Jump to content

Nowak12

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Nowak12's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Po ostatniej aktualizacji nie u mnie działa mikrofon w pilocie/ komendy głosowe. Ponowne parowanie pilota nie pomogło. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić?
 2. Robił ktoś powyższym sposobem? Jeśli tak, to jak wyszło? Jak by ktoś się zastanawiał to ja już jestem po. Poszło bez jakichkolwiek problemów i znów można się cieszyć Dolby True HD i DTS HD Master. A odnośnie współpracy z dyskami usb która przestała działać u mnie po ostatniej aktualizacji Andka w wersji 9 to w celu naprawy trzeba przywrócić ustawienia fabryczne i jest ok. żeby nie było za fajnie okazuje się, że po downgrade do romu 2562 występują któciutkie przerwy w odtwarzaniu dżwięku w serwisach streamingowych jak i w kodi. Czy ktoś posiada choć linka do ostatniej wersji Oreo oznaczonej 2573?
 3. Po aktualizacji do 9-ki dysk podłączony do Boxa przestał być czytany i brak zasilania dla dysku. Ktoś się spotkał z czymś takim?
 4. @qrko u mnie właśnie to samo. Jestem masakrycznie wściekły. Teraz swoje 7.1 mogę wykastrować z 2 głośników i na jedno wyjdzie. A już taki zadowolony byłem, że Box nie przypomina o aktualizacji. Kicha straszna.
 5. @stev na boxie musi być mniej miejsca niż waży aktualizacja. Póki jej nie ściągnie to się nie zaktualizuje. Box ma hdmi 2.0. Jeśli boxa masz podpiętego tylko do tv to nawet 2.0 być może nie potrzebujesz. Zależy jaki masz tv i jakie formaty obsługuje ale przy podłączeniu pod sam tv 1.4 wystarczy. HDMI 1.4 – przepustowość: 10,2 Gb/s, maks. jakość wideo: FullHD/60fps lub 4K/30fps, maks. liczba kanałów audio: 8, brak obsługi HDR HDMI 2.0 – przepustowość: 18 Gb/s, maks. jakość wideo: 4K/60fps, maks. liczba kanałów audio: 32, obsługa statycznego HDR HDMI 2.1 – przepustowość: 48 Gb/s, maks. jakość wideo: 4K/120fps lub 8K/120fps, maks. liczba kanałów audio: 32, obsługa dynamicznego HDR.
 6. Dziś zrobię to samo. A już się z gąską witałem, lewa jego mać.
 7. Nie napisałem o potwierdzeniu dlatego, że ci nie ufam @zc36804 . Wolę dmuchać na zimne bo właśnie na dżwięku najbardziej mi zależy w tym Boxie. Nawet zablokowałem mu dostęp do neta, żeby się czasem nie zaktualizował sam z siebie. Może głupio wyszło, przepraszam. Dziękuję za info, to już jest bardzo miły dzień @Radasss wniosłeś niepewność do rozmowy. Do końca dnia się wstrzymam z aktualizacją.
 8. Jeśli faktycznie tak jest, to będzie to piękny dzień. Ktoś z odpowiednim sprzętem potwierdzi?
 9. To jeszcze raz. Nie chodzi o zablokowanie informacji o aktualizacji jakiejkolwiek a szczególnie w sklepie play który jest od aplikacji a nie od systemu. To tak jakbyś twierdził, że jak zablokujesz drzwi w aucie to nie odpalisz silnika. Chodzi o zablokowanie stricte aktualizacji systemu od Xiaomi. Co z tego, że wyłącze powiadomienia skoro box za którymś resetem wgra aktualizację systemu i będzie po ptakach. Prościej nie umiem wytłumaczyć.
 10. To nie chodzi o aktualizacje aplikacji w sklepie Google tylko aktualizację systemu Android od producenta urządzenia czyli Xiaomi. To dwa kompletnie różne zagadnienia.
 11. Warte zastanowienia. Bardzo dziękuję @Matheusz. Zastanawiam się czy to wyłączy/zablokuje faktycznie aktualizacje czy po prostu przestanie oznajmiać/zapytywać o aktualizacji i po którymś restarcie box odpali z androidem 9. Mam tego boxa dlatego, że daje mi kino 7.1 i to jest dla mnie najważniejsze. Boxa S kupiłem do sypialni i zabierania ze sobą na wyjazdy a ten miał trwać i być wielbiony. Aż tu nagle przychodzi aktualizacja i super ale z dodatkiem który ściął mnie równo.
 12. @kowal_001 filmy ,,będą działać" jak to określiłeś ale pytaniem czy dźwięk DTS-HD, DOLBY TRUE HD (7.1) jest przekazywany do wzmacniacza i odpowiednio odczytywany. Na sprzęcie który opisałeś jako ten który posiadasz nie ma możliwości stwierdzenia, że dźwięk HD jest odtwarzany. MiBox twoje filmy z DTS-HD " okroi" na DTS i jak to ująłeś ,,będą działać" ale to już nie będzie DTS-HD lub DOLBY TRUE HD (7.1) tylko zwykły DTS lub Dolby (5.1).
 13. Odpowiedź ,,Nie" jest oczywista, sęk w tym, że za którymś razem nie zapyta tylko zaktualizuje się i po ptakach. Zablokowałem go na routerze ale takie rozwiązanie ma swoje wady. Jedną z nich jest to, że w ten sposób urządzenie przestaje być widoczne w sieci lan jako Chromecast. Box staje się tylko i wyłącznie odtwarzaczem/kinem domowym filmów z dysku do niego podpiętego. Chyba trzeba będzie zainwestować w Malinkę ☹️
 14. W związku z powyższym, czy istnieje opcja zablokowania aktualizacji nie odłączając całkowicie boxa od netu?
×
×
 • Create New...