Jump to content

Sloniu

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sloniu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Cześć. Mam pytanie. uzyskałem kiedyś zgodę na odblokowanie bootloadera. wszystko poszło dobrze, wgrałem miui polska ale zachciało mi się sprawdzić ROM Global. Ucegliłem telefon, wszystko się pousuwało ale jakoś udało mi się to naprawić i wszystko działało na ROMIE Global. gdzieś wyczytałem, że po ucegleniu itd ponownie zablokował mi się bootloader. Czy teraz chcąc wgrać od nowa MIUI Polska muszę od nowa prosić o zgodę na odblokowanie czy zgoda dalej aktualna i po wgraniu ROmu dev mogę odblować bootloaer normalnie? dzięki za pomoc!
 2. nie wiem co ja popierniczyłem w tym telefonie. udało mi się tylko fastboot uruchomić ale nie mogę wgrać twrp. chyba mi się zablokował bootloader...w tryb download nie chce mi wejśc mi flash nie widzi telefonu...
 3. Siema wszystkim. Zaznaczę na wstępie, że nie miałem wczesniej problemów z telefonem, mam odblokowany bootloader, miałem miui polska, chciałem zrobić totalne czyszczenie, wrzuciłem na telefon rom z globalem miui i w twrp wziąłem czyszczenie wszytkiego łącznie z pamięcią wewnętrzą i rom zniknął, po wyłączeniu telefonu nie da się zrobić nic! fasboot nie działa, menu serwisowe nie działa. wrzuciłem rom na kartę pamięci ale nie mogę telefonu włączyć nawet. ktoś coś doradzi czy telefon na śmietnik? dzięki za szybką odpowiedź!
 4. Sloniu

  Mi Band 2

  Jak moge ustawic wyswietlanie daty? Mam najnowsza wersje mi fit i najnowszy firmwere. Nie moge znalezc tej opcji.
 5. Po zmianie motywu na domyślny działa dobrze wcześniej był Android N.
 6. mam Rom Xiaomi Eu na zablokowany bootloader (mam zgodę na odblokowanie ale na razie nie chce mi się w to bawić bo działa bardzo spoko) jest pewien problem. włączam odtwarzacz muzyki i nie cofam do menu tylko od razu blokuję. po odblokowaniu telefonu jest ekran odtwarzacza i przy zmianie kawałka na kolejny zmienia się piosenka i włącza aparat. Też tak macie? Ps. Chodzi o ten ekran i klawisz zmiany kawałka na kolejny
 7. Mam zainstalowany Rom EU, żeby zainstalować rom developerski muszę wrócić do oficjalnej wersji systemu czy mogę to zrobić bez tego?
 8. Jakość rozmów jest świetna, nie narzekam ja, osoba, z którą rozmawiam też twierdzi, że słyszy idealnie (rom xiaomi eu, 3g)
 9. Cło na telefony wynosi 0 zł. Tylko vat ewentualnie może być naliczony - 23%.
 10. Gdzie w opcjach mogę przestawić tę optymalizację Ram na wysoką bo nie mogę tego znaleźć?
 11. Teraz słuchawki w zestawie to przywilej klasy premium xD
 12. Dzięki. Przed instalacją dymki były od razu, nie wiedziałem, że jest taka opcja. Wszystko działa ale nie ukrywam, że mnie wkurzają więc skorzystam z ich wyłączenia xD
 13. Na romie eu u mnie nie działają dymki chatu z messengera. To coś u mnie nie halo czy u Was też tak jest?
 14. A może spróbuj bez żadnych folderów, podfolderów, po prostu bezpośrednio na dysk. uda się wgra ROM to po prostu usuniesz bałagan i po sprawie.
×
×
 • Create New...