Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Apap napisał:

Kabelek jeszcze inny spróbuje... Chyba że to coś z ustawieniami... ROM xisomi.eu

Coś jest na rzeczy bo u mnie też podczas ładowania dotyk wariuje. To znaczy jest mniej czuły i trzeba kilka razy dotykać ekranu w tym samym miejscu.
Nie wiem czy to wina tylko ładowarki bo innej nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja u siebie nie zauwazylem na xiaomi.eu. dobrze że tak rzadko się ładuje ten telefon. Mam 4h na wyświetlaczu od rana i jeszcze 60% baterii. Już wszystkie możliwe synchronizacje poustawialem max co 5min i i tak nie chce się bateria rozladowywac szybciej. Po ostatnich promo na mi4 żalowalem z go niekupilem,ale ta bateria rekompensuje wszystko

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, szyps napisał:

Coś jest na rzeczy bo u mnie też podczas ładowania dotyk wariuje. To znaczy jest mniej czuły i trzeba kilka razy dotykać ekranu w tym samym miejscu.
Nie wiem czy to wina tylko ładowarki bo innej nie próbowałem.

Już wcześniej coś mi się nie podobało podczas ładowania i zwracalem na to uwagę...

Następne lądowanie na "firmowym" kablu a kolejne na innej ładowarce więc dam znać.

Dotyk działa jak przy pierwszym uruchomieniu na xiaomi.eu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się tu doszukiwał problemu z samą ładowarką. Miałem kiedyś taki problem, że zasilając z gniazdka głośniki (poprzez jakąś no-name'ową ładowarkę), które w zamierzeniu miały jeść prąd bezpośrednio z USB, a następnie podpinając je do Lumii 735 praktycznie niemożliwym było obsługiwanie telefonu - dotyk po prostu wariował. Natomiast po wpięciu ich bezpośrednio do komputera problem znikał. 

Moja ładowarka ma na wyjściu 2A, wszystko wydaje się być w porządku. Poza zmianą ładowarki sugerowałbym jeszcze coś bardziej trywialnego - zmienić gniazdko. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ładuję telefon na 2 metrowym kablu Vention i oryginalnej ładowarce z przejściówką od Goldwaya.

PROBLEM NIE WYSTĘPUJE!!!

Przy następnym ładowaniu użyję ładowarki od Nubii Z5s Mini. Na razie wygląda jakby to kabel był problemem ale to się jeszcze okaże przy następnych testach.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by była dobra wiadomość... Czytałem że kable swiruja że niektóre programy nie widza redmi3 więc...

Ją się długo nie doczekam ładowania :))))) bateria jest mega!

Edytowane przez Apap
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A OTG normalnie działa jak z Redmi Note 3? Czy są jakieś ograniczenia? Głownie podłączam USB czytnik SD lub Pendrive, słucham muzyki w słuchawkach (czy jest głośno?) i korzystam jako z nawigacji i czasem jakieś gierki w pracy (czy jest dużo gorszy od Redmi Note 3?). I jeszcze jedno jak jest z baterią, trzyma b.dobrze? Bo jedyny powód dla którego chce zmienić z Redmi Note 3 na Redmi 3 to bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cukru napisał:

Na Redmi 3 wyjątkowo jest Xiaomi EU pod miflash.

Dokładnie ale z tego co wiem nie ma 7.2.4...

Na ładowarce i kabelku Samsunga 5v2a dużo lepiej tylko w przeglądarce troszke jeszcze to odczuwam więc...

Ale to już może się czepiam tylko czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i 7.2.4.0 również, że bez PL, niestety. Za to z rootem i wgranym SU, z Xposed, z odblokowanym dostepem do karty pamięci, z wieloma innymi poprawkami. Szkoda, że nikt nie robi tego z wersją PL.

 

PS, najnowsza wersja to obecnie 7.2.5.0.

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może podesłać link do sprawdzonego ROMU, multilang, który mogę wgrać przez MiFlash? Na xiaomi.eu widzę jest 6.3.10, a przekierowuje mnie też do en.miui.com gdzie jest 7.1.3. Słyszałem jednak, że jest już 7.2.4. Dużo jest tych linków, a ja się już gubię który jest prawidłowy i dobry xd

Edytowane przez Kuloczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kuloczek napisał:

Czy ktoś może podesłać link do sprawdzonego ROMU, multilang, który mogę wgrać przez MiFlash? Na xiaomi.eu widzę jest 6.3.10, a przekierowuje mnie też do en.miui.com gdzie jest 7.1.3. Słyszałem jednak, że jest już 7.2.4. Dużo jest tych linków, a ja się już gubię który jest prawidłowy i dobry xd

Może ten: http://en.miui.com/a-234.html ?

Jesteś na forum MIUIPolska, więc polecałbym szukać linków tutaj. 

https://miuipolska.pl/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2016o13:06, Robinson napisał:

Czy to nagrywanie dotyczy zarówno rozmów przychodzących jak i wychodzących?

 

Dnia 21.02.2016o13:38, kaloks napisał:

Tak,

A jak to włączyć w trakcie rozmowy lub tuż przed jej rozpoczęciem? Czy do tego potrzeba jakiejś zewnętrznej aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2016o12:37, AdBloczek napisał:

Jutro najprawdopodobniej dojdzie do mnie ten model. Czy ktoś dobroduszny mógłby założyć dział na forum? :)

Ja wysłałem prośbę tydzień temu i na razie cisza. Rozumiem że przychodzi jakiś sms potwierdzający lub odmawiający odblokowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cincin27 napisał:

Oficjalnie wyszedł rom w wersji dev dla Redmi 3: http://en.miui.com/download-298.html

Poradnik jak zainstalować ten rom i odblokować bootloader: http://en.miui.com/thread-228054-1-1.html

Możesz wytłumaczyć laikowi co to dla posiadacza Redmi 3 oznacza? Jakie korzyści przyniesie wgranie tego ROMu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...