Jump to content

CyanogenMod dla Redmi Note 2

kriegaffe

Recommended Posts

Dnia 12.04.2016 o 14:16, BÓLterier napisał:

Od Lokjianming.

a mozesz dać link do tego romu?

Bo moj telefon niedlugo do mnie dotrze z gwarancji i prawdopodobnie wymienili mi plyte glowna,a z dwa miesiace juz nie siedze w tym wiec nie wiem jaki rom bedzie najlepszy.

Z gory dzieki. Pozdrawiam

Witam, z mojej strony polecam na dzień dzisiejszy Less Is More  jeśli ci nie pasuje MIUI

Ewentualne pytania co do baterii to mogę powiedzieć  ze nie ma znaczenia czy miui czy CM, puki nie włączysz  ekranu to jest spoko -> po odpaleniu ekranu to leci tak  samo czy w miui  lub CM .Jaki rom to kwestia gustu ja się wychowałem na CM a miui tez miałem na innych telefonach i nigdy mi nie podchodził ,ale to tylko moje luźne postrzeżenia. Co do muzyki na słuchawkach  to stwierdzam ze CM przewyższa odczucia dźwiękowe  i powtarzam to tylko moje odczucia bo każdy jest inny (I cale szczęście :D) Pozdrawiam

Dzieki za odpowiedz, ale moim zdaniem jest roznica w baterii.. poniewaz na niektorych romach jakie mialem telefon mi wytrzymywal na właczonym ekranie np 3h, a na innym podchodzilo pod 4,5-5 h.. tylko nie pamietam teraz dokladnie jaka mialem wersje ;/ testowalem kilka wersji  CM oraz AOSP.. i jednak CM było chyba dla mnie lepsze.. a w tym Less Is More ile wytrzymuje CI bateria na wlaczonym ekranie?

1 godzinę temu, driller12 napisał:

Dzieki za odpowiedz, ale moim zdaniem jest roznica w baterii.. poniewaz na niektorych romach jakie mialem telefon mi wytrzymywal na właczonym ekranie np 3h, a na innym podchodzilo pod 4,5-5 h.. tylko nie pamietam teraz dokladnie jaka mialem wersje ;/ testowalem kilka wersji  CM oraz AOSP.. i jednak CM było chyba dla mnie lepsze.. a w tym Less Is More ile wytrzymuje CI bateria na wlaczonym ekranie?

Jak pisałem wcześniej jak dla mnie nie ma różnicy jeśli chodzi o baterie, po włączeniu jest tak samo  do 5 h,  i wiadomo po instalacji obojętnie jakiego romu drenaż baterii jest naprawdę spory wiec aby ocenić rom potrzeba trochę czasu .Po testuj to nic nie kosztuje ,zrób backup systemu przed instalacją nowego systemu i podziel się wrażeniami  :) Za parę dni kupuje Mi Band 1S i oczywiście podzielę się jak to działa na CM >pozdrawiam.

Edited by ag179

Okej :D to czekam , bo tez poluje na mi band 1s.. :) a ja narazie jeszcze nie moge testowac bo chinska, szwedzka oraz polska poczta jak narazie daja d*py i wciaz czekam az telefon wroci z gwaracji.. -.- no ale coz.. takie sa uroki ;) a poki co zostaje mi lumia 625(ktora na dodatek wczoraj mi spadla i sie pobila), juz  nie moge z nia wytrzymac..

Jeszcze jedno przy użytkowaniu z miui miałem problem z pulsometrem MEDION MD15168, telefon i zegarek przymocowany bardzo blisko na kierownicy i pulsometr wariował i odczytywał dziwne wartości tu tego nie doświadczyłem CM, może nie kodowany sygnał na pulsometrze tego nie sprawdzałem i nie szukałem itp

Witam, z mojej strony polecam na dzień dzisiejszy Less Is More  jeśli ci nie pasuje MIUI

Ewentualne pytania co do baterii to mogę powiedzieć  ze nie ma znaczenia czy miui czy CM, puki nie włączysz  ekranu to jest spoko -> po odpaleniu ekranu to leci tak  samo czy w miui  lub CM .Jaki rom to kwestia gustu ja się wychowałem na CM a miui tez miałem na innych telefonach i nigdy mi nie podchodził ,ale to tylko moje luźne postrzeżenia. Co do muzyki na słuchawkach  to stwierdzam ze CM przewyższa odczucia dźwiękowe  i powtarzam to tylko moje odczucia bo każdy jest inny (I cale szczęście :D) Pozdrawiam

Rom wygląda ladnie i dziala całkiem przyzwoicie jedyny problem to ze po około 3 godzinach bluetooth sie wyłączył i juz sie nie włączył, nie pomogly resety i wipe dalvik wiec znow jestem na miui.

