Jump to content

angry

Użytkownicy
 • Posts

  295
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by angry

 1. Fajny poradnik, ale trochę chaotycznie napisany, no i mało zdjęć :)) miałem tak samo kiedyś Możesz wrócić za pomocą MiFlasha i zablokować bootloader bez problemu. Mi Flash zadziała jak się ma TWRP? @Orjon
 2. Co ciekawe, na Redmi aplikacje ładują się wolniej niż na Huawei'u. Tego się nie spodziewałem. A jakie Wasze wrażenia?
 3. Cześć! Jakiej wersji Google Camera używacie i z jaką konfiguracją? https://rootblog.pl/jak-zainstalowac-aplikacje-google-camera-na-redmi-note-8t/ Widziałem ten poradnik i zastanawiam się czy ta Parrot będzie najlepsza?
 4. Cześć! U Was port jest bardzo ciasny czy są luzy i można lekko ruszać kablem od ładowarki na boki i w górę?
 5. Powiem tak, dla mnie MIUI 10 > MIUI 11 na MIUI 10 nie było reklam, ikony na pulpicie był większe, a teraz są małe, za to interfejs w ustawieniach się powiększył
 6. Cześć! Jak tam u Was? Macie reklamy? Na MIUI 10 (bez aktualizacji) taki menedżer plików nic nie miał, a teraz po zaktualizowaniu do MIUI 11 już są A jak u Was?
 7. Warto instalować MIUI 11 na Redmi Note 8T czy są bugi i słaba bateria?
 8. No niby tak, ale moim głównym celem nie jest mierzenie sobie pulsu Mi Bandem 3 tylko np. powiaomienia o połączeniach
 9. Mi się wydaje że wciąż mierzy mi za duży ok 110. Przez to mam mało snu głębokiego w aplikacji. Na wewnętrznej tak samo Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
 10. Z wyłączonym mierzeniem tętna mam zdecydowanie więcej głębokiego Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
 11. Mam zapięte tak że jak zdejmę to mam odcisk na ręce. Na pewno nie lata. Dokładniej na czwartą dziurkę od końca/początku.
 12. Cześć! Jak działa Wam asystent snu? Ja przespałem się z Mi Bandem już trzy noce. Na początku miałem strasznie mało snu głębokiego, dosłownie dwa urywki po kilkanaście minut. Kiedy w Mi Fit WYŁĄCZYŁEM sprawdzanie pulsu podczas snu to okazało się że nagle mam więcej głębokiego snu - kilka godzin. Czy to oznacza, że mam wciąż wysoki puls i opaska myśli że mam płytki sen czy może źle ją zapinam? Wątpię, żebym ciągle płytko spał bo zazwyczaj w środku nocy śpię jak zabity.
 13. Ja mam MI Fit i działa spoko. Jak wiadomo inna może mieć inne funkcje Raczej jak chcesz korzystać z innej to Mi Fit musisz odinstalować.
 14. Jaka jest szansa procentowa na uceglenie mi banda tym sposobem? Albo na jakieś zapełnienie pamięci przypadkiem czy coś?
 15. Wsadziłem pastylkę do opaski i była tak ciasno że nie mogłem wyciągnąć
 16. Podbijam, jak długo Wam trzyma? Bo nie wiem czy oszczędzać czy korzystać na full xD
 17. Dzięki. To jest tak przetłumaczone, że zrozumiałem, że jak to jest włączone to powiadomienia przychodzą tu i tu
 18. Cześć Czy da się jakoś ukryć powiadomienie "opaska jest połączona" (pokazuje się po rozwinięciu belki) na telefonie bez wyłączania wszystkich powiadomień z Mi Fit?
×
×
 • Create New...