Jump to content

tzk

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

tzk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. U mnie jeden box na 3420, drugi na najnowszym. Jeden z box'ów miał problem z 3420, później się uspokoiło. Oba działają bez problemów. Jak się nie pojawi jakiś problem to ten z 3420 też zaktualizuję. Problemów YT nie mam.
 2. 3420 od 10ciu dni. Na początku wszystko dobrze, lepiej niż na wersji Stable. Wczoraj i dziś nie włączył się z pilota i trzeba było wyciągać wtyczkę,
 3. Chyba się nie rozumiemy. Nigdzie nie napisałem, że nie chcę. Pytanie brzmiało czy da się wrócić, a nie co lepiej.
 4. Pewnie przyjdzie w tej lub nowszej wersji. Bety mają to do siebie, że mogą mieć dziwne błędy stąd pytanie.
 5. Czy po update do wersji Beta jest możliwość cofnięcia się do wersji STABLE?
 6. U mnie tez brak. Mam dwa boxy. Jeden w ostatniej wersji, drugi w przedostatniej. Ten w przedostatniej nie ma nawet aktualizacji do ostatniej.
 7. To nawet nie jest problem, że pojawiła się taka wpadka. Zdarza się. Problem jest taki, że Xiaomi powinno wystawić nową/starą wersję aby odkręcić problem lub na szybko zrobić fix'a A patrząc na ich tempo poprawek będziemy czekać długo lub nie doczekamy się wcale.
 8. U mnie to samo. Wydawało się, ze tego oprogramowania bardziej się zwalić nie da. Jak widać dało się. Już tylko zostało im uwalanie urządzeń po aktualizacji.
 9. Na problemy z pilotem: z poziomu bootloadera wipe cache partition, a następnie wipe data. Zrobiłem tak w boxie gdzie był problem, po czasie jak już nie wrócił zaktualizowałem drugiego boxa i tak samo wyczyściłem dane, Oba urządzenia działają prawidłowo, jedynie problem z wyciszaniem od czasu do czasu nadal istnieje.
 10. Sprawdziłem to na samym początku jak pojawił się problem. Usuniecie i dodanie pilota działa przez kilka dni później problem wraca.
 11. Po aktualizacji na 9 było ok, a teraz wrócił stary problem z włączaniem pilotem. Zostaje tylko wtyczka. Przywrócenie do fabrycznych nic nie daje. Też macie taki problem?
 12. Na mibox nie - przynajmniej nie znalazłem. Na tablecie mam taką opcje.
 13. Miałem podobnie w jednym z boxów. Na drugim to się nigdy nie zdażyło. Zrobiłem reset do fabrycznyc i póki co spokój.
×
×
 • Create New...