneX25 Z checią zajmę się Redmi 4X
    1 punkt
  24. Tu nie chodzi o to że procek jest za słaby, starczy dla 99% ludzi. Tyle że płacisz za niego tyle co za inne chinczyki z 835. Niech sobie siedzi i 660,ale niech kosztuje odpowiednio. Do tego dochodzi jeszcze rozczarowanie userow serii mi note. Jeśli komuś zależy na dobrym audio to nie ma wyjścia. Dalej musi siedzieć na mi note pro
    1 punkt
  25. Pewnie było by lepiej gdybyś uargumentowal swoje zdanie
    1 punkt
  26. Szkło hartowane ma za zadanie zmniejszyć prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu a nie całkowicie uchronić przed pęknięciem. Dobrze wykonane i przyklejone szkło na całej swojej powierzchni wzmacnia strukturę wyświetlacza przez co naprężenia działające na ekran podczas upadku są mniejsze co redukuje ryzyko uszkodzenia. Przy okazji, szkło chroni także przed zarysowaniem. Jednak ekran ze szkłem nie jest niezniszczalny i trzeba o tym pamiętać. Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  27. Dowiesz się po premierze.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...