Jump to content

redone

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

redone's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. zakladam, ze jesli masz wciaz mozliwosc dostania sie do fastboota to Miflash czy XiaomiADBFastbootTools powinien sobie poradzic z postawieniem go na nogi.
 2. jak tak Cie korci to testuj nawet x64 - masz tu caly olbrzymi watek u wschodnich kolegow https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=964578&st=10160 u mnie na globalu eu 11.0.4 nie widze wiekszych problemow. wszystko dziala raczej normalnie.
 3. Posiada. Jakość rozmów jest dobra. Jeszcze nikt nie marudził
 4. Te 10% na godzinę to raczej był od nowości standard, także jeśli chodzi o mnie to żadnych różnic nie zauważyłem. Może zrób mu reset do fabrycznych i wszystko od nowa. Podpytać możesz też na https://forum.xda-developers.com/redmi-7a Jakieś poprawki mają wejść z miui 11.1 i tam tryb ktorego zabrakło, jakiś ultra duper oszczędny. Może jeszcze jakieś poprawki wrzucą. Swoją drogą ponoć miui.eu nie miało wypuszczać romów dla RM7a a jednak pojawiły się...
 5. u mnie wciaz jakies 10% na godzine, czyli jakies 10h idzie na ekranie
 6. Orjon - też tak myślałem. Wchodzę w aplikacje i magia. Kalkulatora nie ma w ogóle w aplikacjach. Jakoś magicznie uchował się jako wigdzet. Kalendarz na liście owszem i jest ale nijak nie można jej ani skrótu pokazać na pulpicie, nijak uruchomić... Magia Normalnie wszystko jest w "narzędzia"? chyba tak.
 7. Pojawił się rom xiaomi.eu w wersji 11.0.2. Szalu nie ma w porownaniu do 11.0.6 eurpejskiego globala, ale jest... Jeden podstawowy pozytyw- mało śmieci. Minus kalendarz i kalkulator wsiakly :/ https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HM7A_V11.0.2.0.PCMCNXM_v11-9.zip/download
 8. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/pine/
 9. global ma numerek 11.0.4, eu ma 11.0.6- obie do ściagnięcia
 10. przerzucać nie ale potestować warto
 11. Nie ma sensu nawet uruchamiać stockowego. Sprawdź sam, zobaczysz.
 12. Ogarniają oba tematy Ale możesz potestować Ruskie znalazły kolejną wersje gcam http://www.mediafire.com/file/ge4dbdrth756a72/GCAM2.7_13mp.apk/file Jeszcze starsza wersja ale o dziwo wszystko chyba działa poprawnie. Trzeba tylko w ustawieniach zmienić na nexus 5 inaczej się wiesza.
 13. Przetestowałem chyba wszystkie 32bitowe wersje i zapodaje wam dwie podstawowe jakie u mnie znalazły użycie. Zrobione gcamem zdjęcia to niebo a ziemia. http://www.mediafire.com/file/73uol7j6ljmogz7/GCam_3.1.025_SerJo87_nullpoints_maxbuff_N6P_v1.apk/file - ta wersja jest idiotoodporna i bez specjalnych ustawień. http://www.mediafire.com/file/0l6l9ajj5bqifdn/Gcam3.2_f3.4_v3_x0.6-s_A_X_v0.3_front64.apk/file - ta wersja daje opcje do zabawy i warto przejść się po ustawieniach. Swoją drogą, gdyby nie to, że xiaomi postanowiło tu wpakować 32b rom to sprawa wyglądałaby może jeszcze inaczej. A tak, mamy dostępne tylko stare wersje 3.1, 3.2 i 4... przy czym 4ka jakoś dziwacznie działa więc jej nie podaje. Te dwie wersje zadowolą każdego Przy okazji, temat obgadali już ludzie zza wschodniej granicy, jeśli ktoś jest chętny zamieszczam link https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=957513 mam nadzieję, że nie oskalpuje mnie ktoś za ten link. PS. warto też mieć inną apke która automatycznie przenosi zdjęcia z pamięci telefonu na kartę. Automatów takich jest kilka, znajdziecie sobie.
 14. Ktoś pytał o gcam. Przetestowałem chyba wszystkie 32bitowe wersje i zapodaje wam dwie podstawowe jakie u mnie znalazły użycie http://www.mediafire.com/file/73uol7j6ljmogz7/GCam_3.1.025_SerJo87_nullpoints_maxbuff_N6P_v1.apk/file - ta wersja jest idiotoodporna i bez specjalnych ustawień. http://www.mediafire.com/file/0l6l9ajj5bqifdn/Gcam3.2_f3.4_v3_x0.6-s_A_X_v0.3_front64.apk/file - ta wersja daje opcje do zabawy i warto przejść się po ustawieniach. Ktoś też twierdził, że moduł kamery jest gówniany... Nie, to nie moduł jest gówniany, tylko domyślna aplikacja jest kompletnie bezużyteczna. Zrobione gcamem zdjęcia to niebo a ziemia. Swoją drogą, gdyby nie to, że xiaomi postanowiło tu wpakować 32b rom to sprawa wyglądałaby może jeszcze inaczej. A tak, mamy dostępne tylko stare wersje 3.1, 3.2 i 4... przy czym 4ka jakoś dziwacznie działa więc jej nie podaje. Te dwie wersje zadowolą każdego PS. warto też mieć inną apke która automatycznie przenosi zdjęcia z pamięci telefonu na kartę. Automatów takich jest kilka, znajdziecie sobie.
 15. na forum http://en.miui.com/type-7-1659.html znajdziesz tematy v10.
×
×
 • Create New...