Deragon

Polecane motywy

Recommended Posts

A widzisz, nie miałem tych opcji. Zaraz po uruchomieniu aplikacji miałem tylko wybór lokalne albo online. Wszedłem w ustawienia aplikacji, wyczysiłem pamięć wymusiłem zamknięcie i opcja własne się pojawiła. Ale na dosłownie 2 sekundy, wiec trzeba było szybko tam kliknąć.

A zaraz po uruchomieniu motywy mam tak:

e417b5353e71cfa57c0a9fd56d19c070.jpg

Wysłane z xiaomi redmi 2.

Edited by carolef

Dnia 15.09.2015 o 06:17, carolef napisał:

A widzisz, nie miałem tych opcji. Zaraz po uruchomieniu aplikacji miałem tylko wybór lokalne albo online. Wszedłem w ustawienia aplikacji, wyczysiłem pamięć wymusiłem zamknięcie i opcja własne się pojawiła. Ale na dosłownie 2 sekundy, wiec trzeba było szybko tam kliknąć.

Wyczyść dane apki motywy, potem wejdź do apki i szybko tapnij własne.

szukam motywu pogody tak jak na zdjęciu nowej aktualizacji albo coś podobnego do ios fantasy, ale na fantasy dużo krzaczków chińskich

Dnia 8.09.2015 o 19:51, kulig007 napisał:

Ja mam zastosowany jeden z domyślnych z v7 - Ocean Breeze , ale za to baaardzo spodobały mi się ikony Eureka Remi-X, połączone z taką tapetą... Plus dla zachowania porządku na pulpicie, na lewej stronie ekranu SideCuts(na wysokości ikony galerii, idealnie zgrał się z tapetą ) .

Ją też tylko że ją mam tylko ikony z eureka remi-X 

Pytania mam , ja w wyborze w własnych motywów mam tylko opcje takie : zmiane launchera, dialera , paska powiadomień , ikon , tapety , a u was widziałem , zmiane czcionki ekranu blokady itp , i drugie pytanie, jak zainstalować w Miui v8 pliki mtz ? Dzięki z góry !

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Pliki .mtz ładujesz z aplikacji Motywy (lokalnie/offline->wczytaj motyw). Jak Ci wyskakuje błąd to musisz założyć konto na designer.xiaomi.com

Na globalu mogę zmienić: ekran blokady, pasek statusu, ikony, sms, dialer, launcher, bootanimacja, dźwięk startowy. Czcionkę po zainstalowaniu motywu Nova i utworzeniu skrótu do zmiany czcionki (inaczej mi nie idzie).

A jak zrobić inne, znaczy opcje np, bootanimacja , i ten skrót do czcionki ?

Błąd wyskakuje taki że nie można instalować nieautoryzowanych motywów :/

5 minut temu, rekot napisał:

Błąd wyskakuje taki że nie można instalować nieautoryzowanych motywów :/

8 minut temu, cincin27 napisał:

Jak Ci wyskakuje błąd to musisz założyć konto na designer.xiaomi.com

Motywy->Ludzik w lewym górnym rogu->Własne

Dla mnie Reloaded ma brzydki dialer i przełączniki, choć reszta ok, można ustawić inne. Z czarnych to jeszcze Simple Black i port z Mi Note 2. O lepsze ciężko, bo dużo ma w nazwie "black", a w środku jest jasne... Jeszcze bliskie czarnemu, chociaż bardziej szare są DFM-Light, Dark Legacy Pro i Geometry Black (od Xiaomi). Reszta to jakieś mixy z różnych innych motywów, a ciężko teraz o naprawdę ładne, bo mnóstwo hindusów i innych takich robi masowo najprostsze motywy, klepią byle więcej. Kiedyś za czasów MIUI v5/6 były lepsze.

A jeszcze spojrzałem do telefonu na swoje pobrane motywy, to z ciekawych są Eureka 8 Pro X, Blackberry i Dark Classic [DD].

Edited by mgcompany
  • Like 1

Dnia 9.12.2017 o 22:42, mgcompany napisał:

Dla mnie Reloaded ma brzydki dialer i przełączniki, choć reszta ok, można ustawić inne. Z czarnych to jeszcze Simple Black i port z Mi Note 2. O lepsze ciężko, bo dużo ma w nazwie "black", a w środku jest jasne... Jeszcze bliskie czarnemu, chociaż bardziej szare są DFM-Light, Dark Legacy Pro i Geometry Black (od Xiaomi). Reszta to jakieś mixy z różnych innych motywów, a ciężko teraz o naprawdę ładne, bo mnóstwo hindusów i innych takich robi masowo najprostsze motywy, klepią byle więcej. Kiedyś za czasów MIUI v5/6 były lepsze.

A jeszcze spojrzałem do telefonu na swoje pobrane motywy, to z ciekawych są Eureka 8 Pro X, Blackberry i Dark Classic [DD].

Black Zone jest czarny, ale też niedpracowany. Brakuje ikonek np.

Gdyby ktoś chciał mieć naprawdę czarno-biały motyw wszędzie, to polecam wejść w Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Symuluj przestrzeń kolorów -> i tu sobie ustawić monochromatyzm. :)

Witam, szukam normalnego w pełni czarnego motywu bez bugów. Motyw w stylu Mi Note 2 Black.

Aż tak trudno zrobić normalny czarny motyw bez bugów na MIUI???

Chyba jednak jest z tym problem, bo jeszcze takiego nie znalazłem, każdy ma jakiś defekt (chociażby w postaci czcionki przy szybkich odpowiedziach).

Jeśli nie musi być stricte czarny, to ciemny jest Dark Legacy (o czym pisał mgcompany) i jest całkiem niezły (tylko ikony kijowe).

Niestety, mgcompany ma rację, kiedyś były bardziej dopracowane motywy.

Chyba lepiej nauczyć się robić samemu.

mozecie sobie sami skompletowac motyw z jednego zabrac ikonki z drugiego cos innego itd ja polecam ikonki z "moon on grassland" dla mnie sa swietne

Edited by pawel188
obrazek

Xiaomi 5c jest ciemny i praktycznie pozbawiony bugów. Tylko tapety ma szare i animowane, trzeba zmienić. Ja zmieniłem jeszcze ekran blokady z domyślnego i ikony.

@rradek Motyw nazywa się "Xiaomi 5c" i jest normalnie do pobrania przez motywy, chyba nawet jako oficjalny Xiaomi. Mylące są tylko tła, szare animowane kule. Reszta jest ciemna.

Odświeze temat, może coś doszło ciekawego. Jak wyżej szukam tematu na którym wyświetlane są powiadomienia na ekranie blokady miui9 , Messenger i inne macie może coś sprawdzonego.

4 godziny temu, zbyszko60 napisał:

Może ktoś wie gdzie można znaleźć motywy do miui 10.

na forum http://en.miui.com/type-7-1659.html znajdziesz tematy v10.