Jump to content

rradek

Użytkownicy
 • Posts

  219
 • Joined

 • Last visited

About rradek

 • Birthday 02/22/1987

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nasielsk

Kontakt z Tobą

 • Skype
  rradek01

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5S 3/64GB BLACK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rradek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

20

Reputation

 1. jak wyłączyć optymalizację MIUI na MI5S z miui 11 i androidem 8?
 2. wersja 14 już nie działa, miałem ją wcześniej, dlatego potrzebuje wersję tą najnowszą
 3. tak, z SAI nie idzie, a razem z Shizuku nadal pokazuje że uprawnienia są ograniczone i także wywala błąd
 4. Jak to zainstalować na MI5S ostatnią wersję? Nie mam opcji wyłączenia optymalizacji MIUI Tylko krok po kroku edit. tego sie nie da zainstalować, po h*j usunęliście optymalizację MIUI kiedyś!!! Jak to włączyć czy coś!!
 5. ok dzięki za info, Na allegro jeden sprzedawca deklaruje ma oryginalną baterie, leżak magazynowy. Data produkcji tej baterii to 2017.05 i pytanie, czy taki leżak co ma prawie 3 lata, jak może byc z pojemnością tej baterii? Czy przez te 3 lata bateria samoczynnie nie straciła swojej pojemności? A jeżeli tak to ile mogła utracić?
 6. Nie, ale tam jest chyba napisane że są to baterie z demontażu, które były używane, lecz po ich testach są dobre??? Chce nową baterię, takie używki z demontażu odpadają
 7. Witam, Potrzebuje wymienić baterię w MI5S, lecz mam problem z jej kupnem w sensownych pieniądzach. Najpierw szukałem na Ali lecz tam pełno podróbek i trudno stwierdzić u którego sprzedawcy to oryginał. Na allegro są lecz także zapewnie z Ali i nie wiadomo czy to oryginał czy podróbka z połową fabrycznej pojemności. Więc pytanie, gdzie kupić oryginalna baterie do MI5S? Ma ktoś sprawdzone miejsce?
 8. Typowy przykład złego użytkowania i ładowania baterii.
 9. W takim razie kto pomoże? Safety Net mam na zielono
 10. mam to, a oprócz tego coś innego? Albo oki dzieki zainstalowałem inną wersje niz ta którą mam i mi się spodobała. Dzięki
 11. Działają wam płatności zbliżeniowe Google Pay na tym romie? U mnie nie, wywala komunikat że nie możesz juz płacić za pomocą Google Pay w sklepach. Płacił już ktoś komórką na tym romie?
 12. Niestety te z pod magiska też nie działają. A może jest inny moduł aby zwiększyć głośność na słuchawkach i poprawić jakość? Chodzi mi o moduł który wymaga tylko instalacji przez TWRP i działa od razu, bez BusyBoxów itp. A czemu? Bo co tydzień aktualizuje MIUI i chce się odgraniczyć tylko do MIUI, magiska i tej 3 aplikacji od dźwięku, instalacja większej ilości rzeczy to za dużo i nie mam czasu na to. Jakaś prosta aplikacja jak Dolby Atmos
 13. Witam, Proszę o instrukcje instalacji Dolby Atmos na androida Oreo model MI5S Tu mamy przykładowy temat https://forum.xda-developers.com/le-max-2/themes/guide-dolby-atmos-oreo-20180426-t3782999 Lecz gdy to instaluje przez TWRP to aplikacja Dolby Atmos nie działa. Może jakaś inna wersja Wam działa na Oreo? Proszę o pomoc.
 14. Bawiłem sie niedawno tym programem i powiem Ci że musiałbym być osobą bezrobotną, lub taką co nie ma żadnego życia aby udało się stworzyć własny czarny motyw. Ten program jest tak pogmatwany jak i całe MIUI, programiści tego nie ogarniają, są ludzie co robią motywy a ciągle i tak są zbugowane. Xiaomi nie potrafi stworzyć podstawowego czarnego motywu a co dopiero Ty, powodzenia jak robisz to kupie nawet od Ciebie. Czarny podstawowy motyw bez gimbusowych ficzerów i bez bugów.
×
×
 • Create New...