Jump to content

Note3

Użytkownicy
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Note3's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Kalibracja nie pomaga. Po prostu od nowości pokazuje błąd ok 20*
 2. Witam. Czy mój egzemplarz tylko źle pokazuje kierunek? W kompasie jest przekłamanie o około 20*. Wszystkie inne telefony pokazują poprawnie a mój ma z tym problem. Ma ktoś jeszcze tak?
 3. Witam. Z tego co wszyscy pisali dużo osób pisało, że nie będzie można aktualizować systemu w zakładce AKTUALIZACJA po odblokowaniu BL i zainstalowania ROMu EU. Mam coś takiego, to zadziała automatycznie bez utraty danych?
 4. Witam. Mam Xiaomi Mi 10T Pro - i pozycja GPS "zamarza" podczas korzystania z nawigacji. Objawia się to tym, że podczas jazdy samochodem lub gdy idę pieszo to pozycja lokalizacji GPS po prostu jakby blokuje się. Sprawdzałem na GPStest i wygląda to tak, że pozycja GPS zamarza/blokuje się, satelity pokazuje aktywne (ale nie zmieniają się) do tego jak jadę np. 40km/h i zatrzymam się to dalej nawigacja pokazuje te 40km/h i godzina (sekundy) nie aktualizują się w GPS. Samą pozycję GPS wykrywa bardzo dobrze, reset AGPS czy np. czyszczenie cache GoogleMaps nie pomaga. Czasami pomoże zrestartowanie telefonu, czasami sama pozycja się odblokuje. Myśłałem, że to może problem z mapami, ale wszystkie mapy wariują i na aplikacjach do testowania GPS też jest problem taki jaki opisałem. W praktyce jadąc na dowolnej mapie np. GoogleMaps - pozycja wariuje, cofa się/skacze do przodu/ do tyłu, źle pokazuje lub reaguje z ogromnym opóźnieniem. Zauważyłem, że jeżeli wyłączę "lokalizacja" w menu - to wtedy też wszystkie satelity/pozycja/godzina/prędkość blokuje się (czyli podobnie jak podczas tego problemu, że się sam blokuje GPS kiedy chce), ale w tym przypadku to ja wymuszam wyłączenie lokalizacji. To tak zauważyłem przez przypadek akurat. Ktoś może ma podobny problem? Pozdrawiam.
 5. Witam. Mam taki problem od pewnego czasu, że jak jadę np. autem na GoogleMaps czy Yanosiku to zaczyna mi pozycja skakać, wolno pokazywać drogę, czasami pozycja "się cofa". Miał ktoś podobny problem? Wyczysciłem cache GoogleMaps, zrobiłem też reset AGPS i to może pomaga, ale na kilka minut...
 6. Hej. Da się sklonować aplikację na Xiaomi więcej niż jeden raz? Potrzebuje kilka takich samych, da się to jakoś obejść w Xiaomi?
 7. Faktycznie działa, wszystko. Był problem z dodaniem karty, Revolut i CitiHandlowy... Teraz wszystko działa, ale do szczęścia potrzebuje jeszcze żeby aplikacje CitiHandlowy działała... Ukryłem w Magisk, wyczyściłem cache, a dalej nie chce działać.. Jakiś pomysł?
 8. Note3

  SafetyNet FIX

  To otwieram MAGISK Manager klikam Wybierz i załatają plik albo wygraj bezpośrednio obraz - i daje plik safetyfixnet.zip albo tar.gz i mam instalation failed jak w załączniku...
 9. Note3

  SafetyNet FIX

  No ale jak próbuję wgrać MAGISK INSTALUJ WYBIERZ PLIK to mam informacje że nieznany/nieobsługiwany obraz tego co pobrałem Safety.zip czy tar.gz...
 10. Note3

  SafetyNet FIX

  A ten SafetyNet FIX jak wgrać? Za pomocą Migiska czy jak? Bo nie mogę sobie z tym poradzić...
 11. A jak to zainstalować? Magisk 23 mam, SUI nie mogę wgrać, bo jest błąd, że nie mam RIRU. RIRU nie mogę wgrać, bo jest błąd w Magisk, że czegoś tam nie odnaleziono. Jak pobione RIRU z GitHub to co dalej z tym mam zrobić? Zainstalować przez Magiska czy jak? (bo tak jest instalation failed)
 12. A jak to wgrać? Przez Magiska... Jakaś instrukcja jest?
 13. Sprawdzę później A czy ktoś wie jak nazywa się główna czcionka w Mi10T w wersji GLOBAL? Głównie ta z 12.0 Miui. Bo zainstalowałem Miui Europe i po prostu tak brzydko to wygląda i niefunkcjonalnie... A ta w Global była idealna.
 14. Hm wgrałem najnowsze MIUI EU 12.5.5.0.RJDCNXM - Android 11 no i wszystko działa bez problemu, Netflix/Dialer/Aparat - tylko nie działają płatności Google Pay. Czy jakbym cofnął się do starszej wersji np. sprzed miesiąca to płatności tam działały? Ewentualnie jak tutaj naprawić te płatności. Mam Magiska, moduł Proof, zrobiłem co w instrukcji i SafetyNet Test blokuje się na CTS Profile Match...
 15. Zrobiłem wszystko jak w instrukcji Magisk / moduł Proof a w SafetyNet Test "CTS Profile Match" jest FAILED. Pewnie dlatego nie można dodać karty Google Pay. Co można z tym zrobić? Jeszcze mam pytanie.. .ma znaczenie co wybiore, bo w instrukcji jest: A tam pod 3 jest Redmi K30 Pro Zoom, pod 4 Redmi K30 Ultra China a pod 5 Redmi K30S Ultra China. Jak wybiorę wcześniej model Xiaomi a nie Redmi to jest Mi10T Pro Europe... ale co bym nie wygrał to i tak SafeTest nie działa..
×
×
 • Create New...