Jump to content

Note3

Użytkownicy
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Note3

 1. Kalibracja nie pomaga. Po prostu od nowości pokazuje błąd ok 20*
 2. Witam. Czy mój egzemplarz tylko źle pokazuje kierunek? W kompasie jest przekłamanie o około 20*. Wszystkie inne telefony pokazują poprawnie a mój ma z tym problem. Ma ktoś jeszcze tak?
 3. Witam. Z tego co wszyscy pisali dużo osób pisało, że nie będzie można aktualizować systemu w zakładce AKTUALIZACJA po odblokowaniu BL i zainstalowania ROMu EU. Mam coś takiego, to zadziała automatycznie bez utraty danych?
 4. Witam. Mam Xiaomi Mi 10T Pro - i pozycja GPS "zamarza" podczas korzystania z nawigacji. Objawia się to tym, że podczas jazdy samochodem lub gdy idę pieszo to pozycja lokalizacji GPS po prostu jakby blokuje się. Sprawdzałem na GPStest i wygląda to tak, że pozycja GPS zamarza/blokuje się, satelity pokazuje aktywne (ale nie zmieniają się) do tego jak jadę np. 40km/h i zatrzymam się to dalej nawigacja pokazuje te 40km/h i godzina (sekundy) nie aktualizują się w GPS. Samą pozycję GPS wykrywa bardzo dobrze, reset AGPS czy np. czyszczenie cache GoogleMaps nie pomaga. Czasami pomoże zrestartowanie telefonu, czasami sama pozycja się odblokuje. Myśłałem, że to może problem z mapami, ale wszystkie mapy wariują i na aplikacjach do testowania GPS też jest problem taki jaki opisałem. W praktyce jadąc na dowolnej mapie np. GoogleMaps - pozycja wariuje, cofa się/skacze do przodu/ do tyłu, źle pokazuje lub reaguje z ogromnym opóźnieniem. Zauważyłem, że jeżeli wyłączę "lokalizacja" w menu - to wtedy też wszystkie satelity/pozycja/godzina/prędkość blokuje się (czyli podobnie jak podczas tego problemu, że się sam blokuje GPS kiedy chce), ale w tym przypadku to ja wymuszam wyłączenie lokalizacji. To tak zauważyłem przez przypadek akurat. Ktoś może ma podobny problem? Pozdrawiam.
 5. Witam. Mam taki problem od pewnego czasu, że jak jadę np. autem na GoogleMaps czy Yanosiku to zaczyna mi pozycja skakać, wolno pokazywać drogę, czasami pozycja "się cofa". Miał ktoś podobny problem? Wyczysciłem cache GoogleMaps, zrobiłem też reset AGPS i to może pomaga, ale na kilka minut...
 6. Hej. Da się sklonować aplikację na Xiaomi więcej niż jeden raz? Potrzebuje kilka takich samych, da się to jakoś obejść w Xiaomi?
 7. Faktycznie działa, wszystko. Był problem z dodaniem karty, Revolut i CitiHandlowy... Teraz wszystko działa, ale do szczęścia potrzebuje jeszcze żeby aplikacje CitiHandlowy działała... Ukryłem w Magisk, wyczyściłem cache, a dalej nie chce działać.. Jakiś pomysł?
 8. Note3

  SafetyNet FIX

  To otwieram MAGISK Manager klikam Wybierz i załatają plik albo wygraj bezpośrednio obraz - i daje plik safetyfixnet.zip albo tar.gz i mam instalation failed jak w załączniku...
 9. Note3

  SafetyNet FIX

  No ale jak próbuję wgrać MAGISK INSTALUJ WYBIERZ PLIK to mam informacje że nieznany/nieobsługiwany obraz tego co pobrałem Safety.zip czy tar.gz...
 10. Note3

