Jump to content

Red Rice

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Red Rice's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jak wypada w porównaniu do 3575? Warto instalować? Coś poprawia?
 2. Odinstalowałem aktualizacje, wyczyściłem, uruchomiłem ponownie. Póki co - pomogło. Dzięki za hint
 3. Mam obecnie wersję 3575 i w aplikacji YouTube następujący problem: po pojawieniu się reklamy, w momencie kiedy można już ją pominąć, klikam 'pomiń' ale czasami odtwarzany klip wideo nie jest kontynuowany od miejsca, w którym wyskoczyła reklama, tylko cofa się i leci od początku. Podobnie robi się czasem przy przewijaniu - przewijam do miejsca od którego chcę oglądać, klikam kółko, a klip zaczyna się od 00:00. Ktoś ma podobnie?
 4. Czy coś wiadomo na temat zakończenia testów beta i wypuszczenia nowej wersji stable?
 5. Może faktycznie coś z bateriami bo pomogło kilkukrotne ich wyjęcie / ponowne parowanie pilota z miBox. EDIT: Jakby ktoś miał podobny problem z wejściem w tryb odzyskiwania / recovery, to u mnie pomogła następująca sekwencja: 1) wyłączenie miBox z prądu / wyjęcie wtyczki z gniazdka 2) wyjęcie baterii z pilota i po chwili ponowne włożenie 3) wciśnięcie przycisków środkowy+wstecz i ponowne podłączenie miBox do zasilania
 6. Tak. Na pierwszym miBox w końcu poszło - jestem w trakcie aktualizacji. Na drugim będę zaraz dalej walczył żeby wejść w recovery.
 7. Dzięki! Podpowie jakaś dobra dusza jeszcze jak przejść ten krok: b) Umieść pilota jak najbliżej urządzenia, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk „środkowy” i przycisk „wstecz”, podłącz Mi Box S do gniazdka elektrycznego i poczekaj, aż przejdzie w tryb odzyskiwania. Oba miBoxy jakie mam próbowałem po kilka razy wprowadzić w tryb odzyskiwania w ten sposób i nic, trzymam te klawisze wciśnięte a miBox uruchamia się normalnie... Pamiętam że jak jakiś rok temu musiałem wejść w recovery to też miałem z tym duuuży problem, weszło nie wiem, chyba za setnym razem - do dziś nie wiem co zrobiłem inaczej
 8. Czy po wgraniu ręcznie tego ROM będę otrzymywał kolejne aktualizacje przez OTA? Czy to będą od teraz także wersje beta, czy tylko stable (jak dotychczas)?
 9. U mnie nadal brak aktualizacji na dwóch miBoksach 4K (nie jestem beta testerem).
 10. Ale wiesz, normalna sytuacja to taka, że aktualizacja przynosi poprawki, usprawnienia i nowe funkcje. Patologią i sytuacją nienormalną jest to, gdy "aktualizacja" przynosi pogorszenie i redukcję funkcjonalności a nie daje nic w zamian.
 11. U mnie wifi bez zmian, jak nie działa to wina ciulowego Connect Box od UPC a nie mibox ale ogólnie z siecią problemów na boksie nie mam. Mam za to na aktualnej wersji software'u ten sam problem co przedmówcy - po wybudzeniu nie działa odtwarzanie materiałów video np. z YT, trzeba zrobić restart i dopiero rusza. Strasznie wnerwiające.
 12. To dla zamknięcia tematu potwierdzę, że w SBE mieli tę część i udało się naprawić. Wymiana płytki USB zamknęła się w kwocie 90 zł. Dają 3 miesiące gwarancji na naprawianą usterkę. Na bazie tych jednorazowych doświadczeń - polecam ten serwis. Teraz muszę jeszcze poszarpać się z Chińczykiem o zwrot za naprawę.
 13. Nillkina do Note 2 kupowałem tutaj: https://www.aliexpress.com/item/for-Xiaomi-Redmi-2-3-Note-2-3-glass-Mi5-mi-5-Phone-Screen-Protective-Film/32691565725.html Fotki jak to wygląda na moim telefonie na razie nie wrzucę bo nie mam czym zrobić. A to dedykowane brałem stąd: https://www.aliexpress.com/item/9H-0-26mm-2-5D-Anti-Explosion-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Redmi-Note-2/32759698366.html
 14. Już do nich pisałem, ale wkurza zapis "Informujemy, że w przypadku braku akceptacji przedstawionej wyceny, bądź braku możliwości naprawy Nadawca jest zobligowany do poniesienia kosztów obsługi serwisowej w kwocie 62,50 PLN netto." Czyli nawet jak nie mają tej części to za "obsługę" 77 zł (brutto) sobie policzą. :/ Czekam teraz na info od nich czy na pewno mają rzeczoną płytkę na stanie bo inaczej bez sensu oddawać im słuchawkę.
 15. Hej, czy ktoś się orientuje może gdzie mogę zakupić płytkę z mikro USB do Redmi Note 3 Pro SE ("Kate")? Niestety siadło mi ładowanie telefonu :/ - w serwisie powiedzieli, że to walnięta płytka USB ale próba wymiany na taką od Kenzo (czyli od zwykłej wersji na Chiny) zakończyła się niepowodzeniem - po takiej operacji bateria wprawdzie się ładuje, ale system nie wstaje. Na mojej "walniętej" telefon uruchamia się i działa normalnie tylko nie ładuje się (ani z oryginalnej ładowarki, ani z samochodowej, ani z komputera, ani z żadnej innej). Czyli płytki nie są między sobą kompatybilne i musi być dedykowana do wersji SE. Na Ali nie znalazłem, serwis też rozkłada ręce. Odsyłanie do Chin nie bardzo mi się uśmiecha. Gdzieś ktoś coś widział takiego?
×
×
 • Create New...