Jump to content

AndroidTV 9 dla Mi Box 4K (MDZ-16-AB)

Matheusz

Recommended Posts

12 godzin temu, pkonrad napisał:

3488, ale jest już oficjalny update dla wszystkich

No wiem, że jest oficjalna wersja 3575, przecież o tym pisałem 3 posty wcześniej i dlatego pytam czy czegoś nie spieprzyli i czy warto instalować, bo ja z wersji 3420 jestem zadowolony i nie wiem czy pokusić się na instalację tej nowej?

Nie cytujemy postów ze zdjęciami, korzystamy z przycisku edycji /pkonrad

10 minut temu, GRV napisał:

No wiem, że jest oficjalna wersja 3575, przecież o tym pisałem 3 posty wcześniej i dlatego pytam czy czegoś nie spieprzyli i czy warto instalować, bo ja z wersji 3420 jestem zadowolony i nie wiem czy pokusić się na instalację tej nowej?

Ja przy najnowszej wersji zauważyłem problem ze sparowanymi słuchawkami bluetooth Redmi AirDots. Musiałem zrestartować Box żeby połączył się z słuchawkami, wcześniej nie było takich problemów.

A to nie jest podobna sytuacja jak było z chromcastem?, trzeba było wyczyścić pamięć i sparowc jeszcze raz i było spoko. Powtarza Ci się ta sytuacja? 
Powtarza się cały czas.

Mam obecnie wersję 3575 i w aplikacji YouTube następujący problem: po pojawieniu się reklamy, w momencie kiedy można już ją pominąć, klikam 'pomiń' ale czasami odtwarzany klip wideo nie jest kontynuowany od miejsca, w którym wyskoczyła reklama, tylko cofa się i leci od początku. Podobnie robi się czasem przy przewijaniu - przewijam do miejsca od którego chcę oglądać, klikam kółko, a klip zaczyna się od 00:00. Ktoś ma podobnie?

Edited by Red Rice

U mnie jeden box na 3420, drugi na najnowszym. Jeden z box'ów miał problem z 3420, później się uspokoiło. 
Oba działają bez problemów. Jak się nie pojawi jakiś problem to ten z 3420 też zaktualizuję. Problemów YT nie mam.

Dnia 25.05.2021 o 11:58, Dario napisał:

A próbowałeś wyczyścić aplikację? Ubić, wyczyścić i uruchomić ponownie boxa. U mnie ta porada@pkonrad naprawiła problemy z Chromecast en.

Mi Note 10 Lite

Odinstalowałem aktualizacje, wyczyściłem, uruchomiłem ponownie. Póki co - pomogło. Dzięki za hint :)

Nie wycięty, tylko objęty umową licencyjną której nie mają ;)
Zapomnij.

On 6/4/2021 at 12:51 PM, martairafal said:

Jest dostępna nowa aktualizacja

A Ty znowu kilka dni spóźniony, na prawdę nie widać że już ktoś taką informację podał?
Wypadało by poza tym podać choć numer tej aktualizacji.
Masz coś nowszego niż R3617 z 28 maja?

Tap tap tap on Tapatalk with Mi 10 Pro

Edited by orte
  • Like 1

• 1 month later...

No i stało się, aktualizacja do 9.0 jakoś się wymusiła i żegnaj Dolby Atmos. Ktoś analizował alternatywy? Myślałem o nowym chromecascie ale podobno też jakieś problemy z Dolby ma tylko nieco innej natury.

@qrko u mnie właśnie to samo. Jestem masakrycznie wściekły. Teraz swoje 7.1 mogę wykastrować z 2 głośników i na jedno wyjdzie. A już taki zadowolony byłem, że Box nie przypomina o aktualizacji. Kicha straszna.

Dziwna rzecz. Otóż w Kodi można ustawić przy przekazywaniu dźwięku DTS-HD, ale przy próbie odtworzenia takiego materiału na amplituner wychodzi zwykły DTS .

Edited by IronCXII

Dnia 13.07.2021 o 11:44, qrko napisał:

No i stało się, aktualizacja do 9.0 jakoś się wymusiła i żegnaj Dolby Atmos. Ktoś analizował alternatywy? Myślałem o nowym chromecascie ale podobno też jakieś problemy z Dolby ma tylko nieco innej natury.

Chyba najbardziej rozsądnym wyjściem jest Nvidia Shield, ale jest kilka razy droższa od MiBoxa.