angry

Użytkownicy
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by angry

 1. No niby tak, ale moim głównym celem nie jest mierzenie sobie pulsu Mi Bandem 3 tylko np. powiaomienia o połączeniach
 2. Mi się wydaje że wciąż mierzy mi za duży ok 110. Przez to mam mało snu głębokiego w aplikacji. Na wewnętrznej tak samo Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
 3. angry

  Asystent snu [MB3]

  Z wyłączonym mierzeniem tętna mam zdecydowanie więcej głębokiego Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
 4. angry

  Asystent snu [MB3]

  Mam zapięte tak że jak zdejmę to mam odcisk na ręce. Na pewno nie lata. Dokładniej na czwartą dziurkę od końca/początku.
 5. Cześć! Jak działa Wam asystent snu? Ja przespałem się z Mi Bandem już trzy noce. Na początku miałem strasznie mało snu głębokiego, dosłownie dwa urywki po kilkanaście minut. Kiedy w Mi Fit WYŁĄCZYŁEM sprawdzanie pulsu podczas snu to okazało się że nagle mam więcej głębokiego snu - kilka godzin. Czy to oznacza, że mam wciąż wysoki puls i opaska myśli że mam płytki sen czy może źle ją zapinam? Wątpię, żebym ciągle płytko spał bo zazwyczaj w środku nocy śpię jak zabity.
 6. Ja mam MI Fit i działa spoko. Jak wiadomo inna może mieć inne funkcje Raczej jak chcesz korzystać z innej to Mi Fit musisz odinstalować.
 7. angry

  Mi Band 3 PL/mody

  Jaka jest szansa procentowa na uceglenie mi banda tym sposobem? Albo na jakieś zapełnienie pamięci przypadkiem czy coś?
 8. Wsadziłem pastylkę do opaski i była tak ciasno że nie mogłem wyciągnąć
 9. Podbijam, jak długo Wam trzyma? Bo nie wiem czy oszczędzać czy korzystać na full xD
 10. Dzięki. To jest tak przetłumaczone, że zrozumiałem, że jak to jest włączone to powiadomienia przychodzą tu i tu
 11. Cześć Czy da się jakoś ukryć powiadomienie "opaska jest połączona" (pokazuje się po rozwinięciu belki) na telefonie bez wyłączania wszystkich powiadomień z Mi Fit?
 12. angry

  Mi Band 3 PL/mody

  Ja pytam autora jak modyfikuje te oprogramwanie
 13. angry

  Mi Band 3 PL/mody

  Jak Ty to modyfikujesz?
 14. angry

  MIUI 8.9.13

  A ja lubię ikonę
 15. Jest problem z aktywacją karty SIM na nowym telefonie Xiaomi (aktywacją w usłudze Xiaomi, powiązania z chmurą itd.)Próbowałem w telefonie ustawić język angielski (UK) według tego co znalazłem tutaj i też nie pomogło.Czy to wina Xiaomi czy a2mobile? Raczej SMS-y aktywacyjne zostały wysłane bo pieniądze z konta poszły.
 16. angry

  MIUI 8.9.6

  Czy to że nie działa mi "blokada dostępu" to wina MIUI? Ktoś tak ma? Nie mogę w ogóle dodać blokady.
 17. angry

  MIUI 8.7.12

  Dziękuję bardzo. Nie wiedziałem czy tamta paczka jest kompatybilna z nowym MIUI 10. Klawiatura z paczki przypadła mi do gustu.
 18. angry

  MIUI 8.7.12

  a będzie dostępna też klawiatura MIUI?
 19. Udać się do specjalisty od praw konsumenta w gminie/powiecie? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 20. Cześć! Znalazłem informację, że jest to jakiś SMS rejestracyjny do karty SIM. Rozumiem, że po wsadzeniu nowej karty telefon wysyła taki numer do Xiaomi, żeby wiedzieli że ta karta jest moja. Ale po co?
 21. MIUI zainstalowałem sobie właśnie najnowsze, bo siedziałem na jakimś z marca. Po ustawieniu tych opcji jak ze screena nagle po wejściu w pogląd już pokazuje się zdjęcie, a nie pusty, czarny ekran. Może to od tego zależało :/
 22. Jak z stabilnością aplikacji? Włączyłem ręcznie API2, zainstalowałem aplikację. Zdjęcie zrobi, ale przy podglądzie wywala czarny ekran @Trello