  SafetyNet FIX

  A ten SafetyNet FIX jak wgrać? Za pomocą Migiska czy jak? Bo nie mogę sobie z tym poradzić...
 11. A jak to zainstalować? Magisk 23 mam, SUI nie mogę wgrać, bo jest błąd, że nie mam RIRU. RIRU nie mogę wgrać, bo jest błąd w Magisk, że czegoś tam nie odnaleziono. Jak pobione RIRU z GitHub to co dalej z tym mam zrobić? Zainstalować przez Magiska czy jak? (bo tak jest instalation failed)
 12. A jak to wgrać? Przez Magiska... Jakaś instrukcja jest?
 13. Sprawdzę później A czy ktoś wie jak nazywa się główna czcionka w Mi10T w wersji GLOBAL? Głównie ta z 12.0 Miui. Bo zainstalowałem Miui Europe i po prostu tak brzydko to wygląda i niefunkcjonalnie... A ta w Global była idealna.
 14. Hm wgrałem najnowsze MIUI EU 12.5.5.0.RJDCNXM - Android 11 no i wszystko działa bez problemu, Netflix/Dialer/Aparat - tylko nie działają płatności Google Pay. Czy jakbym cofnął się do starszej wersji np. sprzed miesiąca to płatności tam działały? Ewentualnie jak tutaj naprawić te płatności. Mam Magiska, moduł Proof, zrobiłem co w instrukcji i SafetyNet Test blokuje się na CTS Profile Match...
 15. Zrobiłem wszystko jak w instrukcji Magisk / moduł Proof a w SafetyNet Test "CTS Profile Match" jest FAILED. Pewnie dlatego nie można dodać karty Google Pay. Co można z tym zrobić? Jeszcze mam pytanie.. .ma znaczenie co wybiore, bo w instrukcji jest: A tam pod 3 jest Redmi K30 Pro Zoom, pod 4 Redmi K30 Ultra China a pod 5 Redmi K30S Ultra China. Jak wybiorę wcześniej model Xiaomi a nie Redmi to jest Mi10T Pro Europe... ale co bym nie wygrał to i tak SafeTest nie działa..
 16. Cześć. Czy jest możliwość zmiany częstotliwości/długości wibracji? Tutaj jak ktoś dzwoni to jest takie 0,2 sekundy wibracji, 0,4sekundy przerwy 0,2 sekundy wibracji itd... a chciałbym jak w innym telefonie np. 1 sekunda wibracji i 0,5 sekundy przerwy. Jak to zmienić? W ustawieniach nie znalazłem.
 17. Ktoś wie co to za elementy są na obudowie telefonu? Te 8 takich białych prostokątów. Np. lewy górny bok - są 2 takie elementy no i na każdym boku takie coś jest... To są jakieś czujniki czy wzmocnienie obudowy? Ktoś wie?
 18. Ktoś wie jak sprawdzić najlepiej SOT? Bo mam 2 identyczne Mi10T Pro i chciałbym sprawdzić czy bateria tutaj i tutaj trzyma tak samo. Jest jakaś aplikacja do tego, benchmark czy coś? Czy po prostu włączyć film i max ekran i czekać aż padną? Za 7 dni jak mi BL odblokują to porównam czas pracy na GLOBAL i MIUI Polska.
 19. ACR Cube działał (ale blokował mi tryb glośnomówiący) a teraz mam Call Recorder i działa bez żadnego problemu.
 20. Hm no i teraz się zastanawiam czy zmieniać MIUI... Bo z nagrywaniem czekając na MIUI Polska sobie poradziłem, wgrałem CallRecorder i działa... Główny powód zmiany na MIUI Polska to to nagrywanie... Są jeszcze jakieś zauważalne zmiany MIUI EUROPA a GLOBAL? Bo wyczytałem, że nagrywanie plus kilka ukrytych opcji... ale co ta za ukryte opcje ??
