Jump to content

babka

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About babka

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. Witam, Rotacja wszędzie działa bezproblemowo natomiast nie obraca mi ekranu podczas korzystania z SMS. Czyszczenie danych aplikacji nic nie pomaga, wersja MIUI global 6.5.19
 2. Mam pytanie odnośnie Redmi Note WCDMA, jaki wersje MIUI polecacie, bo ostanie aktualizacje raczej więcej psują, już nie mówiąc o notorycznym zawieszaniu się systemu.
 3. Nagraj coś 1s w pionie, tryb portretowy i będzie ok, znaczy z powrotem przełączy się na ten mikrofon co potrzeba.
 4. Piszesz że po gsm/LTE nie dziala a po 3G/4G działa to w końcu jak 4g=LTE ? Spróbuj wyczyść dane POBRANE
 5. Witam. Gdzie przerzuciłeś plik z aktualizacją ? Jeśli jest na zewnętrznej SD to przerzuć go do dowolnego katalogu ale na wewnętrznej pamięci telefonu i odpal z tej lokalizacji.
 6. Witam. mam następujący problem, przy włączeniu wideo-rejestratora wyłącza się GPS i zaczyna się wyszukiwanie sygnału. Po ylączeniu go wszystko wraca do normy. Poniżej sugestie z forum Yanosika "Podejrzewam że to sprawa sprzętowa. Wideorejestrator zżera baterię i telefon postanawia odciąć zasilanie do takich systemów jak GPS. W naszej aplikacji oba systemu działają nie zależnie i nie mają na siebie wpływu. Pozdrawiam Krzysiek" Czy to może być przyczyną, ewentualnie jak zablokować by gps się nie wyłączał ?
 7. Witam. Mam problem z wyświetleniem zdjęć kontaktów podczas połączeń, zarówno przy rozmowach przychodzących jak i przy dzwonieniu. Zdjęcia się wyświetlają losowo, raz jest foto kontaktu raz nie ma, co jest przyczyną, przy niektórych kontaktach nie ma ich w ogóle ? Wersja systemu 5.8.6
 8. Witam. Mam pytanie odnośnie kompasu, czy przekłamuje wam o jakieś 40° ? Kalibrowałem zarówno w systemowym kompasie jak i w aplikacjach ale niestety dalej to samo.
 9. Witam. Ktoś próbował ? http://en.miui.com/thread-113570-1-1.html
 10. Jeszcze pytanie odnośnie blokady ekranu, jest jakiś motyw podobny do tego z miui 5, możliwość wybrania sms-a przy odblokowaniu ?
 11. Właśnie przerzuciłem kopię, wystąpiły jedynie problemy z aplikacjami google (mapy) oraz operą. Po odznaczeniu wymienionych poszło bez zgrzytów. Mam jeszcze pytanie odnośnie karty SD. Niestety aplikacje których dane są zapisane w /Android na zewnętrznej karcie SD nie działają, po szybkiej analizie wyszło że wszystko nowe jest zapisane na karcie SD telefonu Sdcard0. Co zrobić w takim przypadku, mam trochę aplikacji, może nie było by problemu, zainstalowałbym sobie po prostu od nowa jednak pamięć telefonu szybko się zaraz skończy.
 12. Witam. Czy odzyskam dane i konkretne ustawienia z kopi MIUI zrobionej w wersji 5 ?
×
×
 • Create New...