Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, galakty napisał:

Pytaj w temacie od danej aktualizacji, prędzej ktoś odpowie. Ale jak wgrałeś wszystko prawidłowo, to wina systemu, a więc jedynie cofka w tył. Ewentualnie wgraj jeszcze raz + wipe cache i dalvik.

próbowałem zapytać, ale jest jakis problem z kontem. próbowałem sie zalogować przez fejsa i niby ma przyjść jakieś uwierzytelnienie na pocztę, ale oczywiscie nie przychodzi. 

chyba wiem w czym był problem. trzeba było zmienić język na angielski i zarejestrować sim. teraz moje smsy dochodzą, ale ja nic nie odbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, galakty napisał:

A mówiłem, że nic nie naprawili a mogli zepsuć? Po kiego wgrywasz tego samego dnia co wychodzi? :)

gdyby każdy podążał twoim tokiem myślenia aktualizacji by po prostu nie było ;) śmiało można a nawet trzeba instalować mają poprzednią wersję na bakcupie, to takie proste i oczywiste ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bosspotato napisał:

gdyby każdy podążał twoim tokiem myślenia aktualizacji by po prostu nie było ;) śmiało można a nawet trzeba instalować mają poprzednią wersję na bakcupie, to takie proste i oczywiste ;)

 

Gdyby poprawili błędy sprzed 3 miesięcy to bym wgrał, niestety głupiego zdjęcia kontaktu nie potrafią zrobić, ale żeby kontakty się usunęły same to już pierwsza klasa. Nie.. Wgrałem AOSP, wszystko działa, więc po co aktualizacje? Po co skoro raz wystarczy wgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

Gdyby poprawili błędy sprzed 3 miesięcy to bym wgrał, niestety głupiego zdjęcia kontaktu nie potrafią zrobić, ale żeby kontakty się usunęły same to już pierwsza klasa. Nie.. Wgrałem AOSP, wszystko działa, więc po co aktualizacje? Po co skoro raz wystarczy wgrać?

Chodzi ci o jego skalowanie? No to chyba już dostałeś wiele razy odpowiedź, że to taki fjuczer ze strony MIUI :P "Raz wystarczy wgrać" hmmm, a czasem nie zmieniasz codziennie tego aosp? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cichq napisał:

Chodzi ci o jego skalowanie? No to chyba już dostałeś wiele razy odpowiedź, że to taki fjuczer ze strony MIUI :P "Raz wystarczy wgrać" hmmm, a czasem nie zmieniasz codziennie tego aosp? :D 

Skalowanie mam gdzieś. Gdy ktoś do mnie dzwoni to zdjęcie wyświetla się 2/10 razy, fajny fjuczer ze strony MIUI.

Wgrałem raz i jedną aktualizację. Nie, nie zmieniam codziennie bo wszystko działa. Dodatkowo ma MiraVision, ClearMotion (czyli to co MIUI wycięło z Helio X10) + HD 120 FPS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję ten telefon od października. Zainstalowałem może tylko 3 aktualizacje. Grudniowych wcale. I tak wróciłem do 5.10.29. Bo z tych poprawek dla mnie nic nie wynikało. Mam 27lat a użytkuję telefon jak starzec. Dzwonienie+sms no i wiadomo Facebook. A wróciłem na starszy tylko ze względu na aparat. Nawet nie oczekuje Androida 6.0.

Ale rozumiem tych którzy użytkują ten telefon w biznesie gdzie trzeba na telefonie wisieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to świetnie bo 5.12.10 jest genialny jeśli chodzi o baterie, 5.5h ekranu nawet lekko ponad w moim użytkowaniu- nie uzyskałem tyle na żadnym romie a robiłem wiele downgrade i upgrade z miflashem włącznie na czysto i nigdy wyniki nie zbliżały się do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest w porządku. Odnoszę wrażenie, że jest o wiele szybciej, naprawdę.

Co do baterii, to nie mogę się jeszcze wypowiedzieć-za krótko testuję. 

Aparat...jest dobrze, o wiele lepiej niż na ostatniej wersji miui używanej przeze mnie (12.24). Szybciej wg mnie łapie ostrość i zdjęcia są dużo wyraźniejsze. 

Mam nadzieję, że poprawie uległo również działanie wifi i to koniec z częstymi "dziurami". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Xiaomi mam tydzień i udało mi się tak, że praktycznie trafiłem na nową aktualizację, a więc wgrałem twrp i nowa aktualizacje i mi śmiga wszystko ładnie. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia wiadomo zależy od oświetlenia wifi jest też dobrze , bo w pracy mam non stop włączone, a bateria mi trzyma dobry dzień przy mocnym użytkowaniu non stop fb, insta czy jakieś gierki na zbicie czasu w pracy nim jakiś klient przyjdzie. Jakie były błędy w poprzednich wersjach, to nie wiem, ale ja na chwilę obecną żadnych nie znalazłem. I jestem mega zadowolony z tego telefonu i że udało mi się do niego przekonać ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin.M napisał:

Jedynie nadal pozostaje problem z mikrofonem podczas nagrywania filmów w poziomie przełącza się na górny i potem przy rozmowach tak zostaje, pomaga restart

XRN2 by Tapatalk

Nagraj coś 1s w pionie, tryb portretowy i będzie ok, znaczy z powrotem przełączy się na ten mikrofon co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...