 21. Mam pytanie, bo będę chciał wgrać MIUIPolska do mojego Mi 10T Pro 256GB (głównie dlatego, że chce mieć nagrywanie rozmów, jak w Mi9T) no i mam kilka pytań... 1. Czy jak wgram MIUIPolska i mi nie spasuje to mogę wrócić do wersji GLOBAL? 2. Czy jest jakaś znaczna różnica pomiędzy czasem pracy na baterii w MIUI Polska a GLOBAL? Bo obecnie mam MIUI Global 12.0.18.0 i bateria trzyma zadawalająco a obawiam się, że na MIUI Polska może być gorzej... 3. Ogólnie zależy mi na stabilności i jak zainstaluje wersję MIUI Polska STABILNA to ta będzie najnowsza? xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V12.5.4.0.RJDCNXM_v12-11 z 18.08.2021? Bo czytałem, że jakaś została anulowana bo aparat 108Mpix nie działa... 4. Dlaczego są nazwy np. MIUI 21.8.11? Tu 12.5 a tu nagle 21.8 to jakieś inne oznaczenia wersji niestabilnych? 5. Jak pobieram MIUI to jest napisane np. Xiaomi Mi 10T / Redmi K30S Ultra - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RJDCNXM - Android 11 i obecnie mam Android 10 - to będę wtedy miał ANDROID 11 po wgraniu MIUI? 6. Czy ktoś może potwierdzić, że mając MIUI Polska można nagrywać bez problemu rozmowy z aplikacji systemowej jak w starszych Xiaomi? Bo na Global jest problem z opcją głośnik (jak zainstalowałem ACR CUBE po prostu nie można włączyć głośnomówiącego) - czy w MIUI Polska nie ma tego problemu z niedziałającym przyciskiem GŁOŚNIK/SŁUCHAWKA? 7. Czytałem jeszcze, że na MIUI Polska jest problem z GPay i NFC. To prawda? Muszę wtedy jeszcze coś instalować i wtedy zadziała bez problemu? Czytałem o MagicTask - czyli co instaluje ten MagicTask tylko i GPay działa normalnie? 8. Jak jest z aktualizacjami MIUI - przez aplikację w telefonie się nie będzie dało zaktualizować? Tylko przez wgranie jeszcze raz MIUI nowszego ? I wtedy stracę wszystkie dane tak? Sorki za ilość pytań
 22. Hej, mam takie pytanie... Chcę kupić Xiaomi Mi 10T Pro 256GB i np. w XKOM kosztuje 2700zł taki a na Allegro z Chin (z dostawą do kilkunastu dni) 2050zł. Czy taki zakup telefonu i ten smartfon będzie się czymś różnił oprócz braku gwarancji (nawet na aukcjii na allegro nie ma wzmianki o gwarancji-czyli jej nie mam)?
 23. Witam. Mam taki problem, jak rozmawiam przez telefon to jak mam zwykły głośnik przyuszny i kliknę głośnik to niby widać, że opcja jest włączona, ale nie przełącza mnie na głośnik. Tak samo jest w drugą stronę jak już jakiś cudem przełączy to znowu nie mogę przełączyć z głośnika na zwykły... Ktoś ma pomysł o co chodzi? Zrestartuje telefon to na chwile zadziała... Ok, problem rozwiązałem - po prostu zainstalowałem aplikację ACR Cube do nagrywania rozmów i robiła problemy. Zmieniłem na inną i wszystko działa. Ktoś może mi napisać czy mając MIUI Polska można nagrywać bez problemu rozmowy z aplikacji systemowej jak w starszych Xiaomi? Nie ma wtedy problemu z niedziałającym przyciskiem GŁOŚNIK/SŁUCHAWKA?
 24. Hej kupiłem Mi10T PRO 5G 256GB i chciałbym wgrać MIUI Polska, tyle, że jak klikam na stronie MIUI to link nie działa... Mógłby ktoś podesłać linka do poprawnej wersji? Głównie stabilnej...
×
×
 • Create New...