Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu była mowa o kodzie do odblokowania bootloadera. Czy ktoś dostał czy jest to ściema? 

Co słychać w temacie romu od miuipolska do wgrania przez przez sp flash tool? Czytałem gdzieś że coś się dzieje w tym kierunku. 

Z tego co widziałem to niektórzy dostawali te kody i mają odblokowanego BLa.

Sprawdź w folderze downloaded_rom

Nic tam nie ma niestety.

A root dla 7.0.16 jest w tym wątku na dole, updated...

en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=190889&extra=page%3D1&mobile=2

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoHnNy08PL napisał:

A root dla 7.0.16 jest w tym wątku na dole, updated...

To widziałem ale ... niżej są wymagania a tam :

 - Rooted previous version
- Update version 7.0.16.0 via OTA
a ja nie robiłem roota w poprzedniej wersji tylko od razu aktualizację do 7.0.16.0 więc chyba LIPA z roota !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co robiłeś roota ? Będziesz instalował jakiegoś Roma ?

 

Jak mogę wyłączyć sugerowane słowa w pisaniu ? Cholera piszę sms`a to zawsze słowa są podkreślone i muszę dwa razy spację nacisnąć by zrobić odstęp pomiędzy słowami...

 

I gdzie mogę zmienić język na polski w usłudze google play?

Edytowane przez Marcin_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co robiłeś roota ? Będziesz instalował jakiegoś Roma ?

 

Jak mogę wyłączyć sugerowane słowa w pisaniu ? Cholera piszę sms`a to zawsze słowa są podkreślone i muszę dwa razy spację nacisnąć by zrobić odstęp pomiędzy słowami...

 

I gdzie mogę zmienić język na polski w usłudze google play?

Przecież roota nie robi się by wrzucić inny ROM. Ściągnij sobie normalna klawiaturę. Jeżeli nie masz roota a masz oficjalny soft to nie zmienisz.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rn3 w końcu od królika dotarł,ledwie 9dni czekałem:)niby królik mi pisałże polskiego nie wgrywa a tele po części przetłumaczony.Wersja miui 7.00.11.00

Chyba muszę się tego trzymać póki co?

zapomniałem wspomnieć że telefon dotarł do mnie w wersji gold:) choć zamawiane było z aukcji gdzie dostępny był kolor srebrny i grafit cyli może i poczekałem deko dłużej ale dostałem to czego większość szuka;)

Edytowane przez czarny76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, czarny76 napisał:

Mój rn3 w końcu od królika dotarł,ledwie 9dni czekałem:)niby królik mi pisałże polskiego nie wgrywa a tele po części przetłumaczony.Wersja miui 7.00.11.00

Chyba muszę się tego trzymać póki co?

bo to chinole wgrywają tak, a on od nich bierze. myślę że na razie luz, bylebyś nie korzystał z aplikacji typu bank :)

 

btw... po aktualizacji rn3 dziś stwierdziłem ze też pospuszczam się nad cyferkami i porównam z moim ex rn2, 52000pkt w antutu na rn3 ... chyba coś poprawili... i to na lajcie bez kombinowania z telefonem. a wcześniej ktoś wrzucał widziałem chyba 47000. fakt ze nic to nie zmienia, ale chyba coś poprawiają. 

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hhunter22 napisał:

bo to chinole wgrywają tak, a on od nich bierze. myślę że na razie luz, bylebyś nie korzystał z aplikacji typu bank :)

hehe wszelkie operacje bankowe przeprowadza żona:)

ale tele jest fajny tylko ten aparat od selfie jakiś popsuty pokazuje zawyżony wiek:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na filmikach z YT widzę, że każdy RN3 tak ma, nie dostrzegasz bo pewnie za mała jasność/brak jednokolorowej ciemnej tapety.
Mniejsza z tym, zbytnio sie czepiam.

Chciałbym wgrać Sphinxa bo ten słabo spolszczony ROM co Krolik daje jest żałosny, ale przy Flash Toolsie mam cały czas Processing po wybraniu odpowiedniego Download Agenta a później Scatter loadinga i nie ładuje sie ta lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci do mnie telefon z tym psuedopolskim oprogramowaniem, dałoby się zmienić go na czysty (angielsko-chiński)? Jakiś poradnik czy coś? Mój pierwszy telefon od Xiaomi, przepraszam za pewnie tak banalne pytanie 

Edytowane przez GeoRedfox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hhunter22 napisał:

bo to chinole wgrywają tak, a on od nich bierze. myślę że na razie luz, bylebyś nie korzystał z aplikacji typu bank :)

 

btw... po aktualizacji rn3 dziś stwierdziłem ze też pospuszczam się nad cyferkami i porównam z moim ex rn2, 52000pkt w antutu na rn3 ... chyba coś poprawili... i to na lajcie bez kombinowania z telefonem. a wcześniej ktoś wrzucał widziałem chyba 47000. fakt ze nic to nie zmienia, ale chyba coś poprawiają. 

Na sofcie 7.0.7 miałem 47000 a na 7.0.16 49500 a teraz updatuje na 7.0.19 zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, hhunter22 napisał:

 

U mnie też ok. 100% jasność i czarna tapeta po całości nie widzę żadnego odchyłu

Wesołych Świąt!!!!

Z tego co wyczytałem jest to przypadłość Sharpowskich IPSów który jest w RN3 i też w Mi4C, na każdym filmiku na YT to jest.

Albo masz szczególną sztukę albo po prostu tego nie widzisz. :)

 

Teraz będe próbował flashowac Sphinxa z laptopa bo nie mogę przeboleć tego spolszczenia Królika, a na komputerze cały czas Processing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić zdjęcie telefonu drugim. Wychodzi bardzo przekłamane bardziej granatowe ale i tak nie widać tego. Pobrałem czarne zdjęcie i nie widzę tego problemu.

Wesołych Świąt!!!!

Ps Tak wychodzi czarny ekran na zdjęciu zrobionym drugim telefonem. Robiłem pod różnymi kontami żeby nie było. U mnie jest bdb. Nie ma lipy

170423050779ae346452aaa8a178e17c.jpg1c23567dcbe1f48768d67766cbbed467.jpgd8356d7cb062a5cd7d8080f8e1a6dfbc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GeoRedfox napisał:

Leci do mnie telefon z tym psuedopolskim oprogramowaniem, dałoby się zmienić go na czysty (angielsko-chiński)? Jakiś poradnik czy coś? Mój pierwszy telefon od Xiaomi, przepraszam za pewnie tak banalne pytanie 

Dołączam do pytania, ja zamówiłem telefon 3.12 i miał być wysłany 4.12 do dzisiaj nic nawet nie mam numeru paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...