Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odbieraniem połączeń na AOSP V1.61. Jeżeli ktoś dzwoni to muszę ręcznie wybudzać ekran, gdy go już wybudzę to musze wchodzić do dialera, wybrać odpowiednią opcje i wtedy mogę dopiero odebrać połączenie.  Czy ma ktoś podobnie ?

Proszę, nie pisz już tak

2a2ca4645d717f52508cf56b0b3e433b.jpg

Ja miałem na wszystkich aosp, że przy przychodzących połączeniach w ogole nie mogłem odblokować telefonu. Dopiero po zakończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lamcza napisał:

@galakty

no i mega fajnie mamy w sumie 3 uzywalne cm, aosp ktory jest juz prawie idealny z tego co komunikujecie :D i pelno lepszych czy gorszych modow miui :D

Na AOSP w sumie na razie nic mi nie brakuje, albo jeszcze nie wyłapałem. Bateria okey, wydajność jest, GPS działa i nie gubi, kamera 120 FPS. Teraz jeszcze jak będzie radio i kamera z MIUI (Ma niby ten PDAF) to jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio na AOSP 1.61 telefon sam sie wylaczyl podczas rozmowy, raz zaczal mi wariowac dotyk(konieczny byl reset) a raz po wylaczeniu nie chcial sie wlaczyc. Musialem wyjmowac baterie. Ma tez ktos podobnie? Jak teraz wyglada sprawa z CM? Wszystko dziala? I jak z bateria? Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, krzyzu napisał:

Szybkie pytanko.

Co lepsze na odskocznie od MIUI

CM czy AOSP?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Na razie jest AOSP 1.73, dopiero co wyszedł, jest trochę zmian więc nie polecę, dopóki nie przetestuję. Jak dorwiesz gdzieś 1.69 to instaluj spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lamcza napisał:

jak dla mnie to nowy bulid ssie nie da sie wylaczyc podwietlenia klawiszy ani ustawic odblokowywania klawiszami glosnosc :D mialy byc jakies gesty nowe a g... jest baterie tez cos mi sie nie podoba zostalbym przy 3,5 na razie albo nawet przy 3.0 :P 

No patrz, a chciałem wgrać dla testu. Zainspirował się devsami od MIUI ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...