Jump to content

b_olton

Użytkownicy
 • Posts

  137
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Opole

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN2, Redmi 3

Recent Profile Visitors

1,299 profile views

b_olton's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Ja panowie z szybkim pytankiem...bo już dawno w zmienianie softu się nie bawiłem, mam global stable...przejście na global dev raczej nie wymaga chyba odblokowywania bootloadera, na xiaomi .eu jest konieczne to wiem, ale na razie chciałem wstępnie przejść na wersję developerską z MIUI 9 na 10?
 2. Unikać z daleka...raz, że wysyłka głównie z HK a nie z Europy, choć zapewniali że mają na stanie w EU..dwa kłamią o zwolnieniu z opłat celnych, paczki idą tylko tranzytem z HK przez Holandię lub Anglię z końcowym odbiorcą zamawiającym, który dostaje na dzień dobry VAT..no, ale skoro miejsce nadania jest HK to nie ma się co dziwić. Sam u nich zamawiałem, nie dość że VAT naliczony, ale przesyłki nie odebrałem...jest w trakcie odsyłania do nich to jeszcze terminy dostawy ok 1,5 miesiąca, do tego słaby kontakt mailowy. Mają zwrócić całość gdy telefon do nich dotrze bądź będą mieli info o odesłaniu z Polski, ale mimo to złożyłem chargeback na kartę. Wolę to w ten sposób załatwić. Podsumowując..nigdy więcej.
 3. b_olton

  MIUI 8.2.1

  Ja wrzuciłem właśnie 3 dni temu global dev na RN2, wszystko hula...instalowałem z pliku zip a zrobiłem tylko czyszczenie dalvik/cache, chociaż liczyłem, że trzeba będzie przez miflash rom przepuścić. Jedyne doskwiera brak TWRP, nadpisuje ci Mi Recovery po instalce.
 4. b_olton

  MIUI 7.9.21

  Na redmi note 2 pomaga aktualizacja ręczna do android system webview, po zainstalowaniu zero wylotek, przynajmniej u mnie.
 5. b_olton

  MIUI 7.9.21

  Potwierdzam, lepiej v2 nie instalować na redmi note 2...problemy co krok...podrzuci ktoś może linka do wersji z zeszłego tygodnia.
 6. b_olton

  MiFit 3.0

  Dokładnie tak...
 7. b_olton

  MiFit 3.0

  Potwierdzam, u mnie też nie
 8. U mnie też powiększyło, chociaż miałem standardowe 5GB ...może za staż dorzucili.
 9. b_olton

  MIUI 7.5.11

  Jeśli chodzi o RN2to u mnie od 2-3 aktualizacji telefon mocno wybudzony...powoli dojrzewam do miflasha, reset do ustawień nic nie pomógł.
 10. Na Lightinthebox.com za 162,99$ z wysyłką gratis http://www.lightinthebox.com/pl/xiaomi-przewodowy-others-330m3-h-purifying-pm-2-5-cleaning-ivory_p5366717.html?category_id=20350&prm=1.2.1.1
 11. Ja niestety dopiszę uwagi co do urządzenia które mam, zapewne to przypadek jednostkowy ale jest...Co 3 dni, dosyć regularnie Mi Home w telefonie nie widzi urządzenia. Pokazuje status offline, mimo że moduł wifi w oczyszczaczu jest włączony...jedynie co mi pomaga to reset modułu wifi, ponowne wyszukanie i dodanie urządzenia do Mi Home. Refresh nic nie daje. Wszystko działa wtedy prawidłowo do czasu kolejnej próby włączenia co 3 dni i znowu brak możliwości sterowania z aplikacji. Spróbuję jeszcze powiązać z innym telefonem Xiaomi ale raczej to chyba nie to. Na razie koresponduję z zapals.com...ale średnio to wychodzi.
 12. b_olton

  MIUI 7.3.16

  Na redmi note 2 nadal brak skanera
 13. A ja zapytam się pozostałych użytkowników, czy mają problem z połączeniem oczyszczacza z telefonem...u mnie 1-2 razy w tygodniu telefon nie widzi urządzenia, muszę je resetować, nie jest to może mocno upierdliwe, ale jednak co 3 dni muszę go ponownie wyszukać i wpisać bo widzi urządzenie jako offline.
 14. Akurat na Banggood dzisiaj nie popatrzyłem bo u nich ten oczyszczacz jest przez 2-3 dni i później znika...albo za mało zamawiają, albo tak szybko wykupują
×
×
 • Create New...