Jump to content

Recommended Posts

A widzisz, nie miałem tych opcji. Zaraz po uruchomieniu aplikacji miałem tylko wybór lokalne albo online. Wszedłem w ustawienia aplikacji, wyczysiłem pamięć wymusiłem zamknięcie i opcja własne się pojawiła. Ale na dosłownie 2 sekundy, wiec trzeba było szybko tam kliknąć.

A zaraz po uruchomieniu motywy mam tak:

e417b5353e71cfa57c0a9fd56d19c070.jpg

Wysłane z xiaomi redmi 2.

Edited by carolef
Dnia 15.09.2015 o 06:17, carolef napisał:

A widzisz, nie miałem tych opcji. Zaraz po uruchomieniu aplikacji miałem tylko wybór lokalne albo online. Wszedłem w ustawienia aplikacji, wyczysiłem pamięć wymusiłem zamknięcie i opcja własne się pojawiła. Ale na dosłownie 2 sekundy, wiec trzeba było szybko tam kliknąć.

Wyczyść dane apki motywy, potem wejdź do apki i szybko tapnij własne.

• 3 months later...
Dnia 8.09.2015 o 19:51, kulig007 napisał:

Ja mam zastosowany jeden z domyślnych z v7 - Ocean Breeze , ale za to baaardzo spodobały mi się ikony Eureka Remi-X, połączone z taką tapetą... Plus dla zachowania porządku na pulpicie, na lewej stronie ekranu SideCuts(na wysokości ikony galerii, idealnie zgrał się z tapetą ) .

Ją też tylko że ją mam tylko ikony z eureka remi-X 

• 8 months later...

Pytania mam , ja w wyborze w własnych motywów mam tylko opcje takie : zmiane launchera, dialera , paska powiadomień , ikon , tapety , a u was widziałem , zmiane czcionki ekranu blokady itp , i drugie pytanie, jak zainstalować w Miui v8 pliki mtz ? Dzięki z góry !

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Pliki .mtz ładujesz z aplikacji Motywy (lokalnie/offline->wczytaj motyw). Jak Ci wyskakuje błąd to musisz założyć konto na designer.xiaomi.com

Na globalu mogę zmienić: ekran blokady, pasek statusu, ikony, sms, dialer, launcher, bootanimacja, dźwięk startowy. Czcionkę po zainstalowaniu motywu Nova i utworzeniu skrótu do zmiany czcionki (inaczej mi nie idzie).

A jak zrobić inne, znaczy opcje np, bootanimacja , i ten skrót do czcionki ?

Błąd wyskakuje taki że nie można instalować nieautoryzowanych motywów :/

5 minut temu, rekot napisał:

Błąd wyskakuje taki że nie można instalować nieautoryzowanych motywów :/

8 minut temu, cincin27 napisał:

Jak Ci wyskakuje błąd to musisz założyć konto na designer.xiaomi.com

Motywy->Ludzik w lewym górnym rogu->Własne

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Dla mnie Reloaded ma brzydki dialer i przełączniki, choć reszta ok, można ustawić inne. Z czarnych to jeszcze Simple Black i port z Mi Note 2. O lepsze ciężko, bo dużo ma w nazwie "black", a w środku jest jasne... Jeszcze bliskie czarnemu, chociaż bardziej szare są DFM-Light, Dark Legacy Pro i Geometry Black (od Xiaomi). Reszta to jakieś mixy z różnych innych motywów, a ciężko teraz o naprawdę ładne, bo mnóstwo hindusów i innych takich robi masowo najprostsze motywy, klepią byle więcej. Kiedyś za czasów MIUI v5/6 były lepsze.

A jeszcze spojrzałem do telefonu na swoje pobrane motywy, to z ciekawych są Eureka 8 Pro X, Blackberry i Dark Classic [DD].

Edited by mgcompany
  • Like 1
Dnia 9.12.2017 o 22:42, mgcompany napisał:

Dla mnie Reloaded ma brzydki dialer i przełączniki, choć reszta ok, można ustawić inne. Z czarnych to jeszcze Simple Black i port z Mi Note 2. O lepsze ciężko, bo dużo ma w nazwie "black", a w środku jest jasne... Jeszcze bliskie czarnemu, chociaż bardziej szare są DFM-Light, Dark Legacy Pro i Geometry Black (od Xiaomi). Reszta to jakieś mixy z różnych innych motywów, a ciężko teraz o naprawdę ładne, bo mnóstwo hindusów i innych takich robi masowo najprostsze motywy, klepią byle więcej. Kiedyś za czasów MIUI v5/6 były lepsze.

A jeszcze spojrzałem do telefonu na swoje pobrane motywy, to z ciekawych są Eureka 8 Pro X, Blackberry i Dark Classic [DD].

Black Zone jest czarny, ale też niedpracowany. Brakuje ikonek np.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Chyba jednak jest z tym problem, bo jeszcze takiego nie znalazłem, każdy ma jakiś defekt (chociażby w postaci czcionki przy szybkich odpowiedziach).

Jeśli nie musi być stricte czarny, to ciemny jest Dark Legacy (o czym pisał mgcompany) i jest całkiem niezły (tylko ikony kijowe).

Niestety, mgcompany ma rację, kiedyś były bardziej dopracowane motywy.

Chyba lepiej nauczyć się robić samemu.

• 5 months later...
  • 2 weeks later...