Pozdrawiam

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Witam,nie zaznaczyłem w opisie ze mam wersje 5.0 mój błąd, na tej wersji nie widzę problemu z bluetooth ,nie instalowałem wersji 5.1 bo widzę po postach ze są problemy i czekają na fixa .Pozdrawiam

1 godzinę temu, michal.smoderek napisał:

W tym romie Less is More jest język polski?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Tak jest język Polski, wieczorem jak dam rade podeślę linka z wersja 5.0

Obiecany link do romu Less Is More 5.0 ,

Po wgraniu romu jest angielski i inne języki oprócz polskiego , przechodzimy cala instalkę w języku angielskimi ( przesuwamy palcem gdy jesteśmy na ekranie głównym w lewo następnie jeszcze raz w lewo i mamy all apps -> tak będzie prościej )   wchodzimy  w all apps i następnie szukamy Morelocale2 i TAM WYBIERAMY JĘZYK POLSKI :)Tak robimy z tymi romami po wgraniu pierwszy raz , potem przy aktualizacji romu mamy z automatu polski język Nie opisuje jak działa bo każdy inaczej użytkuje telefon.Pozdrawiam 

Edited by ag179

Daj znać o podstawowych sprawach jak możesz. Typu czy zrywa bluetooth, gpsa, jak oceniasz baterie, płynność działania. No nie bądź jak Twojego ojca dzieci 😉

Naciapciane z Redmi Note 2 ; aosp 1.95

Dnia 6.05.2016 o 06:24, Tygrys napisał:

Daj znać o podstawowych sprawach jak możesz. Typu czy zrywa bluetooth, gpsa, jak oceniasz baterie, płynność działania. No nie bądź jak Twojego ojca dzieci

Witam tak na szybko , z opaska Mi Band 1S pracuje  wyśmienicie nic nie rozłącza testowane od wczoraj od godziny 14 czyli  bluetooth  śmiga bez problemu , gps testowany 2 godziny z endomondo i opaską  Mi Band 1S  niestety działa tylko od 50 do 70 min i się  rozłącza  z tą apką  Mi Heart Rate be fit i przestaje działać pulsometr w endomondo   

Edited by ag179

Tzn chodziło mi o ROM Less is more, do miui wiem którego xposed wrzucić, próbowałem na Less is more kilku i żaden nie działa...
AG179 , masz jakieś info na temat współpracy tego romu z xposed?

Witam.

Czy jest jakiś CM lub AOSP bez znanych bugów? W CM 12.1 między innymi nie działa radio FM oraz nie działa lewy kanał Audio. Ten drugi bug przeszkadza mi bardziej. Zakładam, że to z jego powodu dźwięk w grach jest poszatkowany. Jak wrzuciłem AOSP to nie działały mi wibrację. Chcę zmienić MIUI na inny ROM z powodu niedziałającego BT (w takim sensie, że rozłącza mi się z zestawem głośnomówiącym w samochodzie). Chyba, że może zna ktoś fixa na BT?

Pozdrawiam

W jakimś wątku ktoś pisał, że po zmianie na inny ROM (teraz nie pamiętam na jaki) BT poprawnie zaczęło działać. Problem BT nie dotyczy tylko zestawów samochodowych, ale chyba wszystkich urządzeń - nawet MiFit.

Pozdrawiam

Tzn chodziło mi o ROM Less is more, do miui wiem którego xposed wrzucić, próbowałem na Less is more kilku i żaden nie działa...

AG179 , masz jakieś info na temat współpracy tego romu z xposed?

Wrzuciłem tego Roma i xposed działa bez zarzutu. Wersja 22.

1 godzinę temu, plakat22 napisał:

Ktoś może wie jak w tym romie zmienić zachowanie przycisków nawigacyjnych, tak aby po naciśnięciu menu pojawiały się ostatnie aplikacje? 

Ustawienia w GravityBox?

Ej Sorry,

mam ogromny problem.. zapomnialem ladowarki do lapka i mam jakies 30 minut na zrobienie rotta a nic sensownego nie moge znalezc;/ podrzucicie jakis sposob? nie chce sie meczyc z tym chinczykiem..;/

Ok, ogarnalem wszystko z poziomu tel i jedyny jaki mialem rom to cm 12.1 3.6 od daniela jak sie nie myle:p jakos tam smiga :)

Dnia 12.05.2016 o 17:13, Tygrys napisał:

Wrzuciłem tego Roma i xposed działa bez zarzutu. Wersja 22.

Tygrys, ale który xposed? to, że sdk 22 to wiem ale v??
Mi przy wgrywaniu xposed pokazuje we frameworku, że xposed nie współpracuje z moim urządzeniem, a też mam redmi note 2